Vancat Super Compact Clinic Kedi Kumu

Antibakteriyel renkli taneler içeren ince taneli topaklaşan kedi kumudur. Son derece ekonomik kullanımlıdır. Kötü kokuları önler ve evinizde tercih edeceğiniz... detaylı bilgi

Ürün Kodu: 97995
Eda Yüzbaşi: "Kum Güzel Topaklaşması Bir Çok Kuma Göre Daha Iyi Ama Iki Hafta Sonrasında Yenilense Bile Kokuyu Tam Olarak Hapsedemiyor."
Hiç Müşteri Fotoğrafı Yok Fotoğraf yükleyin 10 zoopara kazanın

Sizin için seçtiklerimiz

6 lt

%17 29,90 TL
24,90 TL

  Vancat Super Compact Clinic Kedi Kumu

  Ürün Hakkında

  Antibakteriyel renkli taneler içeren ince taneli topaklaşan kedi kumudur. Son derece ekonomik kullanımlıdır. Kötü kokuları önler ve evinizde tercih edeceğiniz hijyeni sunar. %100 doğal beyaz bentonittir. Tanecikleri 0,6 mm. - 1,70 mm'dir ve ultra kompakt granüllüdür. %380-420 Sıvı emme kapasitesi vardır.

  ·         Süper Ekonomik kullanım

  ·         Mükemmel Topaklanma

  ·         Süper koku kontrolü

  Yoğunluk; 850-880

  Kedi kumu deodorantlarıyla, kumda oluşan kötü kokuları giderip, kumun ömrünü uzatabileceğinizi biliyor muydunuz? Göz atmak için buraya tıklayınız.

  30617004TR

  Bu ürünle ilgili yorumlar (62)

  Süper
  Topaklanması mükemmel bir ürün koku ve hijyen yönünden süper fiyat fırsatı için zooplus teşekkür
  Efkan
  06.05.2019  
  ortalama
  Ortalama bir kum. Güzel topaklanıyor ancak topaklar temizleme esnasında dağılarak kumu batırıyor.
  Kontes
  01.16.2019  
  ambalaj çok kötü-kum ortalama
  kum kullandığım en ince kum.un gibi neredeyse. ancak sanicatlere kıyasla tozutması fena değil. tigerinoyu çok seviyorduk. yüzde 90lık zamdan sonra alamaz olduk. bütün ince kumlar gibi bu da maalesef tüm önlemlere karşın her yere dağılıyor. kokuyu oldukça güzel kapatıyor. gramaja göre fiyat pahalı ama şimdilik alabiliyoruz. ambalaj ise tek kelimeyle rezalet. fotograf da gönderdim. 3 kutu aldık, birinin yarısı yok-kargoda patlamış ve tanecikler de minik olduğndan döküle saçıla gelmiş.
  giku
  11.03.2018  
  İdare eder
  Normal bir kum, çok fazla bir özelliği yok. Topaklanması vs. açısından da pek yazılacak birşey yok. Sadece kedim için hassas olması özelliğinden dolayı aldım. O da sevdi ve sorun yaşamadık. Etrafa dağılma özelliği var.
  cucu
  10.29.2018  
  fena değil
  vancat'ın lavanta kumundan sonra denemek için aldık. lavantayı beğenmiştim. bu kumu o kadar sevemedim. piyasadaki çoğu kumdan daha iyi olsa da topaklanan kumlar alırken dağılabiliyor. ayrıca daha erken kokmaya başlıyor.
  ürünün kutuda olması da iyi olmuyor. ürün streç filme sarmadan yollandığı için kumlar kargo kutusunun içine saçılmış, diğer ürünleri toz içinde bırakmıştı.
  vancatin denediğim diğer kumlarından daha çok memnun kalmıştım.
  nazlı
  10.13.2018  
  bir daha asla
  Korkunç bir kum. Topaklanıyor ok ama temizleyeyim derken topak un ufak oluyor. 2 kutu aldım, bitirene kadar söylendim. Bir daha asla!
  B. Y.
  09.10.2018  
  İyi
  Bu kumu beğendik
  Ozi
  09.04.2018  
  Vancat
  Topaklanması iyi, koku problemi de olmuyor. Fakat çok fazla tozutuyor.
  Sezen
  08.28.2018  
  Denemelik alıyorum
  İnşallah memnun kalırım denemek için alıyorum
  Güliz
  08.26.2018  
  fiyat performans ürünü
  everclean çok pahalı olduğu için pisipisi kullanıyordum 3 aydır.Kedşm her tuvalete girerken bağırıyordu :) Bu gerçekten iyi.performans olarak ever cleane yakın,fiyat da makul.
  Berna
  08.09.2018  
  tavsiye ederm
  2 kedim var oldukça memnunum.
  emre akar
  08.07.2018  
  Hayır
  Hayır! Bunu da beğenmedik. Döktüğüm gibi toz içinde kaldım. Ever clean ile karıştırıp kullandığım için topaklanma fena değil ve tabi koku hapsetme olayı da. Ancak bunu sağlayan ever clean gibi duruyor. O da çok pahalı ama :( alternatifleri denemeye devam
  Sibel
  07.12.2018  
  Vancat Clinic
  Normalde Everclean kullanıyorum,ancak son zamanlarda uygun fiyatta bulamadığım için Eczacıbaşı Çebi ürünü denedim.Fena bir ürün değil.Hatta Eczacıbaşından daha iyi olduğunu söyleyebilirim.Normalde kedimin de benim de toza alerjimiz var,vancat te böyle bir sorunla karşılaşmadim.Bu arada mır mır da kullandım. Böyle bir toz şekli yok.Resmen dökerken boğuluyordum.Vancat Ever clean alamayanlar için iyi bir ürün.Ama hepsi değil.
  MELTEM
  07.08.2018  
  Süper
  Topaklanması mükemmel bir kum temizlerken hafif bir tozutma oluyor fakat rahatsız edici değil kokutma olayı kesinlikle yok zooplus farkıyla ucuza temin etmenin en güzel yolu
  Efkan
  07.03.2018  
  Güzel ürün
  Bir çok marka denedim ama şimdiye kadar en memnun kaldığım Vancat oldu. Çabuk topaklanıyor, tozumuyor ve kokuyu diğer kullandıklarıma göre daha iyi hapsetti. Tuvalet kabının altında killi bir tabaka olarak kalmıyor. Her kum gibi eve dağılıyor maalesef ona çare yok.
  Merve Özdemir
  06.28.2018  
  Fiyat performans
  2 kediyle Everclean a para yetiştiremedim, Sanicat e geçtim o da bir süre sonra bozdu hiç eskisi gibi değil. Bu kum bir Everclean değil tabii ki ama fenada sayılmaz. Toz çok az, koku yapmıyor, yeterince kum dolu temiz bir tuvalette topakları da Sanicat kadar dağılmıyor. Fiyat performans oranı iyi alınır. Tek kedim olsa Everclean alırım.
  R
  06.11.2018  
  İnşallah kedim sever :)
  Ürünü alıyorum inşallah kedim sever :)
  Ezgi Yılmaz
  06.04.2018  
  İyilerden biri ...
  kedi sayım 3 e çıktı ve ever clean e para yetiştiremiyorum...4 yıldır kullanıyordum ama bundan sonra zor. alternatif ararken ilk bu kumu denedim ve bence iyi. topaklanma iyi , koku konusunda sorun yapmadı.. tozlu olduğunu düşünmüyorum. kedilerim de hızlıca benimsedi , iki tuvaletten birisinde bu kum var , sanıyorum bu kuma dönebilirim , fiyatı uygun , sipariş verince anladım ki , diğer marka ben i çok yormuş.
  banu ücel
  05.31.2018  
  Güzel
  Uzun süre silika kum kullandım ama vancat clinicten oldukça memnunum. Silikada çiş aşağıya çöktüğü için bir hafta sonunda çok ağır kokuyordu. ama bunda çiş topaklandığı için düzenlii temizlediğimde ve kumunun üstüne ilave yaptığımda uzun süre idare ediyor. Topaklaması ve kokuyu saklaması açısından memnunum. Kumun patilerinden eve dağılması silika ile aynı.
  Merve Özdemir
  05.30.2018  
  Stokladık
  ürünü dener denemez iki kutu daha sipariş verdik
  Melda Akkaya
  05.20.2018  
  Beğendik
  Fena değil, çok tozlu değil, topaklanması iyi
  cemre
  02.16.2018  
  En iyisini bulana kadar aranimaya devam
  Ama galiba en tozsuzu everclean
  Marziye
  01.21.2018  
  Denemeye devam
  Ama galiba en iyisi everclean...
  cemre
  01.21.2018  
  Vancat
  Neredeyse her şeye alerjisi olan ben bu güne kadar piyasadaki bütün kedi kumlarını denedim. En iyisi en kalitelisi bu kum çıktı. Kokuyu hapsetmiyor topaklanmıyor diyenleri anlamak mümkün değil. Gram toz bile kalkmıyor temizlerken. Hatta kokuyu o kadar iyi hapsediyor ki ben kedimin tuvaletini sürekli temiz zannediyorum.
  Dora
  11.22.2017  
  Gerçekten Kaliteli
  Bu sayfadaki yorumları okuduktan sonra satın aldım ve çok memnun kaldım. Gerçekten de kötü kokuları önlüyor ve topaklaşması çok iyi. Antibakteriyel olması da cabası. Piyasada antibakteriyel kedi kumu fazla bulunmuyor. Tavsiye ederim.
  Kedisever
  10.14.2017  
  Çok kötü
  kullandığım en kötü kumlardandı.Topaklanıyor fakat çok kolay dağılıyor.Kokuyu asla hapsedemiyor.Tam bir felaket.Aldığıma pişman oldum.
  Birisi
  10.09.2017  
  Berbat
  Kullandığım en kötü kedi kumu asla topaklanmiyor, sirf antibakteriyel diye aldım ama bi daha asla almam
  Balım
  09.27.2017  
  harika
  Kesinlikle kullandıgim en iyi kedi kumu

  minik
  08.07.2017  
  Güzel
  Kıvamı ve kokusu güzel, kedimde sevdi fakat topaklanma konusunda çok başarılı değil. Yinede fiyat performans dengesi ile tercih edilebilir ürün
  Berke
  07.07.2017  
  iyi
  ben haftalık olarak kumu boşaltıyorum. marketten aldığım kumlara göre koku açısından gerçekten fark yarattı. benim chincilla ayaklarında kum taneleriyle çıkıyor kutudan ama önüne koyduğum paspas işimizi görüyor.
  merlin bey
  07.03.2017  
  kaliteli
  topaklanma konusunda her zaman en iyi marka olmuştur benim için.
  vovinya
  06.14.2017  
  mükemmel ürün
  İkinci kez ve beş kutu aldım. Uzun süre gider artık. Fiyat uygun kargo hızlı paketleme mükemmel. Daha önce başka bir siteden almıştım, paketlemeden göndermişlerdi kutular hasar görmüş kum dökülüyordu içlerinden. Özenli paketleme için zooplus a teşekkürler. Sanki kırılacak eşya gibi boşlukları bile doldurmuşlar, inanamadım.
  sblsnysl
  05.02.2017  
  kedi kumu
  Ürünü kullanmaya başlayalı 6 gün oluyor. Şimdiye kadarki kullandığım kumlarda özellikle topaklanma konusunda çok problem yaşadım. Artık bu kumdan vazgeçmem. Mükemmel topaklanma. Ürünün paketlenmesi çok güzel. Üstelik elime çok çabuk ulaştı. Teşekkürler.
  Birsen
  03.20.2017  
  VanCat
  Tam bizim kedimize uygun, harika bir kedi kumu. Hiç koku yapmıyor, Van kedimizin VanCat kumu. Teşekkürler
  Mavi
  02.22.2017  
  Seviliyor
  Daima aldığımız Kum..
  Gizem
  01.12.2017  
  Çok memnunum
  Kızım önceden tuvalletini yaptıktan sonra çok pis kokardı tuvalleti sanırım kumundan dolayıydı ama şimdi van cat sayesinde biz ve kızımız hijyenik bir ortama sahip çok ama çok memnunum :)
  Selda
  01.02.2017  
  Harika
  İlk kez kedi besliyoruz, kendimiz hemen alısti, ne koku var ne de ıslaklik, harika bir kum.
  Eftelya
  12.20.2016  
  Gayet iyi
  kum güzel topaklaşması bir çok kuma göre daha iyi ama iki hafta sonrasında yenilense bile kokuyu tam olarak hapsedemiyor.
  Eda
  12.17.2016  
  memnumkaldım
  kolay temizleniiyor,kullanışlı.
  Lattesmom
  12.13.2016  
  Favori kedi kumumuz
  Topaklanması çok iyi, koku tutması da öyle. İnce olduğu için kapalı tuvalet ve paspas kullandığımız halde biraz banyoya dağılıyor. Yine de kesinlikle tavsiye ediyorum.
  Diego
  12.07.2016  
  Güzel Fakat Kullanışlı Değil
  Kedim çok fazla ortalığa dağıttı bu kumu, paspas satın aldım fakat çare olmadı. İnce taneli daha az koku yapıyor tabiki ama kalın taneli daha kullanışlı benim için. Tabiki Vancat'den devam..
  Tuti
  12.02.2016  
  Bayıldıım
  Çok güzel bir kum ve kokusu çok hoş artık hep bundan alıcam ☺
  Gizem
  12.01.2016  
  güzel
  kum güzel kokusu da hoş benim diğer kum kedime alerji yapmıştı tozuttuğu için sürekli hapşırıyordu ama bu kumu da dökerken fark ettim ki bu da tozuyor ama umarım bu sefer böyle bir sorun yaşamayız.
  pudi
  11.17.2016  
  vancat
  kum gayet iyi topaklanma mükemmel
  filiz
  10.12.2016  
  Vancat
  Daha önce aldım kokusu çok hoş
  Ozge
  09.23.2016  
  olumlu
  antibakteriyel oldugundan tercih ettim .
  zarife
  09.22.2016  
  kokuyu hapsediyor
  muadillerinin en iyisi
  leo
  08.24.2016  
  bir çok açıdan kaliteli
  Hemen topaklanıyor, ancak kokuyu bastırma konusunda bu kadar başarılı değil. Daha düşük fiyata benzer kalitede bulunabileceğini düşünüyorum.
  illyinwonderland
  08.10.2016  
  temiz ama parfümsüz
  Kumun kokusu hoşuma gitmedi onun dışında topaklaşması iyi, kutusu da pratik.
  aymer
  08.09.2016  
  Memnun kaldım
  Fiyat performans açısından değerlendirildiğinde gayet başarılı, o keskin idrar kokularını duymuyorsunuz. Topaklanma da gayet başarılı...
  AOS
  06.30.2016  
  süpeer
  en sevdiğimiz kum! kokuyu harika emiyor, topaklanma mükemmel. azıcık daha ıuygun olsa keşke
  kurin
  05.09.2016  
  iyi
  topaklanma açısından güzel, koku yapmıyor, ancak zaman zaman patiye yapışan küçük taneler oluyor. yinede kullanışlı
  duygue
  04.28.2016  
  kum
  Topaklaşması çok iyi kokuyu önleme konusunda yeterli ince taneleri bazen patisinde kalabiliyor bunu da tuvaletin önüne paspas koyarak önlemeye çalıştık antibakteriyel oluşu çok güzel
  Kübra
  04.04.2016  
  Tavsiye ederim
  Gerçekten çok hijyenik ve neredeyse hiç koku yapmayan kedi kumu.
  Scottishfold
  03.19.2016  
  olumlu
  bu kum beklentimi karşıladı. hem koku yapmaması hemde ince yapıda olması çok güzel. teşekkür ederim
  duygue
  03.16.2016  
  kum
  Vancat markasını canı gönülden kullanabilirsiniz çok iyi bir marka tavsiye ederim.
  queen
  02.11.2016  
  kusursuz topaklanma
  Uzun zamandır bu kumu tercih ediyorum. Antibakteriyel olduğu için çok güvenmemin yanı sıra anında topaklandığı için çok da kolay temizleniyor.
  A.A.
  01.28.2016  
  memnun kaldım
  Yerli üretim olması denemek ve memnun kalmak için yeterli bir sebep bence :)
  pudrakedi
  12.08.2015  
  tozlu
  diğer kumlardan çok da farklı değil. Topaklanması iyi ama çok tozlu kedim hapşurup duruyor kazdıkça :)
  candy
  11.15.2015  
  fiyatına göre piyasadaki en iyi Kedi kumu
  Koku yapmıyor, temizlemesi kolay. Çok memnun kaldım.
  Ferah
  11.13.2015  
  kokusuz
  vancat tüm ürünleri harika koku yapmıyor,tabi düzenli temizlik şart
  Deniz
  11.05.2015  
  Çok iyi
  Topaklaşması sayesinde daha uzun süre dayanıyor. Koku olayı az oluyor
  Miskin
  08.05.2015  

  Kendi Yorumunuzu Yazın

  Sadece bu ürünü satın aldıysanız yorum yazabilirsiniz. Üyelik hesabınınıza giriş yapın veya üye olun

  Antibakteriyel renkli taneler içerir.

  ·         %100 Doğal - Beyaz Bentonit

  ·         %99 tozsuz

  ·         0,6 mm. - 1,70 mm. Ultra kompakt granüller

  ·         %380-420 Sıvı emme kapasitesi

  ·         Süper Ekonomik kullanım

  ·         Mükemmel Topaklanma

  ·         Süper koku kontrolü

  Yoğunluk; 850-880