Trixie Kedi Diş Bakım Seti

Kedi diş bakım ve hijyeni için gerekli tüm ürünleri içeren bir settir. İçerisinde 1 adet peynir tadında diş macunu (50gr)... detaylı bilgi

Ürün Kodu: 95956
Özlem Kara: "Kedilerim De Uzun Süredir Kullanıyorum Ama Ilk Günden Beri Tadına Bir Türlü Alışamadılar Daha Sevecekleri Bir Tad Olsa Fırçalaması Çok Daha Kolay Olabilir. Ama Fırçalar Işime Çok Yarıyor. "
Hiç Müşteri Fotoğrafı Yok Fotoğraf yükleyin

Sizin için seçtiklerimiz

Bu ürün için seçenekler yok.
  Trixie Kedi Diş Bakım Seti

  Ürün Hakkında

  Kedi diş bakım ve hijyeni için gerekli tüm ürünleri içeren bir settir. İçerisinde 1 adet peynir tadında diş macunu (50gr), 2 adet ancak 3 farklı başlık içeren diş fırçası yer almaktadır. Büyük başlıklı diş fırçası ön dişler, diğer iki başlık arka kesiciler için kullanılmalıdır. Öncelikle kullanım öncesi diş fırçası muhakkak nemlendirilmelidir. Nemlendirilmiş diş fırçası üzerine bir parça diş macunu konularak kedinizin dişlerine ve dişetlerini yumuşakça, dairesel hereketler yapılarak günde sadece bir kere tatbik edilmelidir. Kedinizin ağzında kronik veya ciddi bir rahatsızlığı varsa kullanım öncesi veteriner hekiminize danışmanız gerekmektedir. 25C den yüksek oda sıcaklıklarında muhfaza edilmemelidir. Daha detaylı bilgi için pdf dokümanı incelemenizi rica ederiz.

  30104047TR - 25620

  Bu ürünle ilgili yorumlar (7)

  Diş bakımı
  Diş macunun tadı rahatsız etmedi kedimi ancak fırçaya alışamadı ve fırçadan birazcık korkuyor
  seray
  07.25.2019  
  Diş bakım seti
  Ürün güzel kullanışlı. Küçük olması da iyi minik ağızlarına uygun
  Tuğba
  07.25.2019  
  Kullanamadık :/
  İlk etapta kedimin fırçalar ilgisini çekti ve oyun sandı ısırmaya başladı ancak macunu sürdüğüm anda kaçmaya başladı bile. Nasıl fırçalanmalı başlıklı veteriner videoları izlesem bile çok memnuniyetsizdi. Ben de daha fazla rahatsız etmemeye karar verdim. Ürünü kullanmıyoruz. Fırçalarını belki ilerleyen zamanlarda kullanabiliriz.
  Zeynep Atay
  02.27.2019  
  çok güzel..
  yedim tadını sevmedi.kendi parmağıma koyup yapıyorum.ama bunu kullandıktan sonra diş etleri çok rahatladı..
  HANDAN gündüz
  12.14.2018  
  Kullanamadık :(
  Herşeyden korkan kedim fırçasından da korkuğu için ağzına sokmakta zorlandım. Herşeyin tadına bakmak istesede macunu sevemedi, benim için kokusuz olan macunu yalamak bile istemedi.
  Hatice Dila Serin
  10.01.2018  
  İşlevsel ama tadsız
  Kedilerim de uzun süredir kullanıyorum ama ilk günden beri tadına bir türlü alışamadılar daha sevecekleri bir tad olsa fırçalaması çok daha kolay olabilir. Ama fırçalar işime çok yarıyor.
  Özlem
  07.29.2018  
  Güzel Ürün!
  Uzun fırçanın sapı biraz fazla uzun, hakimiyeti zor oluyor. Onun dışında fena değil.
  Öykü
  07.16.2018  

  Kendi Yorumunuzu Yazın

  Sadece bu ürünü satın aldıysanız yorum yazabilirsiniz. Üyelik hesabınınıza giriş yapın veya üye olun

  E-Posta Adresiniz: