Trixie Çiş Temizleyici

Köpeklerin ve kedilerin çiş kokularını ve çiş lekelerini; halı, sert yüzeyler, çiş kabı vb yerlerden çıkarmada kullanılabilecek suda çözünmeyen idrar... detaylı bilgi

Ürün Kodu: 99882
Derya Karadeniz: "Erkek Kedim Çiftleşme Döneminde Işediği Yerlere Sürekli Işemeye Başlamıştı Fakat Bu Ürünle Bunun Önüne Geçtik.. Teşekkürler Zooplus :)"
Hiç Müşteri Fotoğrafı Yok Fotoğraf yükleyin

Sizin için seçtiklerimiz

Bu ürün için seçenekler yok.
  Trixie Çiş Temizleyici

  Ürün Hakkında

  Köpeklerin ve kedilerin çiş kokularını ve çiş lekelerini; halı, sert yüzeyler, çiş kabı vb yerlerden çıkarmada kullanılabilecek suda çözünmeyen idrar kristallerini çözebilen bio enzimlerden üretilmiş temizleme spreyidir. Trixie çiş temizleyici, geride hiç koku ve leke bırakmaz. Temziliği sizin için çok kolaylaştırırken, evinizi de daha hijyenik bir yer haline getiren bu sprey, kedi veya köpeğin yaşadığı her ev için olmazsa olmaz bir üründür. 

  500 ml: 21004021TR

  750 ml: 21004060TR - trx: 25751

  Bu ürünle ilgili yorumlar (17)

  Pek İşe Yaramadı
  Kızgınlık dönemindeki kedim perdelerin altına kokusunu bırakıyor çişini yapıyordu.Çok fazla araştırma yaptım ve bu ürünü alıp kullanmaya karar verdim ama ne yazıkki tekrar tekrar aynı yere koku bırakmaya devam etti.Sirkeyle silmek bile daha çok işe yaradı.Normalde oda spreyleri kullanmam sağlıklı gelmiyor ama bir çare bir markanın evcil hayvanlar için oda spreyi var.Alıp ara ara onu sıktım ve biraz kırabildim.
  Elif Şimşek
  08.04.2019  
  Teşke biraz daha ekonomik olsaymış
  Ürün mükemmel daha önce zaten yavrumuz için halıları kaldırıp atmıştık ancak parke temizliğinde çamaşır suyu kullanıyorduk o kadar keskin olmasına rağmen gene çiş padi hariç her yeri pisliyordu bu ürün ile parkeleri temizledikten sonra sadece çiş pedine ihtiyacını giderir oldu, ürünün kokusuda hoş, yavru köpek sahipleri için şart.
  HÜDAVERDİ
  07.18.2019  
  Mutlaka Alın
  Yeni bir yavru köpek sahiplendi iseniz, mutlaka elinizin altında olması gereken bir ürün.
  Yorumcu
  12.07.2018  
  Başarılı
  Yavru erkek köpeğim için kullanıyorum gayet başarılı ayrıca anında müdahalede leke bile kalmıyor denemeler yaptım mesela peçeteyle denedim halıya çiş yaptı yaptığı yere sıktım üstüne peçete koydum çişi tamamen emdi ve bir daha ayni yere yapmadı bence doğru kullanım sıktıktan sonra biraz beklemek o zaman yerin dibine işliyor resmen ve söküp alıyor ayrıca çok güzel kokuyor hiç ağır değil biz çok beğendik
  Berfu
  10.10.2018  
  Chess&Lokum
  Çok memnunum
  Arzu
  06.18.2018  
  Yavru köpek için ideal
  Yavru köpeğim için vazgeçilmezim, çok memnunuz.
  FULDEN ORHAN
  06.08.2018  
  işe yarayıp yaramadığını anlayamadık
  hoş kokulu fakat temizlenen yerlere ısrarla gelip yapmaya devam ediyor köpeğimiz. işe yarayıp yaramadığını anlamadık. fiyatı da malesef yüksek.
  onur özat
  04.22.2018  
  Koltuklarda işe yaramıyor
  Kedim kızgınlık döneminde tekli koltuklara koku bıraktı. Bu ürünü almadan Trixie ile görüştüm ve kendileri koltuk gibi maddelerde nasıl olacağını bilemediklerini söylediler. Ben yine de denemek için aldım. Hiçbir artısı olmadı. İki tane tekli koltuğa adeta boca ettim birkaç defada spreyi ama koku hala mevcut. Size tavsiyem dolum parfüm alın ağır kokan ve onunla bir hafta her gün deli gibi sıkın. Ancak kokuyu kırabiliyorsunuz. O da yemezse koltuğun süngerini değiştirin
  bikedigordum
  08.11.2017  
  ..
  erkek kedim çiftleşme döneminde işediği yerlere sürekli işemeye başlamıştı fakat bu ürünle bunun önüne geçtik.. teşekkürler zooplus :)
  derya
  12.04.2016  
  Harikaa
  Koltuğa çiş yapan kedilerim için aldım . Koltuğu bu spreyle sildim çok şükür artık yapmıyolar
  Pokiii
  10.06.2016  
  harikaa
  gerçekten işe yaradı gibi 4 gündür ısrarla işediği yeri temzledım ürünle işe yaradı gıbı kokusuda cok agır degıl
  wicks
  02.02.2016  
  Bayıldım
  Hijyen için gerekli bi ürün
  minnak
  12.24.2015  
  Gyzel
  Hijyen için gerekli bi ürün
  Çagl
  08.23.2015  
  iyi hissettiriyor
  Bu ürünle tanıştığımızdan beri kokudan rahatsız olmuyor, hijyenik olarak daha iyi hissediyoruz.
  elfone
  07.18.2015  
  Koku
  Kedi bir kez çişini yaptığı yerdeki koku oradan tamamen çıkmadıkça o yeri yeni tuvalet yeri olarak kabul ediyor ve hep yapıyor. Bu spray bir çok ürünün gideremediği kokuyu yok eden mucizevi bir ürün...
  Mississippi
  07.02.2015  
  başarılı
  her türlü koku gidericinin geçirmediği kokuları geçiriyor
  esin
  06.01.2015  
  Kedi çiş temizleyici
  Kedimin özellikle kızgınlık döneminde en çok başıma gelen olan olay. Trixie ürünü sayesinde koku kısa bir sürede yok oluyor. Baka bir çözüm bulamadım. Kedi sahipleri bilirler koku çok zor kayboluyor.
  Nur
  12.19.2013  

  Kendi Yorumunuzu Yazın

  Sadece bu ürünü satın aldıysanız yorum yazabilirsiniz. Üyelik hesabınınıza giriş yapın veya üye olun

  E-Posta Adresiniz: