Trixie Capri Taşıma Çantası

Kedinizi veya köpeğinizi bir yere taşırken kullanabileceğiniz, emniyet kemerinin geçebileceği özel tasarıma sahip, sert plastikten, havalandırma ızgaralarına sahip taşıma kabı... detaylı bilgi

Ürün Kodu: 96145
Altan Baş: "Oldukça Kaliteli Ve Sağlam Bir Ürün.ortalama Bir Fiyata Sahip Ama Bence Fiyatına Kıyasla Alınabilecek En Iyi Ürün.kilit Sistemi De Bana Yeteri Derecede Güven Verdi.özellikle Bu Fiyat Aralığında Bir Taşıma Çantası Arayanlara Tereddütsüz Bir Şekilde Önerebilirim."
Hiç Müşteri Fotoğrafı Yok Fotoğraf yükleyin

Sizin için seçtiklerimiz

Bu ürün için seçenekler yok.
  Trixie Capri Taşıma Çantası

  Ürün Hakkında

  Kedinizi veya köpeğinizi bir yere taşırken kullanabileceğiniz, emniyet kemerinin geçebileceği özel tasarıma sahip, sert plastikten, havalandırma ızgaralarına sahip taşıma kabı. Kedinizi bu ürüne alıştırmak için kedi otu (catnip) kullanabilirsiniz. Kediotu kedinizin ürüne karşı merakını arttıracaktır. Kedinizi herhangi bir ürüne alıştırmak için oldukça etkili bir yöntemdir. Özellikle taşıma kaplarında taşıma kabını seyahatten önce kedinizle tanıştırmanız ve ürüne güven duymasını sağlamanız önemlidir.

  Boyutlar: 48 x 31 x 32 cm (UxGxY)

  Ağırlık: 1120 gr

  30704020TR - 39811

  Bu ürünle ilgili yorumlar (3)

  Sağlam,Kaliteli ve Güvenli
  Oldukça kaliteli ve sağlam bir ürün.Ortalama bir fiyata sahip ama bence fiyatına kıyasla alınabilecek en iyi ürün.Kilit sistemi de bana yeteri derecede güven verdi.Özellikle bu fiyat aralığında bir taşıma çantası arayanlara tereddütsüz bir şekilde önerebilirim.
  Altan Baş
  06.18.2019  
  kaliteli
  İri kediler için biraz küçük olabilir ama kaliteli bir ürün, evde yuva olarak da kullanılabilir
  minik
  01.17.2019  
  Güzel
  Biraz küçük ama yavru kedim için çok güzel bir ürün
  Casy
  01.11.2018  

  Kendi Yorumunuzu Yazın

  Sadece bu ürünü satın aldıysanız yorum yazabilirsiniz. Üyelik hesabınınıza giriş yapın veya üye olun

  E-Posta Adresiniz: