Trixie Maxima Büyütülebilen Çanta ve Seyahat Yatağı

Seyahatlerin en konforlu hali! Çok kullanışlı, havadar ve estetik bir çantadır. Jakar ve polyesterden üretilmiştir. Yan taraflarında yer alan açılabilir... detaylı bilgi

Ürün Kodu: 95742
Merve Harmon: "Hizli Gonderim Ve Kaliteli Bir Canta. Tesekkur Ederim."

Sizin için seçtiklerimiz

Bu ürün için seçenekler yok.
  Trixie Maxima Büyütülebilen Çanta ve Seyahat Yatağı

  Ürün Hakkında

  Seyahatlerin en konforlu hali! Çok kullanışlı, havadar ve estetik bir çantadır. Jakar ve polyesterden üretilmiştir. Yan taraflarında yer alan açılabilir bölümlerin açılmasıyla yatma alanı oluşur. Yatağı iki kat genişletilebilir. Önden ve üstten açılabilir. Ekstra cepleri vardır. Takılıp çıkarılabilir omuz taşıma askısı vardır. İçerisindeki kısa kayış sayesinde çanta içerisindeki petin dışarı aniden atlaması engellenir. Üzerindeki file açıklıklar sayesinde iç bölümüne iyi bir havalandırma sağlar. Çantanın kendi ağırlığı 1 kg 680 gram'dır.

  33 x 32 x 54 cm: 20304007TR, trx: 28903

  Bu ürünle ilgili yorumlar (3)

  Hizli Gonderim
  Hizli gonderim ve kaliteli bir canta. Tesekkur ederim.
  Calyxa
  05.23.2014  
  Oldukça kullanışlı
  Ürünü aldığımda uçakta kullanıp kullanamayacağımdan çok emin değildim, ancak hiç bir sorun yaşamadık. Kedim çantanın içerisinde çok rahat etti. Oldukça konforlu ve güzel bir ürün. Kesinlikle tavsiye ediyorum.
  Sinem
  05.20.2014  
  Çok kullanışlı
  Şekli ve taşıma kolaylığı ile gerçekten harika bir ürün Verdiğiniz parayı gerçekten karşılıyor. Ürünü alırken ön yargılıydım fakat kullandıkça iyi ki almışım diyorum.
  Güneş
  12.30.2013  

  Kendi Yorumunuzu Yazın

  Sadece bu ürünü satın aldıysanız yorum yazabilirsiniz. Üyelik hesabınınıza giriş yapın veya üye olun

  E-Posta Adresiniz: