Trixie Yumuşak Bakım Tarağı

Taranmaktan çok hoşlanmayan, zor taranan kedilerin ve köpeklerin taranmasında kullanabileceğiniz, çok yumuşak ve ergonomik bir taraktır. Üzerindeki farklı diş uzunlukları... detaylı bilgi

Ürün Kodu: 95625
Sevil Kalkan: "Piyasadaki Bu Tarafları Özellikle Kozmetik Marketlerde Hep Bakıp 50Tl Ye Kıyıp Alamıyordum. Burda Uygun Satışı Görünce Hemen Aldım, Çok Ergonomik Ve Rahat Kullanımı Var, Benimki Gibi York Shire Uzun Tüylü Yavrularınız Için Özellikle Yıkanma Sonrası Kolay Taramaya Uygun. Resimdeki Küçük Çıkmış, Ama Ürün Büyük Güzel.. Teşekkürler Zooplus.. "
Hiç Müşteri Fotoğrafı Yok Fotoğraf yükleyin 10 zoopara kazanın

Sizin için seçtiklerimiz

19 cm

%25 39,90 TL
29,90 TL

  Trixie Yumuşak Bakım Tarağı

  Ürün Hakkında

  Taranmaktan çok hoşlanmayan, zor taranan kedilerin ve köpeklerin taranmasında kullanabileceğiniz, çok yumuşak ve ergonomik bir taraktır. Üzerindeki farklı diş uzunlukları ve tasarımı sayesinde köpeğinize veya kedinize masaj hissi vererek taramanızı sağlar. Kısa tüylü, uzun tüylü ve kıvırcık tüylü tüm köpek ırkları için uygun olduğu gibi, kısa tüylü ve uzun tüylü kediler içinde ideal bir taraktır. Tarağın uzunluğu 19 cm dir.

  24155 - 21004130TR

  Bu ürünle ilgili yorumlar (1)

  Oğluşum cok sevdi..
  Piyasadaki bu tarafları özellikle kozmetik marketlerde hep bakıp 50tl ye kıyıp alamıyordum. Burda uygun satışı görünce hemen aldım, çok ergonomik ve rahat kullanımı var, benimki gibi York shire uzun tüylü yavrularınız için özellikle yıkanma sonrası kolay taramaya uygun. Resimdeki küçük çıkmış, ama ürün büyük güzel.. Teşekkürler zooplus..
  Sevil
  04.10.2019  

  Kendi Yorumunuzu Yazın

  Sadece bu ürünü satın aldıysanız yorum yazabilirsiniz. Üyelik hesabınınıza giriş yapın veya üye olun