Vancat Fresh Kedi Kumu

İnce taneli, parfümlü, bentonit kedi kumudur. %100 doğal - beyaz bentonit'ten üretilmiştir. %99.5 tozsuzdur. 0,6 mm. - 2... detaylı bilgi

Ürün Kodu: 96726
Rabia Aktan: "Bu Kumu Ikinci Alışım. Daha Öncesinde Iki Farklı Markayı Denedim Ama En Iyisi Bu Çıktı. Farklı Diğer Iki Markanın Birinde Koku Hapsetme Ve Topaklamada Sorun, Diğrerinde Ise Ağır Bir Sabun Kokusu Vardı Ve Kedim Kullanamadı O Derece Ağırdı Kokusu. Bu Kumda Çok Çok Hafif Bir Koku Var Ki Bu Iyi Bir Şey Bence, Topaklanma Ve Koku Hapsetmesinde Hiç Bir Sorun Yok Ayrıca Tozlanma Yine Çok Az. Fiyatına Göre Çok Güzel Bir Ürün. Bu Marka Ve Bu Çeşidini Almaya Devam Edeceğim."
Hiç Müşteri Fotoğrafı Yok Fotoğraf yükleyin

Sizin için seçtiklerimiz

Bu ürün için seçenekler yok.
  Vancat Fresh Kedi Kumu

  Ürün Hakkında

  İnce taneli, parfümlü, bentonit kedi kumudur. %100 doğal - beyaz bentonit'ten üretilmiştir. %99.5 tozsuzdur. 0,6 mm. - 2,25 mm. kompakt granüller yapıdadır. %350-380 sıvı emme kapasitesi vardır. Ekonomik kullanımlıdır. Süper topaklanma sağlar. Doğal koku kontrolü sağlar. 850-880 gr./lt. yoğunluğundadır.

  • %100 doğal - beyaz bentonit'ten üretilmiştir.
  • %99.5 tozsuzdur.
  • 0,6 mm. - 2,25 mm. kompakt granüller yapıdadır.
  • %350-380 sıvı emme kapasitesi vardır.
  • Ekonomik kullanımlıdır.
  • Süper topaklanma sağlar.
  • Doğal koku kontrolü sağlar.
  • 850-880 gr./lt. yoğunluğundadır.

  Kedi kumu deodorantlarıyla, kumda oluşan kötü kokuları giderip, kumun ömrünü uzatabileceğinizi biliyor muydunuz? Göz atmak için buraya tıklayınız.

  10 kg: 30617021TR

  Bu ürünle ilgili yorumlar (14)

  Paketleme
  Son 2 siparişimde de 3 kum paketi aynı koliye sıkıştırılmış ve en alttaki kum patlamış halde geldi. Eve varana kadar her yere içindeki kum dökülmüş. Yani iki kere art arda birer paket kum etrafa dökülüp heba oldu.

  Kumdan memnun kaldım ancak paketleme işi yüzünden sipariş verirken düşünmeme sebep oluyor.
  ...
  05.29.2019  
  Çok beğenmedik
  Onca denemeden sonra bir de bunu alalım dedik yorumlar olumlu gibi ama kesinlikle memnun kalmadık. Bikere koku yok denecek kadar az. İkincisi ve en önemlisi çamur olup kedimin patilerine yapışması. Koku hapsetme özelliğide çok zayıf ben anlamış değilim bu olumlu yorumlar. Bir daha kesinlikle almam denemeye devam
  Pıtır
  01.12.2019  
  Çok memnunum!
  Şu ana kadar denedıklerim arasında, koku hapsetmede en iyi kum...Topaklanması da güzel...Fiyat/performans açısından en başarılı marka bence...
  Elmyra Duff
  12.06.2018  
  güzel
  İlk defa deneyeceğim ama eminim ki diğerleri gibi mükemmeldir. Kokuyu önlüyor oluşu mükemmel
  BÜŞRA Yıldırım
  10.07.2018  
  Güzel
  Kokuyu azalttı, çok memnun kaldım.
  Pott
  06.30.2018  
  Harika
  Başka bir markadan bu markaya geçiş yaptım ve çok memnun kaldım. Ben kalın taneli ve ince taneliyi karıştırıp kullandım kesinlikle koku yapmıyor, kum kabının dibine yapışmıyor.
  feray
  06.18.2018  
  fiyat/performansı en iyilerden
  Bu kumu ikinci alışım. Daha öncesinde iki farklı markayı denedim ama en iyisi bu çıktı. Farklı diğer iki markanın birinde koku hapsetme ve topaklamada sorun, diğrerinde ise ağır bir sabun kokusu vardı ve kedim kullanamadı o derece ağırdı kokusu. Bu kumda çok çok hafif bir koku var ki bu iyi bir şey bence, topaklanma ve koku hapsetmesinde hiç bir sorun yok ayrıca tozlanma yine çok az. fiyatına göre çok güzel bir ürün. bu marka ve bu çeşidini almaya devam edeceğim.
  duman
  03.30.2018  
  Fena değil
  Topaklanması ve koku yapmaması güzel
  Sena
  02.19.2018  
  Memnun Kaldım
  Topaklanması iyi. Kokuyu dışarı vermesi de iyi sayılır. Bazı kişiler toz oluyor yazmış ama toz çok çok çok az oldu o da ilk koyarken. Memnunum. Yine alırım.
  Ponçik
  02.14.2018  
  .......
  tozlaşıyor ilk başta hemde baya ama 1 aydır kullanıyoruz kum hala tertemiz ve çok güzel amanla toz gidiyor ancak geçici süreliğie aldık ucuz olduğu için bir daha almayı düsüşünmüyorum
  sıla
  01.11.2018  
  Mis gibi kokuyor
  Vancatin lavantalı, vanilyalı vs çoğu kumunu kullandık ama kokusu en güzel olanlardan biri bu temizlik kokuyor astım sorunu olan kedimiz dışında hepsinde bu kumu kullanıyoruz
  Merve
  08.27.2017  
  Toz ve taneler
  kullandığım diğer kedi kumlarına göre kedilerimin patilerine daha az yapışıyor ve tabii ki ince kumdan dolayı oluşan yayılma oldukça azaldı.
  Kaju-Fırça
  03.27.2017  
  ürün güzel kendini farkettiriyor koku yapmıyor
  ürün güzel kendini farkettiriyor koku yapmıyor
  minik
  02.26.2017  
  güzel
  kum kolay topaklanıyor ve kokuyu azaltıyor memnunuz
  sütlaç
  02.17.2017  

  Kendi Yorumunuzu Yazın

  Sadece bu ürünü satın aldıysanız yorum yazabilirsiniz. Üyelik hesabınınıza giriş yapın veya üye olun

  E-Posta Adresiniz: