Trixie Haylaz Kedi Seramik Mama Kabı

Bu modern Trixie Haylaz Kedi Seramik Mama Kabı, son moda bir siyah kedi silüeti tasarıma sahiptir. Yaş ve kuru mamanın... detaylı bilgi

Ürün Kodu: 96396
Tuğçe Çelik: "Evde Hazırlamış Olduğum Yaş Mamalar Için Almıştım Oldukça Kullanışlı Bulaşık Makinasında Yıkansa Dahi Desenleri Bozulmuyor Çok Memnun Kaldım."

Sizin için seçtiklerimiz

Bu ürün için seçenekler yok.
  Trixie Haylaz Kedi Seramik Mama Kabı

  Ürün Hakkında

  Bu modern Trixie Haylaz Kedi Seramik Mama Kabı, son moda bir siyah kedi silüeti tasarıma sahiptir. Yaş ve kuru mamanın yanı sıra, su kabı olarak da kullanım için idealdir. Kap, yüksek kaliteli seramikten yapılmıştır. Elde yıkanması son derece hızlı ve kolay olmakla birlikte, bulaşık makinesinde de yıkanabilir. Seramik kap, kedinizin yemek molalarına ekstra bir neşe katacaktır!

  Trixie Haylaz Kedi Seramik Mama Kabına kısa bir bakış:

  • Her yaştaki kediler için kedi tasarımlı seramik kap
  • Çok yönlü: Yaş ve kuru mamanın yanı sıra su kabı olarak da kullanılabilir
  • Malzeme: Seramik
  • Çap: 13 cm
  • Kapasite: 0,25 lt
  • Renk: Siyah tasarımlı beyaz
  • Bakım talimatları: Bulaşık makinesinde yıkanabilir

  30911010TR - 73878

  Bu ürünle ilgili yorumlar (8)

  Çok sevdik
  Kedim için bu kabı mama ve su kabı olarak aldık gercekten sahane benim icin temizlemesi kolay kedim icinde icinden yemek yemesi ve su icmesi cok kolay oldu
  Coco
  10.12.2019  
  Fiyat-performans çok iyi
  Ürün çok şık duruyor. Kedimde "whisker stress" denilen durum var. Mama kabının yanlarına bıyıklarının değmesinden hiç hoşlanmıyor. Yemeği azıcık yiyip bırakır dar ağızlı kaplarla o derece. Bu yüzden normalde çukur tabakta 15-16cm enli kapları tercih ediyorum normalde ama bu kap fazla derin olmadığı için yaş mamada şu an bir problem olmadı. En kötü ihtimalle su kabı olur diye aldım iyi ki almışım. Elde yıkaması da kolay.
  Elf Ş
  06.25.2019  
  İlgili Müşteri Servisi
  İlk kargonun içinde kırılmıştı bu kap, yanında sipariş verdiğim diğer her şey sağlamdı. Yazdığım anda cevap aldım ve bir iki güne yenisini yolladılar. Şimdi gayet memnunuz. Teşekkür ederiz ilginiz için.
  Sezin
  06.12.2019  
  Çok şirin
  Trixie'nin kaplarının en sevdiğim yanı makinada kullanılmasına rağmen bozulma olmaması.
  Oldukça yayvan ve derinliği az, aradığım gibiydi. Yaş mama ve yoğurt, kefir gibi yiyecekler için kullanıyorum.
  Ceren Kurt
  05.27.2019  
  Kaliteli
  Paketlemesi oldukça sağlamdı, görseldeki gibi geniş bir kap. Sokakta baktığım pıtırcıklarım için tercih ettim geniş olması nedeniyle iki kedi aynı anda rahatlıkla mama yiyebiliyor, tek eksisi aşırı derin olmadığı için çok mama alamıyor ama bu fiyata gayet düşünülebilir bir ürün :)
  Petek
  05.02.2019  
  FidoBado
  Evde hazırlamış olduğum yaş mamalar için almıştım oldukça kullanışlı bulaşık makinasında yıkansa dahi desenleri bozulmuyor çok memnun kaldım.
  Tuğçe Çelik
  02.08.2019  
  Mevsimtoş
  Beğendik, hem mama kabı hem su kabı olarak uygun, sağlıklı.
  Nihal Yazgan
  07.15.2018  
  Kullanışlı
  Biz mama kabından memnun kaldık özellikle alçak olmasını yavru kediler için mama yemeyi kolaylaştırıyor geniş olmasıda rahat yemelerini sağlıyor.
  Aslı Yardemir
  07.05.2018  

  Kendi Yorumunuzu Yazın

  Sadece bu ürünü satın aldıysanız yorum yazabilirsiniz. Üyelik hesabınınıza giriş yapın veya üye olun

  E-Posta Adresiniz: