Vancat Aloe Vera Kedi Kumu

Aloe vera kokulu, ince taneli bentonit kedi kumudur. Koku emici taneler içerir. %100 doğal - beyaz bentonit kedi kumundan yapılmıştır... detaylı bilgi

Ürün Kodu: 97349
Samet Aydemir: "Ürün Ilk Açıldığında Çok Güzel Kokuyor. Yarısını Kaba Döküp Iki Hafta Kullandım Ama Son Günlerde Günde 2 Kere Temizlenmesine Rağmen Çok Koku Yaptı. Pakette Kalan Kumun Ise Kokusu Kapalı Olduğu Halde Gitmişti. Max Iki Haftalık Kullanım Için Ideal."
Hiç Müşteri Fotoğrafı Yok Fotoğraf yükleyin

Sizin için seçtiklerimiz

Bu ürün için seçenekler yok.
  Vancat Aloe Vera Kedi Kumu

  Ürün Hakkında

  Aloe vera kokulu, ince taneli bentonit kedi kumudur. Koku emici taneler içerir. %100 doğal - beyaz bentonit kedi kumundan yapılmıştır. %99.5 tozsuz · 0,6 mm. - 2,25 mm. granüllerden oluşur. %350-380 sıvı emme kapasitesi vardır.

  ·         Koku Emici Taneler İçerir

  ·         %100 Doğal - Beyaz Bentonit

  ·         %99.5 tozsuz

  ·         0,6 mm. - 2,25 mm. granüller

  ·         %350-380 Sıvı emme kapasitesi

  ·         Ekonomik kullanım

  ·         Süper Topaklanma

  ·         Doğal koku kontrolü

  ·         Yoğunluk; 850-880 gr./lt.

  Kedi kumu deodorantlarıyla, kumda oluşan kötü kokuları giderip, kumun ömrünü uzatabileceğinizi biliyor muydunuz? Göz atmak için buraya tıklayınız.

  10 kg: 30617022TR

  Bu ürünle ilgili yorumlar (12)

  PAKETLEMEYE ÖZEN GÖSTERİLMEMİŞ.
  Paketleme de mi sorun yoksa paket mi kusurluydu anlayamadım. Kum ziyan oldu. Lütfen patlamış paketi göndermeyin ya da paketlemeye özen gösterin. Kargo şirketi de özen göstermemiş olabilir. Bir daha bu ürünü sizden almayacağım.
  serpil akar
  01.05.2019  
  Parampaça paket, kumun yarısı geldi
  Param parça ambalajda yarısı bile gelmedi elime... Yanında 24 lü whiskas mama almıştım, onu da 23 tane göndermişler keza dış ambalajları parçalanmış. Anlamak mümkün değil...Kargo firmasına gelmeden parçalanmış bu paket, içinde parçalı zira. Biraz özen, çok ayıpladım çok...
  Ece Ferahcan
  09.07.2018  
  Biraz tozlu
  Kokusu gayet iyi ama ince olduğu için de biraz fazla tozutuyor.
  Didem TOSUN
  06.12.2018  
  Fena değil
  Ürün ilk açıldığında çok güzel kokuyor. Yarısını kaba döküp iki hafta kullandım ama son günlerde günde 2 kere temizlenmesine rağmen çok koku yaptı. Pakette kalan kumun ise kokusu kapalı olduğu halde gitmişti. Max iki haftalık kullanım için ideal.
  Frida
  07.11.2017  
  memnunuz
  Beni tozdan çıldırtma noktasına gelen temizmama kumlarından sonra mutluyum artık. Farklı ve uygun fiyatlı arayış içerisindeyken tanıştık. Sanicat ile dönüşümlü kullanıyorum.
  neriii
  06.12.2017  
  tozlu ve öfkeli
  çok tozlu topaklanması çok iyi ama toz oranı en yüksek kumlardan
  the mask
  05.21.2017  
  ince ama iyi topaklanıyor
  Öncelikle daha ürün kargoda iken patlamış, bu beni üzmüştü yarısı yollarda dökülmüş neyse ki Zooplus a bildirmem yetti, bu konuda ilgi ve hassasiyetiniz için çok teşekkür ederim. Kuma gelince hep Alice alırdım Vancat de fena değil ince biraz tozlu ama koku yok iyi emici
  lokum
  01.07.2017  
  Beğendim
  Kaliteli ve uygun fiyatlı. Rahatsız edici bir kokusu yok. Özellikle çok kedisi olanlara öneririm
  Sevim
  11.08.2016  
  Kaliteli ve uygun fiyatlı ürün
  Silica kumla neden vakit kaybetmişim diye sorgulamama sebep olan ürün. Topaklanması iyi, koku yok, kendisinden çok hafif bir kokusu var. Kapalı tuvalet ve paspasla kullanıyorum, eve dağılma problemi yok denecek kadar az. Silicaya göre sağlıklı olması tabi ki çok büyük bir artısı. Bunu deneyeyim olmazsa bir de Sanicat denerim diyordum ancak sanırım ürünümü buldum.
  Diego
  09.29.2016  
  çok memnunum
  genelde sanicat kullanırken markanın kumlarının çok tozlu olmasından rahatsız olup denedim ve çok memnun kaldım 1 paket kalın tane 1 paket ince taneli alıp karıştırarak kullanıyorum çok memnun kaldım .
  lokumlukız
  09.19.2016  
  ***
  en iyisı
  misha
  08.26.2016  
  oldukça iyi
  vancat suyu emilimi konusunda iyi bir ürün. ancak ilk aldığım zamanlardaki kadar kaliteli değil. eskiden çok daha çabuk kuruyordu. üstelik yaz mevsimindeyiz. fiyat kalite açısından yine de çok iyi. bir süre daha almaya devam edeceğim.
  SK
  06.28.2016  

  Kendi Yorumunuzu Yazın

  Sadece bu ürünü satın aldıysanız yorum yazabilirsiniz. Üyelik hesabınınıza giriş yapın veya üye olun

  E-Posta Adresiniz: