Trixie My Home Kedi Tasması - Kırmızı

Adres etiketli, hızlı ve kolay güvenlik bağlantı parçalı ve küçük kayışlı, zarif Trixie kedi tasması. Değişik şekillerde ayarlanabilir özellikte olup... detaylı bilgi

Ürün Kodu: 96880
Derya Canatar Yeşilyurt: "Kedim Dışarı Çıkıp Eve Geliyor Artık Aklım Kalmıyor Tasmamıza Adres Ve Telefonlarımızı Yazdık . İki Kedim Içinde Aldım Çok Memnunun Ayrıca Konforlu Bir Tasma "

Sizin için seçtiklerimiz

Bu ürün için seçenekler yok.
  Trixie My Home Kedi Tasması - Kırmızı

  Ürün Hakkında

  Adres etiketli, hızlı ve kolay güvenlik bağlantı parçalı ve küçük kayışlı, zarif Trixie kedi tasması. Değişik şekillerde ayarlanabilir özellikte olup kırmızı renktedir.

  Bu büyüleyici Trixie kedi tasması, etrafta dolaşmayı seven kediler için uygundur. İletişim bilgilerinizin ‘My Home’ ibareli siyah adres etiketine yazılı olduğundan emin olun, böylece kediniz her zaman evin yolunu bulacaktır. Küçük zili, kedinizin nerede olduğu uyarısını verecek ve aynı zamanda bahçenizdeki kuşların korunmasına da yardımcı olacaktır.

  Hızlı bir şekilde çekildiğinde Hızlı & Kolay güvenli bağlantı açma yerleri sayesinde kediniz kolayca özgür kalır ve tehlikeli durumların önüne geçilir.

  Tasma 10 mm genişliğinde olup ihtiyaca göre ayarlanabilir ve bundan dolayı da her kedi için uygundur.

  Bir Bakışta Trixie Kedi Tasması My Home:

  • Materyal: Naylon
  • Tamamıyla ayarlanabilir özellik
  • En fazla 22 cm boyun çevresi  
  • Adres etiketli
  • Hızlı & Kolay güvenlik bağlantı araçları  
  • Zilli
  • Genişlik: 10mm

   

  30711019TR - 27324

  Bu ürünle ilgili yorumlar (25)

  tasmanın tokası çabuk bozuldu ve gevşedi
  merhaba, tokası çabuk bozuldu kendiliğinden düşüyor :(
  onun dışında kedim çabuk alışmıştı şu an kullanamadığımız için üzgünüm
  reyhan kaya
  08.06.2019  
  Tavsiye ederim
  Tasmaya kedi yavru iken alıştırmanız lazım. Hiç tasma takmamış kedi bunu kolayca çıkarır. Bizimki alışkın olduğundan sorun olmadı arada çıkartıyoruz böylelikle kendi çıkartmakla uğraşmıyor.
  yeknet
  05.13.2019  
  Kesinlikle tavsiye ederim.
  3 aylık kedimize çok yakıştı. Yavru kediler için biraz büyük ama biz rahatlıkla kullanabiliyoruz, zaten hızla büyüyorlar. Tehlike anında kolayca çıkabiliyor olması çok önemli bir özellik bence. İçine telefon numaranızı da yazabiliyorsunuz.Hızlı kargolama içinde teşekkür ederim.
  Pelin Özdemir
  04.15.2019  
  Yavru kediler için olarak boyut uygun değil.
  Kedim 8 aylık ona rağmen çok büyük geldi ve tasmayı çıkarmayı dakikasında öğrendi, eğer sürekli gözetiminizde olacaksa ve tasma kendisine zarar vermeyecekse mekanizmasının içine bir parça bant koyarak kolayca çıkması önlenebilir, bu şekilde haftalardır tasmayı çıkaramadı,artık uğraşmıyor bile, ama daha küçük yavru kediler için boyutu kesinlikle uygun değil yorumlarına katılıyorum.
  Kitty
  04.09.2019  
  Ponçik Bey
  Ponçiğimize çok yakıştı. Tavsiye ederiz, adres bilgisi için ayrı künye taşımaya gerek kalmadı.
  Mehmet&Canan
  03.23.2019  
  Tasma
  Hiç kullanışlı değil. İlk taktığım gün kolayca ıldığından kayboldu. Kesinlikle önermem.
  Özlem
  03.15.2019  
  şık
  kilit sisteminin kolayca açılabilir olduğu gerçeği var ama bu da aynı zamanda kedinin güvenliği açısından, bir yere takılıp boğulmasını önlemek için aslında aynı zamanda güvenlik sistemi
  cucu
  03.05.2019  
  Tasma çok güzel kedime çok yakıştı.
  Öyle yazıldığı gibi berbat falan değil hatta çok güzel hemen düşmüyor tamam kolay açılıyor. Fakat bu kedilerin bi tehlike anında boğulmaması için doğru olanda budur zaten. Adres kısmı ise sadece telefon numarası yazacak kadar bi alan var.
  ayşe
  01.04.2019  
  çok kötü
  kilitlenme sistemi çok kötü. kedim günde 4-5 kez bir köşeye düşürüyor. evde arayıp bulmaktan sıkıldığımdan 5 gündür tasmasız geziyor.
  Gizem ŞAHİN
  09.24.2018  
  TEŞEKÜRLER
  ÇOK GÜZEL ÜRÜN OĞLUMA ÇOK YAKIŞTI
  yelda karabaş
  09.05.2018  
  Klips ve kilit mekanizması çok kötü tavsiye etmiyorum
  Amaç ve görünüş olarak harika bir ürün olarak gözükse de uygulama olarak berbat bir ürün malesef. Bahçeye çıkan 2 kedimiz için aldık ve isim/telefon numarası yazdık. Fakat klipsler o kadar hafif ki en küçük bir harekette klipsler açılıyor ve tasma hemen düşüyor. Hatta daha bahçeye çıkmadan kedilerimiz boyunlarını kaşırken bile ürün kendi kendine çıktı. Zaten 1 gün sonrada iki tasma da bahçede kayboldu. Bir şekilde ya bir yere takıldı ya da yine kaşıma sırasında çıktı. Kısacası tavsiye etmiyorum kliplerin kilit mekanizması berbat.
  Efe Varol
  09.04.2018  
  kullanışlı
  cok memnum kaldım
  irem tugce kiremitci
  07.13.2018  
  Güzel
  Çok güzel ve adres yazma olacağı açısından iyi bir tasma sadece kolay çıkıyor kedim kendisi bile çıkarıp atıyor
  irem tugce
  06.06.2018  
  Gerekli
  Boyu ayarlanıyor, sağlam malzeme. Telefon ve adres bilgisi için kullanışlı..
  AyşeOnuk
  05.14.2018  
  Fena değil
  Tasmanın zor durumlarda çıkması büyük avantaj fakat bulundurduğu zil yüzünden bizimkisi pek haz etmedi, zii çıkarıp deneyeceğiz birde. Ayarlanabiliyor olması güzel
  Gınıgını
  03.17.2018  
  Çıngıraksız kullanıyoruz.
  Sisi bu tasmanın çıngırağını sevmedi, ben de çıkardım. Böylece kullanıyoruz. Çok da yakıştı
  Sisi
  10.03.2017  
  yavru kediler için büyük
  site içinde dolaşma ihtimali olan yavru kediler için aldık ama çoook büyük geldi. ev dışında da vakit geçiren yetişkin kediler için ideal olabilir.
  calico
  06.13.2017  
  3 aylık kedi ile edindiğim tecrübe.
  ilk olarak ürünün metaryali kaliteli fakat,
  * 3 aylık tekir kedime en dar ayarlı hali bile bol geliyor. Kedinizin, tasmanın bir yere takılıp boğulmaması için yapılmış kolay çıkabilen tokası gerçekten kolay çıkıyor zaten bol geldiği için alt çenesini tasmaya geçirip çıkarabiliyor. Fakat bol gelmese de ayağı ile dirense bile çıkacak kadar gevşek.
  *Adres yazma kısmında hazırda yapıştırılmış yazı yazma yüzeyi yok. Uygun ölçüde kağıt kesip pritt ile iç yüzeye yapıştırdım gerekli bilgileri karınca duası şeklinde yazıp kapadım. Eve gelen kardeşime bu kedi kayboldu bir yerde buldun sahibini nasıl bulursun dedim. Baktı durdu tasmasında '' my home'' yazıyor eee? Dedi. Tokayı açsana dedim. ''Açılıyor mu ki bu?'' dedi. Kardeşim ingilizce biliyor ve bilmeyen birinin bulduğunu ve my home tokasını açmayı akıl etmediğini de varsayarsak ben kedimi bu tasma ile kaybolmaya karşı güvende hissetmiyorum.
  Büyüdüğünde ve tokasını da biraz sağlamlaştırarak takmak ve my home yazısı yerine başka bir yazı yazarak takmayı düşünüyorum. Neden iade etmedim diye sorarsanız deri kısmı ısırık içinde malesef:(
  Tülin
  06.02.2017  
  ürün güzel, kedi munzur
  çok güzel bir tasma ama benimki gibi sürekli dışarıda gezen munzur bir kediniz varsa 2 günde kaybedebilir. gerçi bu da tasmanın ne kadar güvenli olduğunun ispatı. zorlanma durumlarında kediciğe zarar vermeden hemen açılıyor. tavsiye ederim.
  delitas
  05.29.2017  
  dayanıklı ve işlevsel
  Kırmızı dayanıklı işlevsel ve rahatsız etmiyor daha ne istenebilir ki?
  Ayça
  05.13.2017  
  rahat
  Bir çok tasma denedim fakat sadece bunu takmayı kabul etti kaprisli kızım..)))
  isli
  04.25.2017  
  rahat
  Birçok tasma aldım fakat sadece bunu takmayı benimsedi. Rahat ve kullanışlı..
  isli
  04.25.2017  
  zilini sevmedi
  zilininden çok haz etmedi kızım
  prenses
  02.01.2017  
  Evim sensin tasması
  Kedim dışarı çıkıp eve geliyor artık aklım kalmıyor tasmamıza adres ve telefonlarımızı yazdık . İki kedim içinde aldım çok memnunun ayrıca konforlu bir tasma
  Deryanınkuzuları
  11.15.2016  
  Çok iyi bir tasma
  zooplus İngiltere müşterileri tarafından yapılan orijinal yorumlardır. Google Translate tarafından çevrilmiştir.

  Daha fazla ne bir yaka tercih edebilir ?? ! senin kedi onları her 2 dakikada kaybetmek özellikle iyi , makul fiyat görünüyor. Ayrıca altında ayrıntıları yazmak için kapak var gibi ayrı bir etiket satın almak için gerek yoktur . değil mikro için değil bir bahane - ı eklemek zorunda pet yonga . hızlı bırakma ama ufak dokunuşta çıkıyor o kadar hızlı değil . En yetişkin kediler uygun olacaktır.

  -----------------------------------------------------------------

  What more could you want from a collar??! looks good, reasonable price- especially when your cats lose them every 2 minutes. Also there is no need to buy a separate tag as there is a flap to write your details under. Not an excuse for not micro - chipping your pet i have to add. quick release but not so quick that it comes off at the slightest touch. Would fit most adult cats.
  Andrew Lower

  Kendi Yorumunuzu Yazın

  Sadece bu ürünü satın aldıysanız yorum yazabilirsiniz. Üyelik hesabınınıza giriş yapın veya üye olun

  E-Posta Adresiniz: