Uçan Arılar Kedi Ağacı

Resim gibi kedi ağacı
Bu, kedilerin rüyası pembe pelüşlü kedi ağacı bir resim kadar güzeldir. Kedi yavruları ve küçük kediler için mükemmel olan bu kedi ağacı, onları sürekli eğlendirecektir. Kedinizin tırnaklarını kusursuz durumda tutmasına yardımcı olmak için sisal kaplı merkezi direği ile kediniz için heyecan verici bir oyun alanıdır. ...detaylı bilgi
Ürün Kodu: 95992

Sizin için seçtiklerimiz

42 x 38 x 54 cm

%49 225,00 TL
115,00 TL

  Uçan Arılar Kedi Ağacı

  Ürün Hakkında

  Bu kedilerin rüyası pembe pelüşlü kedi ağacı bir resim kadar güzeldir. Kedi yavruları ve küçük kediler için mükemmel olan bu kedi ağacı, onları sürekli eğlendirecektir. Kedinizin tırnaklarını kusursuz durumda tutmasına yardımcı olmak için sisal kaplı merkezi direği ile kediniz için heyecan verici bir oyun alanıdır.

  Üçgen şeklindeki taban, pembe pelüş ile kaplıdır. Ortada bir tırmalama direği bulunmaktadır. Üçgenin kenarlarında metal spiraller üzerinde üç küçük pelüş kaplı çiçek bulunur. Dokunduğunuzda hareket eder ve geri gelirler; aynı anda da çiçeklerin altına gizlenen küçük çanları da harekete geçirirler. Kediniz gürültünün nereden geldiğini merak edecektir. Direğin üst kısmında dört sisal kaplı "dal" bulunmakta olup her birine şirin, pelüş örtülü arılar asılmıştır. Kedinizi daha meraklı kılmak üzere, arıların üzerinde de küçük çanlar vardır. Avlamak ve gizlice yaklaşmak için mükemmel oyuncaklardır ve kedinizin doğal avlanma içgüdülerini teşvik ederler.

  Uçan Arılar Kedi Ağacına kısa bir bakış:

  • Renk: Pembe
  • 42 x 38 x 54 cm (U x G x Y)
  • 1 taban plakası: 42 x 38 x 2 cm (U x G x Y)
  • 4 adet pelüş kaplı, üzerlerinde çanlar bulunan arı
  • Metal sarmal üzerinde üzerlerinde çanlar bulunan 3 pelüş kaplamalı çiçek
  • 4 sisal kaplı "dal": Yaklaşık çap 2 cm x 18 cm
  •  1 adet pelüş kaplama: Çapı 7,5 cm x 20 cm
  • 1 sisal kaplı direk: Çapı 7,5 cm x 20 cm

  31011130TR - 50260

  Bu ürünü yorumlayın 5 zoopara kazanın

  Kendi Yorumunuzu Yazın

  Sadece bu ürünü satın aldıysanız yorum yazabilirsiniz. Üyelik hesabınınıza giriş yapın veya üye olun