Trixie Connor Askılı Taşıma Çantası

Dostunuzun rahatça taşınması için içerisine bağlayarak dışarı atlamasını engelleyecek kısa kayışı vardır. Hem sırt çantası hem el çantası olarak kullanılabilir... detaylı bilgi

Ürün Kodu: 96264
Nalan Aytolon: "Ürün Çok Güzel Kullanışlı Da Görünüyor Ancak Indirimli Halde Ki Fiyatı Bile Bu Ürün Için Fazla Bi Mebla. Sadece Fiyat Fazla, Kapitalizm"

Sizin için seçtiklerimiz

Trixie Kapalı Kedi Tuvaleti

%10 199,00 TL
179,00 TL

Gimcat Senior Kedi Macunu

%18 54,90 TL
44,90 TL

Gimcat Gastointestinal Kedi Macunu

%18 54,90 TL
44,90 TL

44 x 30 x 21 cm

%29 245,00 TL
175,00 TL

  Trixie Connor Askılı Taşıma Çantası

  Ürün Hakkında

  Dostunuzun rahatça taşınması için içerisine bağlayarak dışarı atlamasını engelleyecek kısa kayışı vardır. Hem sırt çantası hem el çantası olarak kullanılabilir. Kolay temizlenir ve hava sirkülasyonu için delikli ağa sahiptir. Ön cebi olan ve 8 kg'a kadar petlerinizi taşıyabileceğiniz, polyester çantadır.

  Ürün 884 gramdır.

  20304015TR - 2882

  Bu ürünle ilgili yorumlar (4)

  özellikle kilolu çocuklar için,hem taşıyana hem taşınana konfor sağlayan,dayanıklı bir ürün
  Ürünü kullanıyorum ve çok memnunum...malzeme dayanıklı ve kullanışlı ayrıca emsalleri ürünler diğer sitelerde çok daha pahalı yani fiyatı da avantajlı..kızım kilolu o yüzden taşırken gerçekten perişan oluyordum,omuz çantası yada boxla...bu ürün ağırlığı eşit dağıtıyor ayrıca ellerim boş kalıyor ki otobüse,minibüse binip inerken büyük kolaylık..hem ben daha az yoruluyorum hemde çocuğum diğerlerinde olduğu gibi durmadan sallanıp,sarsılmıyor,konforlu bir yolculuk yapıyor yani o da memnun..ancak çok sıcak havalarda,içi fazla sıcak olabiliyor,havalandırma delikleri ufak,buna da çocuğu hr fırsatta çantadan çıkarıp rahatlatarak çözüm bulduk..
  JÜLİDE TURAN
  08.09.2018  
  Kullanışlı gibi görünüyor ama
  Kullanışlı gibi görünüyor ama ürün tamamen polyester ve file olan, nefes alan kısmı çok az. Pencereleri çok ufak. Özellikle sıcak yaz günleri kullanmak için hiç ideal değil. Hele bu çantayla kediniz ya da köpeğiniz uzun süre kalacaksa fenalık bile geçirebilir. Yaz günleri dışında veteriner ziyaretleri vs. için kullanılabilir. Elleriniz serbest kalacağı için toplu taşımada pratik olacaktır.
  Buse
  07.12.2018  
  kullanisli
  super gozukuyor. hemen siparis verecegim
  nalan aytolon
  06.03.2018  
  İyi
  Ürün çok güzel kullanışlı da görünüyor ancak indirimli halde ki fiyatı bile bu ürün için fazla bi mebla. Sadece fiyat fazla, kapitalizm
  hande
  11.29.2017  

  Kendi Yorumunuzu Yazın

  Sadece bu ürünü satın aldıysanız yorum yazabilirsiniz. Üyelik hesabınınıza giriş yapın veya üye olun