Trixie Hazneli Mama Kabı

Şık tasarımı ile diğer depolu mama kaplarından farklı görünen bu şık mama kabının üst bölümündeki şeffaf alan içerisinde kalan mamayı... detaylı bilgi

Ürün Kodu: 95620
Hiç Müşteri Fotoğrafı Yok Fotoğraf yükleyin

Sizin için seçtiklerimiz

Bu ürün için seçenekler yok.
  Trixie Hazneli Mama Kabı

  Ürün Hakkında

  Şık tasarımı ile diğer depolu mama kaplarından farklı görünen bu şık mama kabının üst bölümündeki şeffaf alan içerisinde kalan mamayı kolayca görmenizi sağlar. Kauçuk ayakları sayesinde kaymazdır. Bulaşık makinasında yıkanabilir. Lütfen bulaşık makinasına koymadan önce taban bölümündeki kauçuk ayakları çıkarın. Yıkadıktan sonra tekrar takın. 

  1,5 lt: 25091 - 20104112TR

  3,5 lt: 25093 - 20104114TR

  Bu ürünle ilgili yorumlar (2)

  Kullanışlı
  Nadiren tıkanma yapsada kedim patisiyle alıyor mamasını. Kalitesine değinmeye gerek yok. Biz memnun kaldık 2 3 gün evde olmadığımız zamanlarda kedimiz için çok iyi oluyor.
  Mehmet Dorukhan ALEV
  12.30.2018  
  Depolu Mama Kabı
  Kedilerim için her gün mama kabu doldurmamak için sipariş etmiş bulunduğum, 3,5 litrelik mama kabı kırık çıkmasına rağmen sorgısuz sualsiz, fotoğraf ile kırık parçası birkaç gün içerisinde elime geçti, çok teşekkür ediyorum.
  Ürün harika tasarımlı ancak mama kendi kendine bazen akmıyor, akış bölümü daha geniş yapılabilirdi.büyüterek halledeceğim.
  ATIF
  10.20.2018  

  Kendi Yorumunuzu Yazın

  Sadece bu ürünü satın aldıysanız yorum yazabilirsiniz. Üyelik hesabınınıza giriş yapın veya üye olun

  E-Posta Adresiniz: