Trixie Kedi Kumu Deodorantı

Kullanmakta olduğunuz kedi kumu üzerine serpildiğinde kötü kokuları adeta bir deodorant gibi nötralize eder. Ayrıca bir parfüm kokusu içermez. Koku... detaylı bilgi

Ürün Kodu: 97494
Rabia Kim: "Ürünü Kullandım. Kedim Kumu 20 Gün Kullandıktan Sonra Şikayet Etmeye Başlıyor. Birde Bununla Deneyeceğiz. Bakalım Uzun Vadede Nasıl Olucak Ama Şuanlık Durum Iyi"
Hiç Müşteri Fotoğrafı Yok Fotoğraf yükleyin

Sizin için seçtiklerimiz

Bu ürün için seçenekler yok.
  Trixie Kedi Kumu Deodorantı

  Ürün Hakkında

  Kullanmakta olduğunuz kedi kumu üzerine serpildiğinde kötü kokuları adeta bir deodorant gibi nötralize eder. Ayrıca bir parfüm kokusu içermez. Koku giderici özelliği sayesinde odanın taze bir havaya sahip olmasını sağlar. Bu sayede kullandığınız kumun ömrünü uzatır ve tasarruf yapmanızı sağlar. Kedi kumu deodorantı, rahatsız edici kokuları hapsederken, kedinizin kumunun topaklanma işlemini geliştirerek, daha uzun dayanmasını sağlayan bir gereksinimdir.

  Kullanım Şekli: Kedi kumu kabının dibine 25 gr koyduktan sonra üzerine 500 gr kedi kumu koyarak karıştırın. 2-3 günde bir kumu karıştırarak kokuk önleyiciyi aktive edin.

  30104039TR - 42401

  Bu ürünle ilgili yorumlar (3)

  BER-BAT!!!
  Bir ürünü almadan önce yorumları mutlaka okur olumlu yorumlar, olumsuz yorumlardan fazla olursa alırım. Yorumları okuduktan sonra güzel kokulu umuduyla ilk aldığım üründü. Fakat yorumlarda övülen bu ürün nedense bana tamamen kokusuz şeklinde geldi. Bir kaç kez kullandım fakat hiçbir faydasını görmedim. Bir daha almam.
  syd
  06.13.2019  
  Kokuyu azalttı
  Benim kumun ağı bi kokusu vardı bunu serpiltiğinizde kokusu bariz azalmış durumda işe yarıyor ben bide az döktüm
  Gölge
  06.13.2017  
  başarılı
  ürünü kullandım. kedim kumu 20 gün kullandıktan sonra şikayet etmeye başlıyor. birde bununla deneyeceğiz. bakalım uzun vadede nasıl olucak ama şuanlık durum iyi
  kim's
  10.08.2016  

  Kendi Yorumunuzu Yazın

  Sadece bu ürünü satın aldıysanız yorum yazabilirsiniz. Üyelik hesabınınıza giriş yapın veya üye olun

  E-Posta Adresiniz: