Trixie Yumuşak Bakım Tarağı

Taranmaktan çok hoşlanmayan, zor taranan kedilerin ve köpeklerin taranmasında kullanabileceğiniz, çok yumuşak ve ergonomik bir taraktır. Üzerindeki farklı diş uzunlukları... detaylı bilgi

Ürün Kodu: 95625
Selen Aydın: "Uzun Tüylü Kedim Var. Ne Tırnaklarını Kestirmeyi Sever, Ne Taranmayı... Meğer Eski Tarağı Sevmiyormuş. Uçları Diken Dikendi... Bu Yumuşak Tarağı Pek Sevdi. Taranırken Mırıldamaya Başladı, Hayret! Tüyleri Güzel Topluyor. Kullanmaya Başlayalı Bir Hafta Oldu Henüz. Gayet Kaliteli. "
Hiç Müşteri Fotoğrafı Yok Fotoğraf yükleyin

Sizin için seçtiklerimiz

Bu ürün için seçenekler yok.
  Trixie Yumuşak Bakım Tarağı

  Ürün Hakkında

  Taranmaktan çok hoşlanmayan, zor taranan kedilerin ve köpeklerin taranmasında kullanabileceğiniz, çok yumuşak ve ergonomik bir taraktır. Üzerindeki farklı diş uzunlukları ve tasarımı sayesinde köpeğinize veya kedinize masaj hissi vererek taramanızı sağlar. Kısa tüylü, uzun tüylü ve kıvırcık tüylü tüm köpek ırkları için uygun olduğu gibi, kısa tüylü ve uzun tüylü kediler içinde ideal bir taraktır. Tarağın uzunluğu 19 cm dir.

  24155 - 21004130TR

  Bu ürünle ilgili yorumlar (4)

  Harika
  Tel şeklindeki taraklardan hoşlanmayan yavrualar için birebir.Bizim çocuk bayıldı.
  Bleu
  09.17.2019  
  Mukemmel
  Kesinlikle kedi ve köpek için günlük kullanımda yumusak oldugu için furminatorden sonra alınması gereken tarak. Ben cok begendim kedim ve köpeğimde oyle :)
  Ayça
  09.16.2019  
  Hayal kırıklığına uğratmadı! Başarılı.
  Uzun tüylü kedim var. Ne tırnaklarını kestirmeyi sever, ne taranmayı... Meğer eski tarağı sevmiyormuş. Uçları diken dikendi... Bu yumuşak tarağı pek sevdi. Taranırken mırıldamaya başladı, hayret! Tüyleri güzel topluyor. Kullanmaya başlayalı bir hafta oldu henüz. Gayet kaliteli.
  Selen Aydın
  09.07.2019  
  Oğluşum cok sevdi..
  Piyasadaki bu tarafları özellikle kozmetik marketlerde hep bakıp 50tl ye kıyıp alamıyordum. Burda uygun satışı görünce hemen aldım, çok ergonomik ve rahat kullanımı var, benimki gibi York shire uzun tüylü yavrularınız için özellikle yıkanma sonrası kolay taramaya uygun. Resimdeki küçük çıkmış, ama ürün büyük güzel.. Teşekkürler zooplus..
  Sevil
  04.10.2019  

  Kendi Yorumunuzu Yazın

  Sadece bu ürünü satın aldıysanız yorum yazabilirsiniz. Üyelik hesabınınıza giriş yapın veya üye olun

  E-Posta Adresiniz: