Wash and Get Off Sprey 500 ml

Leke çıkarıcı ve eğitim spreyi
Derinlemesine temizlik sağlayan ve evcil hayvanların idrar ve dışkı kokusunu nötralize ederek aynı yeri kirletmelerini engelleyen çift etkili spreydir. Kumaş yüzeylerdeki idrar ve dışkı lekesi çıkartır. Ev içinde ve dişinda kullanilabilir. Wash and Get Off halı, kanepe, garajlar, veranda, çöp kutuları ve çevresinde kısacası işaretlemelerini engellemek istediğiniz her yerde kullanılır. Bakterilerden oluşan kokuları 30 dakika içinde yok ederken yerine evcil hayvanları bölgeye dönmekten caydıran ancak insanlar için hoş koku veren sitrik aroma içermektedir. ...detaylı bilgi
Ürün Kodu: 97961
Elif Akyol: "Kumaş Koltuğumu Temizlemek Için Kullandım. Çiş Kokusunu Yok Etti. Ürünün Kendi Kokusu Da Bana Rahatsız Edici Gelmedi, Zaten Kısa Bir Süre Sonra Hiç Koku Kalmıyor. Koltuk Islanır Islanmaz Hiç Vakit Kaybetmeden Uygulamış Olmam Da Etkisini Arttırmış Olabilir. Tekrar Yapmasını Engeller Mi Bilmiyorum Ama Temizlikte Işime Yaradı."
Hiç Müşteri Fotoğrafı Yok Fotoğraf yükleyin 5 zoopara kazanın

Sizin için seçtiklerimiz

500 ml

%27 54,90 TL
39,90 TL (79,80 TL/kg)

  Wash and Get Off Sprey 500 ml

  Ürün Hakkında

  Derinlemesine temizlik sağlayan ve petlerin idrar ve dışkı kokusunu nötralize ederek aynı yeri kirletmelerini engelleyen çift etkili spreydir. Kumaş yüzeylerdeki idrar ve dışkı lekesi çıkartır. Ev içinde ve dişinda kullanilabilir. Wash and Get off halı, kanepe,garajlar,veranda,çöp kutuları ve çevresinde kısacası işaretlemelerini  engellemek istediğiniz her yerde kullanılır. Bakterilerden oluşan kokuları 30 dakika içinde yok ederken yerine petleri bölgeye dönmekten caydıran ancak insanlar için hoş koku veren sitrik aroma içermektedir. 

  500 ml: 31116005TR

  Bu ürünle ilgili yorumlar (10)

  İşe arıyor
  Bence ürün işe yarıyor. Koltuklara yaklaşamaz oldu benimki :))
  Arjan
  09.01.2017  
  başarılı
  sadece temızlık için işe yarıyor
  erdem
  07.29.2017  
  Güncelleme
  Uzak tutmada başarılı olmadığından bahsetmiştim fakat ısrarla kullanmaya devam ettikçe daha etkili olduğundan 4 yıldıza yükseltiyorum. Denemeye değer bir ürün, temizliği güzel.
  Z
  07.27.2017  
  Yarı yarıya
  Temizlik için iyi fakat uzak tutma konusunda bir etkisi olmuyor.
  Z
  06.28.2017  
  Kedim uzak duruyor
  Ergenlige girip beni oraya buraya puskurterek deli eden kedim icin kullaniyorum. Kokusu cok hafif; cok keskin diyenleri anlayamadim. Mandalina gibi kokuyor. Kedim ayni yerlere puskurtmuyor ama havyani kose bucak kacirdigi falan da yok. Keske biraz daha kalici olsaydi. Uzerinde azicik kullanmaniz yeter yaziyor, uc gunde siseyi bitirdim, ben bile kokusunu zor aliyorum.
  Charlie
  02.02.2017  
  işe yaradı
  Kumaş koltuğumu temizlemek için kullandım. Çiş kokusunu yok etti. Ürünün kendi kokusu da bana rahatsız edici gelmedi, zaten kısa bir süre sonra hiç koku kalmıyor. Koltuk ıslanır ıslanmaz hiç vakit kaybetmeden uygulamış olmam da etkisini arttırmış olabilir. Tekrar yapmasını engeller mi bilmiyorum ama temizlikte işime yaradı.
  Çapçap ve Çekirdek
  11.24.2016  
  Piuu
  Eski kedimin işaretlerdigi yerlere sıkıp yeni kedimin oralara tekrar tuvaletini yapmaması için kullandım. Değil oraya sprayi bir fis sıktığım odaya bile girmiyor kedim. Pis bir kokusu yok ama ağır bir kokusu var birkaç gün havalandirmak lazim
  Ekin
  04.08.2016  
  yarım saat tutuyor.
  ilk yarım saat işe yarıyor hakikaten o bölgeden uzak duruyor fakat yarım saatten sonra yine aynı ve kokusu ilk yarım saat köpek kadar sizi de uzak tutuyor.
  muhsin
  01.19.2016  
  Temizliği çok iyi değil
  Köpeğin çiş lekesini hafifletti ama tam olarak çıkarmadı. Kokusu çok keskin. Köpek bucak bucak kaçıyor.
  Nita
  12.17.2015  
  Mükemmel
  Arkadaşım bayılarak kullanıyor
  Minik ve Boncuk
  09.25.2015  

  Kendi Yorumunuzu Yazın

  Sadece bu ürünü satın aldıysanız yorum yazabilirsiniz. Üyelik hesabınınıza giriş yapın veya üye olun