Trixie Matatabi Kedi Oyuncağı

Kedi diş sağlığını destekleyen bir oyuncaktır. 12 cm uzunluğunda, 2 adet, %100 doğal matatabi ağacından üretilmiş kedi oyuncağıdır. Kedileri heyecanlandıran... detaylı bilgi

Ürün Kodu: 95452
Ayşegül Özkan: "Ilk Yarım Saat 3 Kedim Severek Oynadı Sonrasında 1 Tanesi En Küçük Olan Kedim Oynadı Diğerleri Oralı Olmadı.bir Daha Alacağımı Sanmıyorum Yuvarlak Tahtalar Çubuktan Çıkıyor."
Hiç Müşteri Fotoğrafı Yok Fotoğraf yükleyin

Sizin için seçtiklerimiz

Bu ürün için seçenekler yok.
  Trixie Matatabi Kedi Oyuncağı

  Ürün Hakkında

  Kedi diş sağlığını destekleyen bir oyuncaktır. 12 cm uzunluğunda, 2 adet, %100 doğal matatabi ağacından üretilmiş kedi oyuncağıdır. Kedileri heyecanlandıran kokusu sayesinde oyun içgüdülerini tetikler.

  12 cm x 2 parça

  42429 - 30504091TR

  Bu ürünle ilgili yorumlar (5)

  Biri seviyorlar, biri sevmiyorlar.
  İlginç - doğal bir ürün olması gerekiyordu, bu yüzden potansiyel çeşitlilik olabileceğini kabul ediyorum. Kedilerim parçalardan birini sevdi, başkasını değil. Ayrıca tekerlek ve çubuk arasında bir yapıştırıcı olmamasını da diliyorum - yapıştırıcı yediklerinde sağlıklı değildir.
  İp
  08.01.2019  
  Iyi
  Bu cubuklari seviyor kizim. Duz olanlarindan da almistim. Bunlar tam disine gore oldu
  cgdm
  07.20.2019  
  Seviyorlar
  Bir parça küf ile geldi, ama kedilerim problemi olmayan parçayı seviyor.
  İp
  07.20.2019  
  denedik
  ilk yarım saat 3 kedim severek oynadı sonrasında 1 tanesi en küçük olan kedim oynadı diğerleri oralı olmadı.bir daha alacağımı sanmıyorum yuvarlak tahtalar çubuktan çıkıyor.
  AYŞEGÜL ÖZKAN
  07.17.2019  
  Achilles'imiz çok beğendi
  Siparişim elime 2 parça halinde geldi belirtildiği gibi. Kedimiz bayılarak, taklalar atarak oynuyor. Çok sevdi. 3.5 aylık british shorthair'ımız var, dişleri çok kaşındığı için almayı düşünmüştük, hem dişlerini kaşımak için iyi oldu hem de oyuncak gibi oynamakta.
  Sercan Koca
  05.14.2019  

  Kendi Yorumunuzu Yazın

  Sadece bu ürünü satın aldıysanız yorum yazabilirsiniz. Üyelik hesabınınıza giriş yapın veya üye olun

  E-Posta Adresiniz: