Trixie GiGwi Melody Elektronik Hacıyatmaz

Minik dostunuz bu tüy yumağını yere yatırdıkça, o kendiliğinden tekrar karşısına dikilecek! GiGwi Sesli Hacıyatmaz Kedi Oyuncağı, saatlerce eğlence sunan... detaylı bilgi

Ürün Kodu: 96613
Rümeysa Ünlü: "Ben Begenerek Aldım Ama Bellanın Fazla Ilgisini Çekmedi Sanırım O Iple Oynamayı Tercih Ediyor Ama Oyuncak Kaliteli Ve Güzel"

Sizin için seçtiklerimiz

Bu ürün için seçenekler yok.
  Trixie GiGwi Melody Elektronik Hacıyatmaz

  Ürün Hakkında

  Minik dostunuz bu tüy yumağını yere yatırdıkça, o kendiliğinden tekrar karşısına dikilecek! GiGwi Sesli Hacıyatmaz Kedi Oyuncağı, saatlerce eğlence sunan, uyanık kediler için ideal, kompakt bir oyuncaktır. Parlak tüyler ve heyecanlı cıvıltı, kedinize bunun av olabileceği ihtimalinin sinyalini verir. Sağlam plastik ve dik tüyler sayesinde, GiGwi Sesli Hacıyatmaz Kedi Oyuncağı, kediniz onu her devirdiğinde ayağa kalkar ve saatlerce eğlenceyi garantiler. Bu oyuncak, gerçekçi kuş sesleri çıkarmak için 3 adet LR44 pile ihtiyaç duyar; piller oyuncağa dahildir ve kolaylıkla değiştirilebilir.

  GiGwi Sesli Hacıyatmaz Kedi Oyuncağına kısa bir bakış:

  • GiGwi tarafından üretilen, aktivasyonlu ses çipine sahip elektronik, interaktif kedi oyuncağı
  • Ev kedileri için idealdir
  • Özellikle dik tüylerle üretilmiştir: bu oyuncak her devrildiğinde kendiliğinden ayağa kalkar
  • Gerçekçi kuş sesleri: kedinizin avlanma içgüdüsünü uyandırmak için
  • 3 adet LR44 pil içerir
  • Renk: beyaz
  • Malzeme: plastik
  • Voltaj: 3V
  • Boyutlar: Çap 5 x Yükseklik 14 cm

  Lütfen dikkat: Hiçbir oyuncak tamamen bozulmaz değildir. Diğer ürünlerde olduğu gibi, bu oyuncakla oynarken lütfen evcil hayvanınıza nezaret edin. Ürünün hasar görüp görmediğini düzenli olarak kontrol edin ve oyuncak hasar görmüşse veya bir parçası eksikse evcil hayvanınızın yaralanma olasılığını önlemek için oyuncağı değiştirin.

  Lütfen kullanılmış pilleri sorumlu şekilde atın. Geri dönüşüm, çevrenin korunmasına yardımcı olmanın mükemmel bir yoludur.

  30511052TR - 71043

  Bu ürünle ilgili yorumlar (6)

  memnuniyet
  kedim mutluluktan çıldırdı. evin her yerine tüylerinden tutup sürüklüyor. hacıyatmaz olması ve kendinden hareket etmesi de ilgisini arttırdı. ama hacıyatmaz kısmı plastik olduğundan oynarken çok ses çıkartıyor. komşuları rahatsız etmemek için herzaman vermiyorum.
  Emine Karademir Yılmaz
  09.25.2019  
  Başta ilgilendi, sonradan oynamadı
  Başta baya bir ilgilendi kedim, fakat daha sonra çıkardığı sesten korktu sanırım, pek ilgilenmedi. Umarım bir süre sonra tekrar ilgisini çeker.
  Özge Denizaşar Atikler
  09.24.2019  
  Ses kedileri heyecanlandırmaya yardımcı olur.
  Kuş sesleri nedeniyle oyun sırasında kedilerimi heyecanlandırmak için tünelin içine yerleştirin. Oyuncağın kendisine hiç ilgi göstermiyorlar. Hayal kırıklığı ve pahalı bir deneyim.
  İp
  08.01.2019  
  guzel ama kedi ilgi gostermedi
  benim kedim cok oyunbaz bi kedi zaten değil. ben oyuncagı sevdim ama kedi malesef once biraz puskulleri yemeye calisti sonra yenmediğini görünce bıraktı bi daha da bakmadı :)
  tartar
  10.07.2017  
  Güzel oyuncak
  Ben begenerek aldım ama bellanın fazla ilgisini çekmedi sanırım o iple oynamayı tercih ediyor ama oyuncak kaliteli ve güzel
  Rümeysa
  04.10.2017  
  Çok iyi oyuncak
  22/02/16 | Nta16
      
  Çok iyi oyuncak
  Çok iyi yapabilmesine yardımcı olan küçük boyutu olabilir, ancak ne olursa olsun iyi çalışır. Kedimiz yakında kuyruk tüy gibi kabarık görünüyordu ve kalan dişleri ile mantar ısırık duyabiliyordu. Catnip'i Trixie spreyi ile canlandırıyorum. Eğer şimdiki zaman (ne zaman?) Yıkılırsa, bir tane daha satın alacağım. Beş yıldız.

  --------------------------------------------------------------------

  22/02/16 | nta16

  Very good toy
  It may be its small size that helps to make it so good but whatever it works well. Our cat soon had the tail looking more like feathers than fluffy and I can hear him bite into the cork with his remaining teeth. I rejuvenate the catnip with the Trixie spray. If (when?) the present one gets destroyed I would buy another. Five stars.

  zooplus İngiltere müşterileri tarafından yapılan orijinal yorumlardır. Google Translate tarafından çevrilmiştir.
  Nta16
  02.24.2017  

  Kendi Yorumunuzu Yazın

  Sadece bu ürünü satın aldıysanız yorum yazabilirsiniz. Üyelik hesabınınıza giriş yapın veya üye olun

  E-Posta Adresiniz: