Trixie Fırçalı Tüy Toplama Rulosu

Evdeki hayvan tüylerini ve tozları toplamak Trixie Fırçalı Tüy Toplama Rulosuyla artık geçmişte kalan bir sorun olabilir! Silikon tüy toplama... detaylı bilgi

Ürün Kodu: 96309
Merve Ceran: "Bu Üründen O Kadar Memnunum Ki Daha Önce Eldiven Taraklardan Kullanıyoduk Ondan Da Memnunduk Ama Bunu Aldım Alalı Sevmeyen Kedim Bile Bayılıyor. Ayrıca Tüy Toplama Performansı Mükemmel. Ölü Tüyleri Ve Kopmaya Yakın Tüyleri Çok Iyi Topluyor. İçindeki Rulo Da Baya Işlevsel."
Hiç Müşteri Fotoğrafı Yok Fotoğraf yükleyin

Sizin için seçtiklerimiz

Bu ürün için seçenekler yok.
  Trixie Fırçalı Tüy Toplama Rulosu

  Ürün Hakkında

  Evdeki hayvan tüylerini ve tozları toplamak Trixie Fırçalı Tüy Toplama Rulosuyla artık geçmişte kalan bir sorun olabilir! Silikon tüy toplama rulosu kumaşlardan, döşemelerden ve diğer yüzeylerden hayvan tüylerini ve tozları toplayan küçük ve pratik bir gündelik yardımcıdır. Kullanması son derece kolay olan bu aletle saniyeler içinde sonuç alırsınız!  

  Trixie Fırçalı Tüy Toplama Rulosunun katlanabilir özelliği, kullanım sırasında mükemmel hale getirir. Silikon yüzeyi kullanıldıktan sonra silinerek kolayca temizlenir. Özellikle inatçı yerler için plastik kıllı fırçası, kumaşa zarar vermeden yardımcı olur. Bu fırça aynı zamanda büyük yüzeylerde de kullanışlıdır.
  Katlanabilen tüy toplama rulosu, birçok el çantasına rahatlıkla sığar; bu da, evde olduğu gibi dışarıda da rahatlıkla kullanabileceğiniz anlamına gelmektedir.
  Trixie Fırçalı Tüy Toplama Rulosuyla hayvan tüyleriyle vedalaşın!

  Trixie Fırçalı Tüy Toplama Rulosuna kısa bir bakış:

  • Entegre fırçalı tüy toplama rulosu: Hayvan tüylerini ve tozları zahmetsizce toplamak için
  • Silinerek temizlenen silikon rulo: Yeniden kullanılabilir
  • Fırçalı: Sağlam plastik kıllar
  • Katlanabilir: Evde olduğu gibi dışarıda da kullanabilmek için çantanıza veya cebinize sığar
  • İdeal: Kumaşlar, döşemeler ve diğer yüzeyler
  • Boyutlar: 23cm (U)

  21011038TR - 74833

  Bu ürünle ilgili yorumlar (7)

  Tüy toplayıcı
  Çok faydalı bir ürün
  Ertan Çobanoğlu
  09.18.2019  
  Süper lastik
  İç tarafı selobant, o biteceği için pek mühim değil ama dışındaki yumuşak lastik fırça o kadar kolay tüyleri topluyor ki kesinlikle mükemmel. Örneğin yastıkların üstündeki tüyleri elektrik süpürgesi veya pahalı yapışkan banta gerek duymadan hemen alıveriyor. Her eve lazım. Yastıklar ve koltuklar için çok pratik.
  Güneş Han
  06.22.2019  
  başarısız
  ben pek memnun kalmadım. uzun uzun kullanılmıyor. iki sürtmede kirleniyor ve etkisini yitiriyor. üstümdeki tüyleri alabilmek için 2-3 kere ruloyu yıkayıp tekrar kullanmam gerekiyor.
  Büşra Turan
  01.07.2019  
  cok ise yariyor
  igneli gibi olan yuzeyi kumas/deri dosemelerden tuy toplamak icin kullaniyorum, rulosuyla da hem dosemeleri hem de sert yuzeyleri temizlemek icin kullaniyorum cok ise yariyor,
  friolera
  07.07.2018  
  güzel
  güzel ancak baya küçükmüş
  dmnsay
  03.02.2018  
  tüy
  maalesef bu çok işimize yaramadı pekte sevmedik
  pestil
  12.05.2017  
  Süper
  Bu üründen o kadar memnunum ki daha önce eldiven taraklardan kullanıyoduk ondan da memnunduk ama bunu aldım alalı sevmeyen kedim bile bayılıyor. Ayrıca tüy toplama performansı mükemmel. Ölü tüyleri ve kopmaya yakın tüyleri çok iyi topluyor. İçindeki rulo da baya işlevsel.
  meri
  11.29.2017  

  Kendi Yorumunuzu Yazın

  Sadece bu ürünü satın aldıysanız yorum yazabilirsiniz. Üyelik hesabınınıza giriş yapın veya üye olun

  E-Posta Adresiniz: