Trixie Kedi Yumuşak Fırça Çift Taraflı

Çift taraflı tahta kedi fırçası. İnce tel kıllı tarafı ile kedinizi taradıktan sonra yumuşak plastik kıllı tarafıyla kedinizin... detaylı bilgi

Ürün Kodu: 95966
Gizem Akin: "Biraz Tereddüt Ederek Almıştım. Kedim Kendini Taratmayı Sevmediği Için Çok Fazla Kullanamadım Ama Ürün Kaliteli Ve Güzel."
Hiç Müşteri Fotoğrafı Yok Fotoğraf yükleyin

Sizin için seçtiklerimiz

Bu ürün için seçenekler yok.
  Trixie Kedi Yumuşak Fırça Çift Taraflı

  Ürün Hakkında

  Çift taraflı tahta kedi fırçası. İnce tel kıllı tarafı ile kedinizi taradıktan sonra yumuşak plastik kıllı tarafıyla kedinizin tüylerini parlatabilirsiniz.Üst ve alt tüyler için nazik bakım sağlar.

  30104046TR - Trx. 2359

  Bu ürünle ilgili yorumlar (7)

  Fena değil
  Daha önce furminatör kullanan biri olarak bu tarağın çok da tüy topladığını söyleyemeyeceğim. İlk defa kedimi bu tür bir tarakla tarıyorum sert kısmı fazla sert gibi geldi sanki kazıyor gibi canı yanacak diye korkuyorum:) yine de fena değil kedimin hoşuna gitti. Ben biraz irite oldum. Sert kısma dolanan tüyleri çıkarmak ve temizlemek için yanında ufak bir aparatı olmalıydı.
  Demet
  05.18.2019  
  Güzel
  Biraz tereddüt ederek almıştım. Kedim kendini taratmayı sevmediği için çok fazla kullanamadım ama ürün kaliteli ve güzel.
  GA
  05.10.2019  
  Biz çok sevdik
  Sert kısım tüyleri çok güzel topluyor, yumuşak kısmıyla da hassas bölgeler olan kafasını ve karnını tarayabilirsiniz. Fiyatı da kalitesine göre uygun.
  Gökçe & Atiba
  03.05.2019  
  Tarak
  Çok tereddüt ederek almıştım. Başlarda çok tepkili yaklaştı tarağı dişlemek istedi zamanla alıştı taramalara. Sert kısmı o kadar iyi tarıyor ki tüyleri hemen topluyor. Ayrıca yumuşak kısmıyla başını taradığımda mest oluyor mırıl mırıl sesler çıkarıyor. Tavsiye ederim
  Gece'nin annesi
  11.18.2018  
  Beklentimi karşıladı.
  Donut kendini bu tarakla tarattı.Sert tarafı çık iyi tüy topluyor,yumuşak tarafı nerdeyse masaj yapıyor ve kalan tüyleri topluyor.
  Donut
  08.15.2018  
  Faydalı
  Kullanmanızı tavsiye ederim
  Musa
  06.23.2018  
  biraz küçük ve sert
  Sert tarafı kediyi tutabilirseniz işe yarıyor, bayağı tüy topluyor ancak yumuşak tarafın kullanımını tam anlayamadım.
  simon
  05.14.2018  

  Kendi Yorumunuzu Yazın

  Sadece bu ürünü satın aldıysanız yorum yazabilirsiniz. Üyelik hesabınınıza giriş yapın veya üye olun

  E-Posta Adresiniz: