Trixie Denta Fun Oyun İpi Köpek Oyuncağı

Dostunuzla hiç sıkılmadan oynayabileceğiniz diş dostu oyuncak!  Ekstra kavrama sağlayan çift kordonlu bu Trixie oyun ipi, köpeğinizin saatlerce oyun oynamasını... detaylı bilgi

Ürün Kodu: 95595
Çiğdem Akkuş: "Dino Nun Bütün Ihtiyaçlarını Zooplus Tan Alıyorum ..birkere De Pişman Olduğum Ürünü Olmadı. Bu Üründe Büyük Irk Köpekler Için Çok Iyi Bir Oyun Ipi.sağlam Kalitede Ve Parçalanmıyor.. Çok Iyi Fiyat Kaliteli Ürün Zooplus Iyiki Varsın:)"
Hiç Müşteri Fotoğrafı Yok Fotoğraf yükleyin

Sizin için seçtiklerimiz

Bu ürün için seçenekler yok.
  Trixie Denta Fun Oyun İpi Köpek Oyuncağı

  Ürün Hakkında

  Dostunuzla hiç sıkılmadan oynayabileceğiniz diş dostu oyuncak!  Ekstra kavrama sağlayan çift kordonlu bu Trixie oyun ipi, köpeğinizin saatlerce oyun oynamasını ve kemirmesini sağlayacaktır. Yünlü halat, aynı zamanda köpeğiniz oynarken dişlerinin temizlenmesi ve bakımı için de mükemmeldir.

  Lütfen dikkat:
  Diğer ürünlerde olduğu gibi, bu oyuncakla oynarken lütfen evcil hayvanınıza nezaret edin. Ürünün hasar görüp görmediğini düzenli olarak kontrol edin ve oyuncak hasar görmüşse veya bir parçası eksikse evcil hayvanınızın yaralanma olasılığını önlemek için oyuncağı değiştirin.

  20811132TR - 4782

  Bu ürünle ilgili yorumlar (2)

  SÜPER...!
  Dino nun bütün ihtiyaçlarını zooplus tan alıyorum ..birkere de pişman olduğum ürünü olmadı.
  bu üründe büyük ırk köpekler için çok iyi bir oyun ipi.sağlam kalitede ve parçalanmıyor..
  çok iyi fiyat kaliteli ürün zooplus iyiki varsın:)
  çiğdem akkuş
  04.04.2019  
  3 weeks later, still loves it
  Our staffy-x loves this, and it's survived his chewing and shredding for 3 weeks, which is better going than most. It does shed bits, but they are cotton so I think more dog-safe than nylon? Great for games of tug - plenty of room along it for your hands to be a safe distance from their mouth. It's quite heavy rope, though, so you want to step back if they shake their toys as it then turns into a formidable cosh...

  ----------------------------------------------------

  zooplus İngiltere müşterileri tarafından yapılan orijinal yorumlardır.
  Roo
  10.23.2018  

  Kendi Yorumunuzu Yazın

  Sadece bu ürünü satın aldıysanız yorum yazabilirsiniz. Üyelik hesabınınıza giriş yapın veya üye olun

  E-Posta Adresiniz: