Trixie Köpek ve Kedi İçin Diş Temizleme Suyu

Kullanımı çok kolay, köpek ve kedi için kullanılabilen elma kokulu diş temizleme suyudur. Köpeğinizin ve/veya kedinizin dişlerini günlük içme suyu... detaylı bilgi

Ürün Kodu: 95958
Zeynep Karabacak: "Ben Devamlı Kullanıyorum Bu Ürünü Bence Agız Kokusuna Iyi Geldiği Kadar Tuvalet Kokusunada Faydası Oluyo Ve Elmalı Olmassı Yavruların Agzınnda Güzel Bi Koku Olusturuyo Ve Hiç Yadırgamadan Içiyolar Suyu :)"
Hiç Müşteri Fotoğrafı Yok Fotoğraf yükleyin

Sizin için seçtiklerimiz

Bu ürün için seçenekler yok.
  Trixie Köpek ve Kedi İçin Diş Temizleme Suyu

  Ürün Hakkında

  Kullanımı çok kolay, köpek ve kedi için kullanılabilen elma kokulu diş temizleme suyudur. Köpeğinizin ve/veya kedinizin dişlerini günlük içme suyu aracılığıyla temizler, ağızda bakteri oluşumu ve ağız kokusunu engeller. Köpeğinizin ve/veya kedinizin temiz ve taze bir nefese sahip olmasını ve ağız hijyenini sağlar. Kullanımı çok kolaydır. Köpeğinizin ve/veya kedinizin günlük içme suyuna 1:50 oranında ilave ediniz. Örnek : 1Lt lik su kabına 20ml. Diş Temizleme Suyu içme suyunun içerisinde tamamen çözülmektedir. Elma tadındadır.

  21004098TR

  trx: 25445

  Bu ürünle ilgili yorumlar (3)

  beğendim
  ben devamlı kullanıyorum bu ürünü bence agız kokusuna iyi geldiği kadar tuvalet kokusunada faydası oluyo ve elmalı olmassı yavruların agzınnda güzel bi koku olusturuyo ve hiç yadırgamadan içiyolar suyu :)
  Zeynep Karabacak
  10.16.2019  
  kullanışlı
  biz 3 kedi ve 2 köpek severek içiyoruz bu ürünü koyduğumuz suyu sıkıntımız yok. ama devamlı kullanacağım bir ürün değil, kimyasalı vardır içinde hayvanların bünyesinde birikim felan yapması diye yılda bir ya da iki kez kür şeklinde kullanıyorum. hiç kullanmamaktan da iyidir dişler için sanırım
  feyza demir
  06.28.2019  
  Memnun kalmadım
  Kedimin günlük içtiği su miktarını azalttığından kullanamadım. Ayrıca kapağının aynı zamanda ölçü kabı görevi yapamıyor olması ürünü kullanışsız bir hale getiriyor. Ürünü tavsiye etmiyorum.
  Melis
  03.25.2018  

  Kendi Yorumunuzu Yazın

  Sadece bu ürünü satın aldıysanız yorum yazabilirsiniz. Üyelik hesabınınıza giriş yapın veya üye olun

  E-Posta Adresiniz: