zooplus Sesli Lateks Top Köpek Oyuncağı

Dostunuzla beraber at getir oyunları oynayabileceğiniz, eğlenceli yılbaşı tasarımlı top! Bu sevimli top dostunuz için yeni yılda ideal bir hediye... detaylı bilgi

Ürün Kodu: 95557
Ozan Aydemir: "Kızımıza Bir Yıldır Hiçbir Oyuncağı Beğendiremedik, Ama Bu Topa Bayıldı. Oyuncağın Sesine Dayanabilecekseniz Tavsiye Ederim :)"
Hiç Müşteri Fotoğrafı Yok Fotoğraf yükleyin

Sizin için seçtiklerimiz

Bu ürün için seçenekler yok.
  zooplus Sesli Lateks Top Köpek Oyuncağı

  Ürün Hakkında

  Dostunuzla beraber at getir oyunları oynayabileceğiniz, eğlenceli yılbaşı tasarımlı top! Bu sevimli top dostunuz için yeni yılda ideal bir hediye olabilir. İçindeki squeaker ile, dostunuz ısırdıkça ses çıkarır ve oyun içgüdüsünü canlandırır. Bu yılbaşı topu ile at getir oyunları çok eğlenceli olacak. Birlikte zaman geçirip, oyun oynamak; evcil hayvanınızla aranızdaki bağı güçlendirir. Dostunuzun yutabileceği ufak parçalar olmadığından, riskli değildir.

  Bir bakışta Köpek Oyuncak Lateks OyunTopu:

  Köpekler için yılbaşı tasarımında oyuncak,

  Sevimli Noel baba yüzü desenleri ve Squeaker ile eğlenceli,

  Diş dostu ve zararsız lateks,

  Birlikte oynamak, dostunuzla aranızdaki bağı güçlendirir,

  Yaralanma riski yok: düşebilecek ve yutulabilecek ufak ve ya gevşek parçalar yok,

  Renk: yeşil,

  Boyutlar: yaklaşık 6 cm,

  Malzeme: lateks.


  Not: Hiçbir oyuncak tamamen bozulamaz değildir. Diğer ürünlerde olduğu gibi, bu oyuncakla oynarken lütfen evcil hayvanınıza nezaret edin. Ürünün hasar görüp görmediğini düzenli olarak kontrol edin ve oyuncak hasar görmüşse veya bir parçası eksikse evcil hayvanınızın yaralanma olasılığını önlemek için oyuncağı değiştirin. Bu ürün çocuk oyuncağı olarak kullanılmaz.

  80649 - 20811137TR

  Bu ürünle ilgili yorumlar (7)

  fiatı da çok cazip üstelik
  iki köpeğim de lateks oyuncakları sevmezler, iki ucundan tutup çekiştirecekleri parçalayabilecekleri büyük peluşlar, uzun uzun çiğneyerek sırılsıklam ıslatacakları ağızlarına sığacak kdr minik pelüş kedi oyuncaklarını severler. Fiatı uygun olunca hadi bir lateks daha deneyelim demiştim, iyi ki almışım, bayıldılar, kızım oğlumu oyuna davet etmek için kullanıyor. ses çıkartıp oğlanı azdırmaya ve kıskandırıp ağzından alması için teşvik etmeye çalışıyor. çoğu zaman işe yarıyor saat sürebilecek oyunlar başlatıyor bizde bu oyuncak
  feyza demir
  06.28.2019  
  Küçük
  Kediler ve küçük ırk köpekler için uygun.
  Arzu
  04.22.2019  
  Kızımın gözdesi
  Kızımıza bir yıldır hiçbir oyuncağı beğendiremedik, ama bu topa bayıldı. Oyuncağın sesine dayanabilecekseniz tavsiye ederim :)
  ozan Aydemir
  04.15.2019  
  Mükemmel
  Kızım sesini duyar duymaz yemek de yese uyusa da bütün işini bırakıp çıldırıyor at hadi yakalayıp oynuyum diye gerçekten süper bi oyuncak
  Sancak
  04.07.2019  
  olmasa da olur
  zooplus hediyesiydi. köpek toplarına genelde düşkün olan kedilerim bunun pek ilgilenmediler. yeterince dikkat çekici mi değil bilemiyorum
  giku
  03.12.2019  
  Turşu Hanım
  Turşu hanım yılbaşı topuna bayıldı. Özellikle çıkardığı yüksek ses çok hoşuna gidiyor, kendi kendine bile atıp tutuyor oldukça keyifli zaman geçiriyor, kesinlikle tavsiye ediyoruz.
  SERDAR YÜKSEL
  12.31.2018  
  Bayıldı!
  Kargomuz geleli bir haftayı geçti, yanından ayırmıyor topunu hala birlikte uyuyorlar. Bayıldık, kesinlikle tavsiye ediyorum.
  Hazal Su
  12.18.2018  

  Kendi Yorumunuzu Yazın

  Sadece bu ürünü satın aldıysanız yorum yazabilirsiniz. Üyelik hesabınınıza giriş yapın veya üye olun

  E-Posta Adresiniz: