Trixie Alt ve Üst Kürk Tarağı

Labrador, Rottweiler, Beagle, Alman Kurdu, Husky, Dachshund, Airedale Terrier, Fox Terrier, Schnauzer gibi ırklara uygun alt kürk tarağıdır. Uzun tüylü... detaylı bilgi

Ürün Kodu: 99891
Asuman Şener: "Dökülen Tüğleri Alıyor Ve Bakım Sağlıyor."
Hiç Müşteri Fotoğrafı Yok Fotoğraf yükleyin

Sizin için seçtiklerimiz

Bu ürün için seçenekler yok.
  Trixie Alt ve Üst Kürk Tarağı

  Ürün Hakkında

  Labrador, Rottweiler, Beagle, Alman Kurdu, Husky, Dachshund, Airedale Terrier, Fox Terrier, Schnauzer gibi ırklara uygun alt kürk tarağıdır. Uzun tüylü köpekler içindir. Tarak diş aralıkları 2cm'dir. Kauçuk kaymaz ergonomik sapı sayesinde çok kullanışlıdır. Alt ve üst kürkte oluşan topakların açılması için idealdir.

  7 x 14 cm: 21004119TR - 23791

  10 x 15 cm: 21004004TR - 23793

  Bu ürünle ilgili yorumlar (4)

  Trixie alt-üst köpek tarağı
  merhaba çift kat tüylü amerikan Akita için bu ürünü alana kadar birkaç fırça, tarak, denedim hepsi çöpe gitti gerçekten güzel işe yarıyor ve kullanışlı.
  Nazmi Şahan
  08.26.2019  
  Kullanışlı
  Dökülen tüğleri alıyor ve bakım sağlıyor.
  Mira
  12.21.2018  
  Trixie köpek alt ve üst kürk tarağı (Furminatör)
  Tavsiyemiz linkteki üründür.

  Her köpek tüy döker buradaki en önemli adım pire kontrolü daha sonrada düzenli taramadır. Köpeğinize mutlaka 6 haftada bir frontline ve muadili bir ürünü veteriner kontrolünde uygulatınız.

  Özellikle tarağı kullanırken köpeğin tüy çıkış yönüne tarayınız terse taradığınız taktirde tarak çalışmayacaktır. Köpeği mümkün oldukça haftada en az 3 kez tarayınız.karın bacak içi bacak arkası ve kuyruk taranırken tüyün çıktığı yöne dikkat ediniz.  http://www.zooplus.com.tr/kopek/kopek-aksesuarlari/tuvalet-bakim-ve-tras/trixie-k-pek-alt-k-rk-tara-11x15cm

  zooplus
  09.28.2013  
  furminatörlerin farkı
  Trixie köpek alt kürk tarağı ile diğer alt ve üst tarağı (20.90 TL olan) arasındaki farkı öğrenmek istiyorum.Tarak dişlerindeki fark fotolarda açıkca görülüyor.Bilgi vermenizi rica ediyorum.Benim çok tüy döken bir gordon seterim var ve çaresizim.Saygılarımla.
  dost
  09.26.2013  

  Kendi Yorumunuzu Yazın

  Sadece bu ürünü satın aldıysanız yorum yazabilirsiniz. Üyelik hesabınınıza giriş yapın veya üye olun

  E-Posta Adresiniz: