zoolove Tırmalama Matlı Kedi Evi

zoolove Tırmalama Matlı Kedi Evi, kediniz için şirin bir yataktır! Bu sevimli karton ev, kedinizin kestirmek istediği anlar için ferah... detaylı bilgi

Ürün Kodu: 95495
Sedef Tümer: "Kurulumu Kolay Ve Dekoratif, Şık, Başarılı Bir Ürün. Takma Aparatlarının Düşmemesi Için Yuvalarına Iyice Oturtmak Gerekiyor. Eğer Düşüyorlarsa "tık" Diye Oturuncaya Kadar Deneyin Ve Bu Gayet De Kolay. Mobilyalarımız Ile Pek Güzel Uyum Sağladı Ve Kızımız Çok Sevdi. Ama Sanırım Kedimizden Daha Fazla Biz Sevdik :) Kedi Evi Ile Birlikte Yakaladığımız Harika Fotoğraf Kareleri De Ayrı Bir Güzellik."

Sizin için seçtiklerimiz

Bu ürün için seçenekler yok.
  zoolove Tırmalama Matlı Kedi Evi

  Ürün Hakkında

  zoolove Tırmalama Matlı Kedi Evi, kediniz için şirin bir yataktır! Bu sevimli karton ev, kedinizin kestirmek istediği anlar için ferah, son derece konforlu ve mükemmeldir. Mutlu kediler temalı güzel tasarım, bu konforlu yatağı daha da çekici kılmaktadır.

  Kediniz evine girdiğinde, tabandaki oluklu mukavvadan yapılmış tırmalama matını keşfedecek. Kediler, bu oluklu mukavvadan tırmalama yüzeyi üzerinde tırnak bakımlarını yapmaya bayılırlar. Tırmalama yüzeyi ters çevrilebilir, böylece bir yüzeyi yıprandığında kediniz diğer yüzeyi kullanabilir! Ayrıca küçük catnip torbası içermektedir. Tırmalama matına az bir miktar serpin ve kedinizin ne kadar eğlendiğini izleyin. Kediniz asla başka bir yeri tırmalamak istemeyecektir!

  zoolove Tırmalama Matlı Kedi Evi hızlı ve kolay bir şekilde kurulabilir. Yatak katlanmış ve plastik vidalarla sabitlenmiş bir şekilde gelir. Kediniz neredeyse anında yeni evine girebilecek!

  zoolove Tırmalama Matlı Kedi Evine Kısa Bir Bakış:

  • Geleneksel kedi ağacına eğlenceli bir ekleme,
  • Hafif, uzun ömürlü ve dayanıklı malzeme,
  • Sevimli tasarım ve dekorasyon,
  • Ters çevrilebilir tırmalama yüzeyi: Oluklu mukavvadan üretilmiş dayanıklı mat. Tırnakları keskinleştirmek için mükemmeldir!
  • Catnip içerir: Daha fazla ilgi ve eğlence için,
  • Hızlı ve kolay kurulum,
  • Çevre dostu malzemelerden üretilmiştir,
  • Pürüzsüz, kolay temizlenebilir yüzey.
  • Boyutlar:
   • Toplam: 50 x 26 x 36 cm (U x G x Y),
   • Giriş (her iki taraf): 14 x 22 cm (U x Y),
   • Tırmalama matı: 47,5 x 12 x 3 cm (U x G x Y),
   • Uyuma alanı: Yaklaşık 49 x 25 cm (U x G).

  Lütfen dikkat: Hiçbir oyuncak tamamen bozulamaz değildir. Diğer ürünlerde olduğu gibi, bu oyuncakla oynarken lütfen evcil hayvanınıza nezaret edin. Ürünün hasar görüp görmediğini düzenli olarak kontrol edin ve oyuncak hasar görmüşse veya bir parçası eksikse evcil hayvanınızın yaralanma olasılığını önlemek için oyuncağı değiştirin.

  30211075TR - 78145

  Bu ürünle ilgili yorumlar (28)

  Güzel
  İlk geldiğinde biraz korktu ama çabuk alıştı. İçine girip girip tırmalıyor.
  Cüneyt Nurcan
  10.17.2019  
  bizim nüfus ilgilenmedi
  ilk sorun benden kaynaklı: geçen sene 19tlye aldığım pvc evin benzeri sandım.karton olduğuna dikkat etmedim. diğer sorunlar: montaj çok kolay ancak karton çok çabuk yamuluyor,özellikle çatı bükmelerinde. içine sadece merakından giren ergen kedim de girişi yamultup çıktı. behçemde baktığım her yaş ve ebattan 9 kedi, evde 5 kedi...bir tanesi bile (yukardaki anlık merak sergileyen hariç) girmedi-değil ki girip otursun. kedi otu da fayda etmedi...halıları yontmaya devam...
  giku
  09.30.2019  
  Ebatı kedime küçük oldu
  Ürün güzel, kurulumu kolay ve sağlam ancak ebatını tahminimden küçük buldum, kedim 5,7 kilo iri yapılı ve içine gireceğini pek sanmıyorum keşke yanlara doğru daha geniş olsaymış oldukça dar. İçine girip yatabileceğini sanmıyorum. Tünel olarak kullanır belki daha sonra şimdilik sadece kokluyor. Yavru kediler için veya daha küçük kediler için ideal olabilir.
  Demet
  09.19.2019  
  Gayet güzel
  Kedim sevdi
  cattyyy
  09.16.2019  
  Pek sevimli
  Daha önce de kış temalı olanını almıştım. Onu da çok sevmişti. Ya bizimki çok büyüdü, ya da bunun boyutu biraz daha küçük. İçeri girince kuyruk dışarda kalıyor :) Halılar dışında hiç bir tırmalama eşyasının yüzüne bakmayan oğlum bunun tabanını tırnakları için kullanıyor, yeri olsa belki halılarımı rahat bırakabilir bile. Ama çok seviyor, kedi otunu dökmeden içine girip kuruldu bile. Evet karton olduğu için çok dayanıklı değil, bir süre sonra kenarlardan yemeye başlayacak ama hem görünümü çok hoş hem de fiyatı uygun. Düşünmeden alınabilir.
  Arzu
  09.09.2019  
  Sevimli
  Biraz da kırılgan olsa da gerçekten çok güzel. Plastik klipslerle bir arada tutulan. karton kutu. oğlum biraz vahşi ve sabah uyandığımda evi yıkıyor buluyorum. ne kadar süreceğini bilmiyorum. Kediler saklanabilecekleri her şeyi severler.
  İp
  08.19.2019  
  Dayanıklılık: 2, Eğlence: 5
  Kurulumu kolay, görünümü güzel, kedilerim de bayıldı ama pek dayanıklı olduğunu söyleyemem. Üst tarafı tutturmak için kullanılan plastik perçinleri sanıyorum oyuncak sandılar ve dişleyerek kısa sürede çıkardılar. Bant yardımıyla iki kere toparladım ve bir süre böyle gecekondu ambiyansında idare ettik. Ama pahalı bir ürün olmadığı ve kediler sevdiği için gene de şiddetle tavsiye ederim. Yeniden sipariş verdim. Bu kez perçinleri baştan dayanıklı bir bantla kapatmayı planlıyorum. Kedilere hodri meydan!
  Kutup Potu
  08.11.2019  
  Başarılı
  Verdikleri kedi otundan mıdır bilmiyorum kurmak basit, kedim tırmalıyor fiyat performans ürünü gayet başarılı
  Fatih
  07.25.2019  
  Yenir ki bu :(
  Ürünü kurmakla ilgili hiçbir sorun yaşamadım, çabucak kurdum. Ama Şirin de çabucak yedi:))
  Karton olduğu için Şirin kıtır kıtır yedi valla.
  Şirince
  07.24.2019  
  mia
  Görüntü olarak çok güzel kurulumu güzel ama bizim oğlumuz sadece kenarlarını yemek için kullanıyor henüz içine yatmadı ama ne zaman ısıracak bir şey arasa bizim oğlan başında :)
  mia
  07.24.2019  
  Olmadı
  Yapımı çok uğraştırıyor, vidalar tutmuyor. Bantlamak şart oldu :(
  Feritcan
  07.20.2019  
  Çok tatlış
  Kurulum 3 dakika tıpkı fotolardaki gibi çok tatlı
  yağmur ekin
  07.13.2019  
  Başarılı
  Ürün fiyat olarak gayet iyi. Kurulumu da basit. 3 aylık oglum içindeki kedi otu sayesinde saklanacak güzel bir yer buldu :)
  Tugay Çalışkan
  07.09.2019  
  f/p
  Artık 2 aylık olan Ellie severek oynuyor. Hem tünel, hem de saklanma yeri olarak kullanıyor. Tırnaklarını sürmek için henüz erken. Memnun kaldık, tavsiye ederim.
  Ellie
  07.04.2019  
  O kadar sevdi ki yedi bitirdi:)
  Ürün çok şık, kurulumu çok basit. Ancak benim kızım tam bir kemirgen olduğu için ve ürün de karton olduğu için ürün bize bir gün dayanabildi. Eğer sakin bir kediniz varsa mutlaka tercih edin derim.
  Şirince
  07.02.2019  
  Kedi evi kızımıza, kızımız kedi evine pek yakıştı :)
  Kurulumu kolay ve dekoratif, şık, başarılı bir ürün. Takma aparatlarının düşmemesi için yuvalarına iyice oturtmak gerekiyor. Eğer düşüyorlarsa "tık" diye oturuncaya kadar deneyin ve bu gayet de kolay. Mobilyalarımız ile pek güzel uyum sağladı ve kızımız çok sevdi. Ama sanırım kedimizden daha fazla biz sevdik :) Kedi evi ile birlikte yakaladığımız harika fotoğraf kareleri de ayrı bir güzellik.
  SEDEF T.
  06.30.2019  
  Biz bayıldık.
  Oğlumuz çok sevdi bu evi; sadece tırmalamak için değil, saklanmak için, uyumak için, kaşınmak için de kullanıyor. Çok tatlı, güzel bir alanı oldu.
  Elif
  06.25.2019  
  Joker
  Oğluş Joker çok sevdi. İçine girip girip saklanıyor. Ayrıca içinde tırmalama matının olması da çok ilgisini çekti.
  Burcak Karakaya
  06.13.2019  
  Güvenli alanı
  Kedim her zaman tırmalamak için girmiyor oyun oynarken saklanma alanı olarak da kullanıyor :) çok sevdi odada görüntüsü de çok sevimli :)
  zeynep
  05.28.2019  
  Fiyat fayda dengesine baktığımızda bence harika
  Ürün kurulumu çok rahat. Kedim prenses çok secici bir kedidir ama yine de sevdi bu ürünü o sevdiyse çoğu kedi sever diye düşünüyorum en azından fiyatı uygun olduğu için alıp denenebilir.
  Selin Şen
  05.17.2019  
  Fiyat fayda dengesine baktığımızda bence harika
  Ürün kurulumu çok rahat. Kedim prenses çok secici bir kedidir ama yine de sevdi bu ürünü o sevdiyse çoğu kedi sever diye düşünüyorum en azından fiyatı uygun olduğu için alıp denenebilir.
  Selin Şen
  05.17.2019  
  Dekoratif olarak da çok şık
  Alice bayıldı. Hediye geldimi zaten çok mutlu olur. Evini çok sevdi, içine girip güzel bir uyku çekiyor. Salona da çok uyum sağladı, pek şık.
  Tavsiye ederiz.
  Izlem Apak
  05.16.2019  
  yeni evimiz
  gayet sevimli bir ürün umarım kullanışlı da olur
  Banushka
  05.06.2019  
  Güzel
  Bu ürünün farklı desenli olanından almıstım. Kurulumu basarısız. Takma aparatları düsüyor dağalıyor. O sebeple koli bantıyla yapıstırıp sabitledim o şekilde sorun kalmadı. Kedim cok seviyor. Hem dekoratif olarakda güzel görünüyor. Kurulum işlevsizliği dışında basarılı kullanıslı ürün. Tavsiye ederim
  Cyda
  04.12.2019  
  Animal charm
  Bu karton evleri çok seviyorlar. Benim de tasarımları inanılmaz hoşuma gidiyor fakat ben en çok bu tasarımı beğendim :) Umarım hep satarsınız. To kill a mocking bird? ahaha
  catmom
  04.04.2019  
  FidoBado
  Çok beğendim kedilerimin de ilgisini çekti. Kullanışlı bir ürün fiyatına göre oldukça kaliteli. Dekoratif duruyor :)
  Tuğçe Çelik
  02.25.2019  
  Harika
  Kedim severek kullanıyor
  Pamuk
  02.20.2019  
  Cat favourite
  Our cats absolutely love this house. Way more than I thought they would! They have popped and lost a popper (it does come with spares though). But they don't care. When they've chewed and scratched it up I'll definitely buy another!

  ----------------------------------------------------

  zooplus İngiltere müşterileri tarafından yapılan orijinal yorumlardır.
  Kate
  02.13.2019  

  Kendi Yorumunuzu Yazın

  Sadece bu ürünü satın aldıysanız yorum yazabilirsiniz. Üyelik hesabınınıza giriş yapın veya üye olun

  E-Posta Adresiniz: