Trixie Emniyet Kemeri

Arka koltukta seyahat eden köpekler için mutlaka kullanılması gerekli emniyet kemeri; ayarlanabilir, emniyet kemer soketine takılabilir ve aynı zamanda göğüs... detaylı bilgi

Ürün Kodu: 99962
Aslihan Alpkan: "Köpek Bakımında Çok Acemi Ve Yeniyken 2 Aylık Yavru Kangal Köpeğimi Veterinere Aşısı Için Rahatça Götürebilmek Için Apar Topar M Beden Bu Emniyet Kemerini Aldım. Hızlı Büyüyeceği Için M Beden Seçtim. Ancak Köpeğim Dışarıda Fazla Hareketli Ve Daha Çok Küçük Olduğu Için Arabada Hiç Sabit Durmadığından Faydasını Gördümmü Bir Karar Vermek Zor Ancak Emniyet Kemerine Takılan Kayışı Harika Bir Fikir. Boynundaki Tasmadan Bile Emniyet Kemerine Bağlayabiliyorum En Azından Şoföre Ulaşmasını Engelliyor. Çok Hareketli Çünkü. Şuan 3 Aylık Büyüdü Biraz Daha Göğüs Tasmasını Tekrar Takıp Sağlıklı Bir Yorum Yapacağım Umarım."

Sizin için seçtiklerimiz

Bu ürün için seçenekler yok.
  Trixie Emniyet Kemeri

  Ürün Hakkında

  Arka koltukta seyahat eden köpekler için mutlaka kullanılması gerekli emniyet kemeri; ayarlanabilir, emniyet kemer soketine takılabilir ve aynı zamanda göğüs tasma olarak kullanılabilir. Karabinası 360 derece dönebildiği için köpeğin kendi etrafında dönerek yatmasını engellemez.

  S: 30-60 cm : 20304013TR

  M: 50-70 cm : 20304012TR - LA12145

  L: 70-90 cm: 20304011TR - LA840

  Bu ürünle ilgili yorumlar (5)

  Kullanışlı
  Araç seyahatleri ve gezinti tasması olarak da oldukça kullanışlı bir ürün. Yumuşak oluşu ve göğsü sarması çok hoş.
  Fındık
  09.03.2019  
  çok iyi bir ürün..
  köpeğinizi aracınızda seyahat ettiyorsanız mutlaka alınması gereken bir ürün.
  yedek olsun diye şirket aracıma bile satın aldım.
  boyları var köpeğinizin boyutuna göre satın alabilirsiniz.
  çiğdem akkuş
  09.17.2018  
  Gerçekten Lazım ve Kullanışlı
  Eğer köpeğinizi araçta seyahat ettiriyorsanız, kısa mesafeli bir yer bile olsa bunu kullanarak arabada köpeğinizin emniyetini sağlamış olursunuz. Her hangi bir ani frende yada kaza anında köpeğinizi boyun kayışı ile emniyet kilidine yada başka bir yere bağlarsanız köpeğinizin ölme ihtimali çok yüksek. Ama bu kayışı göğüs kafesinden bağladığınız için böyle bir ihtimal yok ve köpeğinizi rahatlıkla emniyetli şekilde araç içerisinde taşıyabilirsiniz.
  FRYGA
  10.27.2016  
  idare eder
  dün elime ulaştı iki kızım için L bedeninii aldım malzeme kalitesi idare eder kısa sürede araç içi kullanım için olabilir ani durmalarda koruyucu olabilecek ürün değil...göğüs tasması amacıyla kullanımı için kaliteli değil bağ yerleri çabuk çözülüyor ve ipli naylon dokuma tenleri için tahriş edici..zee dog almıştım süper kaliteli fakat büyük boyu olmadığı için bunu aldım kopana kadar kulanıcam
  pdurmus
  09.08.2016  
  faydalı
  Köpek bakımında çok acemi ve yeniyken 2 aylık yavru kangal köpeğimi veterinere aşısı için rahatça götürebilmek için apar topar M beden bu emniyet kemerini aldım. Hızlı büyüyeceği için M beden seçtim. Ancak köpeğim dışarıda fazla hareketli ve daha çok küçük olduğu için arabada hiç sabit durmadığından faydasını gördümmü bir karar vermek zor ancak emniyet kemerine takılan kayışı harika bir fikir. Boynundaki tasmadan bile emniyet kemerine bağlayabiliyorum en azından şoföre ulaşmasını engelliyor. Çok hareketli çünkü. Şuan 3 aylık büyüdü biraz daha göğüs tasmasını tekrar takıp sağlıklı bir yorum yapacağım umarım.
  aslosh
  08.13.2014  

  Kendi Yorumunuzu Yazın

  Sadece bu ürünü satın aldıysanız yorum yazabilirsiniz. Üyelik hesabınınıza giriş yapın veya üye olun

  E-Posta Adresiniz: