Trixie Tüy Toplama Eldiveni

Sol ve sağ el kullanımına uygun, çift taraflı, kırmızı tüy toplama eldiveni. Özel dokusu sayesinde her iki yönde de kullanılabilecek... detaylı bilgi

Ürün Kodu: 99875
Makbule Nil Acar: "Malesef Ben Pek Faydasını Göremedim. Tüyleri Toplaması Için Her Yönünü Denedim Ama Olmadı. Yüzeysel Olarak Topladığı Tüyleri Eldivenden Temizlemesine Oldukça Zahmetli."
Hiç Müşteri Fotoğrafı Yok Fotoğraf yükleyin

Sizin için seçtiklerimiz

Bu ürün için seçenekler yok.
  Trixie Tüy Toplama Eldiveni

  Ürün Hakkında

  Sol ve sağ el kullanımına uygun, çift taraflı, kırmızı tüy toplama eldiveni. Özel dokusu sayesinde her iki yönde de kullanılabilecek bu eldiven ile petlerinize ait tüyleri kolayca her türlü kumaştan temizleyebileceksiniz.Kullanıldıktan sonra tüy toplama yönünün tersine elle temizlenebilmektedir. Eldiven üzerindeki alınamayan tüyler bir koli bandı Yardımıyla da toplanabilir. Bu kumaş %100 polyester özelliğine sahip olduğu için ılık su ile yıkanmalıdır.

  21004029TR - 2328

  Bu ürünle ilgili yorumlar (9)

  Kullanışlı bir ürün
  Koltuk ve yastıklar hatta üzerinizdeki elbiseleri temizlemek için iyi bir ürün. Ancak eldivenin kendisinin temizlenmesi zor. Yine de tüyleri kolayca topluyor. Tavsiye ederim.
  Güneş Han
  06.22.2019  
  Başarısız
  Ürün kesinlikle tüy toplamıyor. Ele takılınca çok biçimsiz ve kullanışsız duruyor. Çok az tüyü alıyor ayrıca elektriklenme yapıyor ve kedim bu durumdan çok rahatsız oluyor. Üründe toplanan az miktarda tüyü temizlemek de çok sıkıntılı... Keşke almasaydım.
  Betül Keleş Büyük
  05.19.2019  
  Kullanışlı değil
  Malesef ben pek faydasını göremedim. Tüyleri toplaması için her yönünü denedim ama olmadı. Yüzeysel olarak topladığı tüyleri eldivenden temizlemesine oldukça zahmetli.
  Nil ACAR
  01.22.2019  
  eldiven
  Bunu kullanan kedi sahibi olan bir arkadaşım şiddetle tavsiye etti. Ancak ben pek beceremedim sanırım. İlerde işime yarar diye düşünüyorum
  Günay Çağalı
  05.04.2018  
  olmadı
  beceremedim ya da tüyleri toplamak yerine oradan oraya götürüyor.
  begum
  03.22.2018  
  2 tane aldım
  çok yararlı bir ürün. tüyleri sorunsuz şekilde topluyor. temizliği de oldukça kolay. tavsiye ederim.
  delitas
  01.23.2018  
  beğendim
  kullanımı pratik kıyafetlerde koltuklarda yataklarda her yerde işe yarıyor.
  hande melek
  04.06.2015  
  oldukça kullanışlı
  ilk başta bundan tüyleri nasıl çıkartacağım endişesi duyuyorsunuz ama sonra yolunu bulunca oldukça kolay. gayet güzel tüy topluyor.
  deluxal
  04.03.2015  
  Tüy toplama
  İran kedisi sahiplerinin en büyük problemi sanıyorum ki tüylerin aşırı derecede dökülmesi! Sipariş verdim. Umuyorum ki bana büyük kolaylık sağladı.
  Emel
  05.23.2014  

  Kendi Yorumunuzu Yazın

  Sadece bu ürünü satın aldıysanız yorum yazabilirsiniz. Üyelik hesabınınıza giriş yapın veya üye olun

  E-Posta Adresiniz: