Trixie Mama Saklama Kabı

Bu gıda sepeti, kuru evcil hayvan gıdalarını saklamak için idealdir. Esnek malzeme, gerekli yiyecek hacmine uyması için kolaylıkla katlanır. Tamamen... detaylı bilgi

Ürün Kodu: 95997
Burcak Karakaya: "Çok Kullanışlı. Büyük Miktarlarda Mama Aldığım Için Bu Saklama Kabında Muhafaza Ediyor. Ortalarda Mama Poşetleri Kalmıyor. "
Hiç Müşteri Fotoğrafı Yok Fotoğraf yükleyin

Sizin için seçtiklerimiz

Bu ürün için seçenekler yok.
  Trixie Mama Saklama Kabı

  Ürün Hakkında

  Bu gıda sepeti, kuru evcil hayvan gıdalarını saklamak için idealdir. Esnek malzeme, gerekli yiyecek hacmine uyması için kolaylıkla katlanır. Tamamen ayarlanabilir bir kayış, kabınızı kolaylıkla taşımanıza veya kapatmanıza olanak tanır. Her sepet üstünde ve altındaki  metal halkalar dengeyi sağlar.

  Silinerek temizlenebilir.

  Trixie Pet Gıda Sepetinin Boyutları

  • 10 kg kapasite - çap 29 cm, yükseklik 37 cm

  Lütfen dikkat: Yüksek yağ içerikli kuru yiyeceklerin, evcil hayvan yemi kutusu içinde, orijinal ambalajı ile saklanmasını öneriyoruz.

  10 kg: 20111031TR - 14444

  Bu ürünle ilgili yorumlar (4)

  Vincent & Joker
  Çok kullanışlı. Büyük miktarlarda mama aldığım için bu saklama kabında muhafaza ediyor. Ortalarda mama poşetleri kalmıyor.
  Burcak Karakaya
  06.12.2019  
  beğenmedim
  bu ürün mama saklama kabı için uygun değil,hem hava alıyor hemde ürüne göre fiyatı çok fazla.
  dalin
  05.17.2019  
  Love love love this.
  I got one of these for my cat food. I love that it will collapse down as with just a bit less than 10kgs in it it will fit in my cupboard. Also as I breed cats I have many food bowls and litter trays. With the carry handle I can take the food to each bowl and top up. Plan to buy several more to put litter in. Nothing worse than dragging around bags of litter to top up trays.

  ----------------------------------------------------

  zooplus İngiltere müşterileri tarafından yapılan orijinal yorumlardır.
  Caroline Cockwell
  10.23.2018  
  Hava alıyor
  Ürün görseldeki gibi şık ama fermuarından komple hava alıyor, üstüne bastığınızda içindeki havayı direk veriyor, normal bir bez çantadan hiç bir farkı yok, adına food bag demek çok yanlış olmuş. Özellikle kilitsiz poşette gelen yeni başlayacağım mamayı saklayabilmek için almıştım ama gereksiz bir alışveriş oldu. Oyuncak çantası yaparız artık :)
  zeynep
  09.27.2018  

  Kendi Yorumunuzu Yazın

  Sadece bu ürünü satın aldıysanız yorum yazabilirsiniz. Üyelik hesabınınıza giriş yapın veya üye olun

  E-Posta Adresiniz: