Trixie Zilli Kediotlu Pelüş Fare Kedi Oyuncağı

Kediler fare gördümü yakalamak ister! Farenin boyu 5 cm'dir. İçerisindeki kediotu sayesinde kedinizin doğal avlanma içgüdüsünü tetikleyerek oyuncak ile daha... detaylı bilgi

Ürün Kodu: 95897
İpin Borgert: "Oyunun Büyüklüğü Kedilerimin Avcılıkla Ilgilenmesini Sağlıyor. Elimde Bulundurmak Için Ekstra Olan Alıyorum Tekrar."

Sizin için seçtiklerimiz

Bu ürün için seçenekler yok.
  Trixie Zilli Kediotlu Pelüş Fare Kedi Oyuncağı

  Ürün Hakkında

  Kediler fare gördümü yakalamak ister! Farenin boyu 5 cm'dir. İçerisindeki kediotu sayesinde kedinizin doğal avlanma içgüdüsünü tetikleyerek oyuncak ile daha iştahlı ve uzun süre oynamasını sağlar. Aynı zamanda içerisindeki zil ile kedinizin çok severek oynayacağı bir oyuncaktır.

  30504053TR - Trx: 4139

  Bu ürünle ilgili yorumlar (11)

  Bayıldık
  2.5 aylık kızım pamuk bayıldı. En kıymetli en sevdiği oyuncak. Hatta ısıra ısıra parçaladı diktim ama yeniden sipariş verdim
  Ozey2506
  09.09.2019  
  En kiymetli
  Bu en kiymetli oyuncak oldu. Iyiki aldım. Kuyrugundan dişleriyle tutup havaya atıp yakaliyor. Ama sık sık kaybediyoruz :) Olsun, şimdiye kadar aldığım en iyi oyuncak oldu
  gulden
  07.23.2019  
  oynarken kendini kaybediyor
  Fare ortadaysa kedim başka hiçbir şeyin yüzüne bakmıyor.
  ZG
  07.22.2019  
  Çok seviyorlar
  Oyunun büyüklüğü kedilerimin avcılıkla ilgilenmesini sağlıyor. Elimde bulundurmak için ekstra olan alıyorum tekrar.
  İpin
  07.10.2019  
  Kızımın favorisi
  Kedimin gece gündüz hem kendi basina hem biriyle birlikte oynamaktan hiç sıkılmadığı oyuncağı. Birkaç tane var evimizde ve bence herkeste olmali.
  Merve
  01.31.2019  
  Beğenmedik
  Bize siyah olan geldi. Doku olarak yumuşak güzel bir oyuncak içinde hoş bir zili var sesi güzel lakin kedim yüzüne bile bakmadı ayrıca içinde kediotu olduğuna asla inanmadım.
  Lotus
  11.29.2018  
  favorimiz
  çok sevdik, kızımın bu kadar bayılacağını tahmin etmemiştim. :) Fiyatı da çok uygun, 1 tane aldığıma pişman oldum. Yeni siparişimiz de birkaç tane daha alacağız yedek olsun. :)
  zeyna
  09.27.2018  
  F/p yüksek değil
  Kedilerim oynamasına oynuyor ama ne boyutu ne de dayanıklılığı açısından fiyatını hak ediyor mu pek emin değilim.
  Selen Öğün
  09.14.2018  
  iyi
  Kedimiz görünce delirdi adeta. Şu anda en sevdiği oyuncağı bu fare. Bize gri renk geldi. Keşke renk seçme imkanı da olsaydı. İçinde çıngırak da var. Fakat daha ilk gün dikişi söküldü onarmak zorunda kaldık.
  hy
  09.04.2018  
  Beğendik
  Kedilerim, özellikle erkek olan, çok sevdi. Sürekli önüme getirip bırakıyor oynamak için. Bizdekinin rengi siyah, boyutu da oldukça ideal. Tavsiye ederim.
  Arwen ve Legolas
  05.07.2018  
  kedim çok sevdi
  Bu oyuncağı kim yaptıysa allah razı olsun, benim oğlan bayıldı. İçinde çıngırağı var, ağzında taşıyabileceği ebatta ve yumuşak. Sağlam, kaliteli bir ürün.
  catmom
  03.26.2018  

  Kendi Yorumunuzu Yazın

  Sadece bu ürünü satın aldıysanız yorum yazabilirsiniz. Üyelik hesabınınıza giriş yapın veya üye olun

  E-Posta Adresiniz: