Trixie Kapalı Kedi Tuvaleti

İçerisindeki karbon filtresi sayesinde kötü kokuları nötralize ederek yok eder. Çift cidarlı ve yüksek kenarları sayesinde kedi çişinin ve kedi... detaylı bilgi

Ürün Kodu: 95914
Yaşar Gezer: "İlk Defa Kedi Sahiplendiğmizden Yavrumuzun Tuvalet Alışkanlığını Henüz Bilmediğmizden Kapalı Ve Turkuaz Renk Olanı Tercih Ettik. Açık Tuvaletlerde Etrafa Kum Saçılması Sorunu Yüzünden Kapalıyı Tercih Ettik. Diğer Markalara Göre Plasitği Kaliteli, Hacmi Kedi Için Uygun. Tuvaletin Üst Parçasını Çıkartmadan Sadece Ütteki Yarı Açılır Kapağı Kaldırarak Günlük Tuvalet Topaklarını Kürekle Alabilirsiniz Bu Size Ergonomi Sağlar Ve Zaman Kazandırır. İyi Ki De Bu Ürünü Almışım. Tavsiye Ederim."

Sizin için seçtiklerimiz

Bu ürün için seçenekler yok.
  Trixie Kapalı Kedi Tuvaleti

  Ürün Hakkında

  İçerisindeki karbon filtresi sayesinde kötü kokuları nötralize ederek yok eder. Çift cidarlı ve yüksek kenarları sayesinde kedi çişinin ve kedi kumunun dışarı çıkmasını engelleyerek kullanıldığı ortama ekstra hijyen sağlar. Kolay açılıp-kapanabilen yan kilitleri sayesinde çok kolay ve hızlı açılabilir, temizlenebilir flap kapılı kapalı kedi tuvalet kabı. Ön tarafındaki açılabilir bölümü sayesinde tuvaleti sökmeden temizleyebilirsiniz. Flaplı kapısı, tutamacı ve kum küreği vardır. Özellikle büyük kediler için kullanabilirsiniz.

  Boyutlar. 40 x 40 x 56 cm

  Dostunuzun patisine yapışan kumların etrafa saçılmasını engelleyen paspaslara bu linkten ulaşabilirsiniz.

  Mavi: 30104050TR - Trx: 40342
  Turkuaz: 30104051TR - Trx: 40345

  Bu ürünle ilgili yorumlar (10)

  Kedi tuvaleti
  Ben sevmedim kapısı tam kapanmıyor.olsujxa büyük rucaler ama kapı tam kapanmayınca yerler kesi kumu oluyor ve kokusu dışarı çıkıyor.yeni tuvalet almak lazım
  DAMLA
  07.18.2019  
  Başarılı
  Plastik kalitesi ,büyüklüğü tam olması gerektiği gibi ..kapaklı kullanımlarda kum dağılması nerede ise yok tavsiye ederim..
  Selva
  05.25.2019  
  Çok kaliteli ve şık bir ürün.
  Ebatı, malzeme kalitesi ve rengi çok güzel. Biz Turkuaz renk tercih ettik, tam görselde göründüğü tonda geldi. Kapağının oyuk kısmının dışa doğru bakması gerekiyor. Eğer bu şekilde takılmazsa boşluk kalıyor. Temizliği rahat, kedinizi kapalı kullanıma alıştırırsanız, dışarı kum sıçrama durumu da çok miminalize olacaktır.
  Vuslat
  05.22.2019  
  Tercih edilebilir...
  Tekir erkek 9 aylık
  Daha önce yerli bir markanın ürününü almıştım.Taşımak zorunda kaldığım için alt ve üst parça tutma yerleri 6 ay olmadan esnemişti ve taşırken altı düşmeye başlamıştı.Bu konuda her zaman tercih ettiğim marka olarak bu ürün sağlamlığıyla beklentimi karşıladı.Ama maalesef yanıltıcı görsel koyulmuş.Kapak altında yarım karış boşluk kalıyor ve tuvaletin içi dışarıya açık oluyor.
  burak ayg
  05.16.2019  
  kolay kurulum
  kedim daha gelmeden aldıgım bir ürün. kurulumu cok kolay boyutu da ideal, ürün kaliteli gorunuyor
  abby
  04.02.2019  
  Kapısı aralık duruyor
  Ürünün kalitesi gayet güzel ve büyük kediler için çok uygun ancak kapısı görselde gözüktüğü gibi kapalı durmuyor denge merkezinden dolayı. Görsel sadece kapı konusunda yanıltıcıydı ancak gerisinde memnunum.
  Zeynep Atay
  03.18.2019  
  Kalite, Ergonomi
  İlk defa kedi sahiplendiğmizden yavrumuzun tuvalet alışkanlığını henüz bilmediğmizden kapalı ve turkuaz renk olanı tercih ettik. Açık tuvaletlerde etrafa kum saçılması sorunu yüzünden kapalıyı tercih ettik. Diğer markalara göre plasitği kaliteli, hacmi kedi için uygun. Tuvaletin üst parçasını çıkartmadan sadece ütteki yarı açılır kapağı kaldırarak günlük tuvalet topaklarını kürekle alabilirsiniz Bu size ergonomi sağlar ve zaman kazandırır. İyi ki de bu ürünü almışım. Tavsiye ederim.
  Yaşar Gezer
  01.16.2019  
  Kolaylık
  Kesinlikle çok sağlam ve kullanışlı yeni yavrum kapalı yere girmek istemediği için şimdi önü açık kullanıyorum.Gayet büyük.En büyük rahatlığı önünün açılması temizlik sırasındada büyük rahatlık
  Nevzat İnal
  12.14.2018  
  Şık ve Kullanışlı
  Turkuaz renkli olanını aldık, oldukça şık ve kullanışlı. Boyutu da yeterince büyük. Daha önce açık tuvalet kullanıyorduk, Bambi kumu kazarken etrafa bir hayli dağılıyordu şimdi bu sorundan kurtulduk. Ayrıca tuvaletin ön plastik kısmının açılması temizlik açısından önemli bir kolaylık sağlıyor.
  Bambi
  11.14.2018  
  Çok kullanışlı
  Fotoğraftaki ürünün aynısı geliyor ve her temizlikte üst kısmını tamamen çıkarmak zorunda kalmıyorsunuz sadece öndeki kısmı havaya kaldırıp rahatça temizliyorsunuz. Kedim çok rahat etti boyutu da çok uygun.
  DURU
  06.07.2018  

  Kendi Yorumunuzu Yazın

  Sadece bu ürünü satın aldıysanız yorum yazabilirsiniz. Üyelik hesabınınıza giriş yapın veya üye olun

  E-Posta Adresiniz: