Trixie Göz Temizleme Mendili

Köpek, kedi ve diğer küçük evcil hayvanlarda güvenle kullanabileceğiniz ve çok memnun kalacağınız ıslak mendildir. Tahriş etmeden nazikçe temizlik sağlar... detaylı bilgi

Ürün Kodu: 96250
Emine Karademir Yılmaz: "Kutu Içinden Mendilleri Tek Tek Almak Imkansız Ve Az Sayıda Mendil Var Çabuk Bitiyor. Bu Fiyata Sürekli Bu Mendili Almam Mümkün Değil. Bir De Elini Içine Sokup Almak Gerekiyor. Bu Da Hijyen Problemi Yaratıyor. Bunun Yerine Daha Güvenli Damlalar Kullanılabilir."
Hiç Müşteri Fotoğrafı Yok Fotoğraf yükleyin

Sizin için seçtiklerimiz

Bu ürün için seçenekler yok.
  Trixie Göz Temizleme Mendili

  Ürün Hakkında

  Köpek, kedi ve diğer küçük evcil hayvanlarda güvenle kullanabileceğiniz ve çok memnun kalacağınız ıslak mendildir. Tahriş etmeden nazikçe temizlik sağlar. Göz bölgesinde oluşan çapaklanma ve kirleri temizlemek amacıyla, günlük olarak haricen kullanılır. Bütün yüzün temizliğinde kullanılabilir. Özellikle seyahatlerde evcil hayvan sahipleri için son derece kullanışlı ve yardımcı bir üründür. Bir pakette 30 adet mendil bulunur.

  21004092TR - 29415

  Bu ürünle ilgili yorumlar (5)

  orta halli memnuniyet
  Kutu içinden mendilleri tek tek almak imkansız ve az sayıda mendil var çabuk bitiyor. bu fiyata sürekli bu mendili almam mümkün değil. bir de elini içine sokup almak gerekiyor. bu da hijyen problemi yaratıyor. bunun yerine daha güvenli damlalar kullanılabilir.
  AEK
  06.07.2019  
  Güvenli olduğu için tercih edilebilir
  Normal bir ıslak mendil kutusu gibi açıtığınızda içerisinden çekip alamıyorsunuz, mendiller kesilmemiş gibi. Her seferinde kapağı komple açıp içinden koparmak zorunda kalıyorum. Hal böyle iken her mendili ikiye bölmeye başladım bende... Hem gayet yeterli oluyor hem de tasarruflu :)
  Vuslat
  05.22.2019  
  Bir persian için oldukça başarılı mendil.
  Alice için çok sık kullanıyoruz. Ürün çok başarılı, Alice hiç rahatsız da olmuyor, tek sıkıntı belki bizim kutu öyle çıkmıştır, normal ıslak mendiller birbiri ardına çıkarken bu maalesef çıkmıyor ve kapağını açıp elinizi içine sokup almanız gerekiyor. Bence bu şekil hijenikliğini kaybediyor. Ama dedğim gibi bu kutuda bizim şansızlığımız olmuş olabilir. Kulak için aldığımızda aynı şekilde maalesef :(
  Izlem Apak
  05.31.2018  
  Güvenli ve pratik
  Güvenli ve kedimize özel bir ürün.. Gözü akan kedler için çok gerekli.. pratik
  AyşeOnuk
  05.14.2018  
  pratik
  elimizin altında çok pratik
  x
  12.10.2017  

  Kendi Yorumunuzu Yazın

  Sadece bu ürünü satın aldıysanız yorum yazabilirsiniz. Üyelik hesabınınıza giriş yapın veya üye olun

  E-Posta Adresiniz: