Trixie My Home Kedi Tasması - Siyah

Adres etiketli, hızlı ve kolay güvenlik bağlantı parçalı ve küçük kayışlı, zarif Trixie kedi tasması. Değişik şekillerde ayarlanabilir özellikte olup... detaylı bilgi

Ürün Kodu: 96879
Buse Kırtay: "My Home Yazan Kısım Çok Akıllıca, Beğendik."
Hiç Müşteri Fotoğrafı Yok Fotoğraf yükleyin

Sizin için seçtiklerimiz

Bu ürün için seçenekler yok.
  Trixie My Home Kedi Tasması - Siyah

  Ürün Hakkında

  Adres etiketli, hızlı ve kolay güvenlik bağlantı parçalı ve küçük kayışlı, zarif Trixie kedi tasması. Değişik şekillerde ayarlanabilir özellikte olup siyah renktedir.

  Bu büyüleyici Trixie kedi tasması, etrafta dolaşmayı seven kediler için uygundur. İletişim bilgilerinizin ‘My Home’ ibareli siyah adres etiketine yazılı olduğundan emin olun, böylece kediniz her zaman evin yolunu bulacaktır. Küçük zili, kedinizin nerede olduğu uyarısını verecek ve aynı zamanda bahçenizdeki kuşların korunmasına da yardımcı olacaktır.

  Hızlı bir şekilde çekildiğinde Hızlı & Kolay güvenli bağlantı açma yerleri sayesinde kediniz kolayca özgür kalır ve tehlikeli durumların önüne geçilir.

  Tasma 10 mm genişliğinde olup ihtiyaca göre ayarlanabilir ve bundan dolayı da her kedi için uygundur.

  Bir Bakışta Trixie Kedi Tasması My Home:

  • Materyal: Naylon
  • Tamamıyla ayarlanabilir özellik
  • En fazla 22 cm boyun çevresi  
  • Adres etiketli
  • Hızlı & Kolay güvenlik bağlantı araçları  
  • Zilli
  • Genişlik: 10mm

   

  30711020TR - 27606

  Bu ürünle ilgili yorumlar (9)

  Kedi tasması
  Bu tasmayı çok seviyorum.kedim van kedisi. Ona çok yakışıyor. Zilini çıkarıp kullanıyorum.daha önceden de bu üründen kullandık 3 sene idare etti.
  Tuğba
  07.25.2019  
  Önerebilirim
  Üstündeki adres/telefon yazmak için olan yer için aldım ki çok, çok kullanışlı onunla. Sağlam ve şık da görünüyor. Bu kedime ilk tasma deneyimim oldu, zili çıkarıp denedim ona rağmen kabul etmedi. İkinci denemede boynuna gevşek taktım, ben daha sıkıştıramadan çıkarmak için bir kısmını ağzına aldı, dişine takıldı, boynuyla o şekilde kaldı (boynunu sıkacak kadar değil.) Böyle travmatik bir olayla tasmanın güçlülüğünü test etmiş olduk. Onun gücü kilidi açmaya yetmedi, kendisi 4,5 kiloluk yetişkin bir kedi. Ama ben tek hamleyle gayet rahat açtım. Bence güvenlik için tam yerinde yani kilidin gücü.
  Elf Ş
  04.10.2019  
  çok kötü
  tasmayı geldiğinde çok beğenmiştim tel numara yazma yeri çok güzel diye. fakat kedim sürekli açıyor geçirme yeri çok çabuk açılıyor taktıktan bi yarım saat sonra evin bir köşesinde buluyorum. boynundan çıkarmıyor yani direkt klipsini açıyor, açıp kapama klipsi sıkıntılı. ya da benimki hatalı ürün bilmiyorum..
  özgennn
  02.18.2019  
  Adres
  Adresin yazılması harika...
  Dİğer renkleri de bekliyoruz...
  FMO
  12.04.2018  
  Güzel
  Fena değil.. Ayar yapılabiliyor.
  Gece
  01.31.2018  
  güzel mama
  güzel görünüyor. tüm gerekli özellikleri üstünde toplamış
  serap
  11.07.2017  
  Güzel
  my home yazan kısım çok akıllıca, beğendik.
  leothetuxedo
  05.31.2017  
  etiketli ve ayarlanabilir
  genişliği ayarlanabiliyor. kedim rahatsız olmadı-hatta fark etmedi sanki (tabi ucundaki zili çıkardım). iç kısmında yazı yazabileceğiniz ufak bi alan var ben telefon numaramızı yazdım adres sığmaz. begendik.
  laila
  02.22.2017  
  Çok iyi bir tasma
  zooplus İngiltere müşterileri tarafından yapılan orijinal yorumlardır. Google Translate tarafından çevrilmiştir.

  Daha fazla ne bir yaka tercih edebilir ?? ! senin kedi onları her 2 dakikada kaybetmek özellikle iyi , makul fiyat görünüyor. Ayrıca altında ayrıntıları yazmak için kapak var gibi ayrı bir etiket satın almak için gerek yoktur . değil mikro için değil bir bahane - ı eklemek zorunda pet yonga . hızlı bırakma ama ufak dokunuşta çıkıyor o kadar hızlı değil . En yetişkin kediler uygun olacaktır.

  -----------------------------------------------------------------

  What more could you want from a collar??! looks good, reasonable price- especially when your cats lose them every 2 minutes. Also there is no need to buy a separate tag as there is a flap to write your details under. Not an excuse for not micro - chipping your pet i have to add. quick release but not so quick that it comes off at the slightest touch. Would fit most adult cats.
  Andrew Lower
  09.22.2016  

  Kendi Yorumunuzu Yazın

  Sadece bu ürünü satın aldıysanız yorum yazabilirsiniz. Üyelik hesabınınıza giriş yapın veya üye olun

  E-Posta Adresiniz: