Trixie Capri Üstten Açılabilen Taşıma Kutusu

Capri Open Top üstten açılabilen taşıma kutusu; hem kedi, hem de küçük köpekler için idealdir. Metal kafes kapıları hem önden... detaylı bilgi

Ürün Kodu: 96751
Bilgi Buluş: "Kaliteli, Sert Plastikten Bir Ürün. Genişliğini Çok Sevdim. İki Kedi Orta Boy Kediyi, Veya Bir Iri Kediyi Alacak Kadar Geniş. Ancak Merak Ettiğim, Yukarıdaki Kapağı Kilitleyen Iki Mandalın Dayanıklılığı. Bu Iki Mandal Herhangi Bir Sebeple Bozulursa (Ki Kolay Gibi Görünüyor) Hapı Yuttuk, Çünkü, Kutunun Taşıma Sapı Bu Tepedeki Kapak Üzerinde, Dolayısı Ile Kilit Mandalları Bozulursa, Kutuyu Taşıyamaz Oluruz. Biraz Endişe Veriyor. "
Hiç Müşteri Fotoğrafı Yok Fotoğraf yükleyin

Sizin için seçtiklerimiz

Bu ürün için seçenekler yok.
  Trixie Capri Üstten Açılabilen Taşıma Kutusu

  Ürün Hakkında

  Capri Open Top üstten açılabilen taşıma kutusu; hem kedi, hem de küçük köpekler için idealdir. Metal kafes kapıları hem önden hem de üst kısmında açılma imkanı sunmaktadır. Minik dostunuzu üst kısmından kolayca çıkarıp alabileceğiniz için veteriner ziyaretleriniz için mükemmeldir.

  Capri taşıma kutusu hakkında genel bilgiler:

  • Toplam ebatlar: U 61 x G 40 x Y 38 cm
  • Renk: koyu gri/açık gri
  • Araç güvenlik kemeri için sabitleme mekanizması dahildir
  • Üst açıklık: U 38,2 x G 16,6 cm
  • Üst kafes kısmı: U 39,5 x G 19,3 cm
  • En fazla ağırlık kapasitesi: 12 kg

  Bilgilendirme: Hayvanınızı kutunun iç kısmına yavaşça alıştırınız. Örneğin açık kapı olması durumunda evcil hayvanınızın rahatça girip çıkmasına izin veriniz. Kapalı kutuda durma sürecine adım adım alıştırınız ve oyalanma süresini gittikçe uzatınız. İlk başta kısa deneme sürüşlerini tercih ediniz. Bu kutuyu hiçbir zaman ceza amaçlı kullanmayınız. Bu kutu minik dostunuz için korunaklı ve pozitif bir ortam oluşturmalıdır. 

  20311026TR - 20984

  Bu ürünle ilgili yorumlar (6)

  Güzel
  Çok beğendim umarım kızım da beğenir :)
  yavrukedi
  05.02.2018  
  Geniş
  Kaliteli, sert plastikten bir ürün. Genişliğini çok sevdim. İki kedi orta boy kediyi, veya bir iri kediyi alacak kadar geniş.
  Ancak merak ettiğim, yukarıdaki kapağı kilitleyen iki mandalın dayanıklılığı. Bu iki mandal herhangi bir sebeple bozulursa (ki kolay gibi görünüyor) hapı yuttuk, çünkü, kutunun taşıma sapı bu tepedeki kapak üzerinde, dolayısı ile kilit mandalları bozulursa, kutuyu taşıyamaz oluruz. Biraz endişe veriyor.
  ZeynepBilgi
  03.10.2018  
  Taşıma kafesi
  Çok beğendim oğlum içindeyken çok rahat edecek ;))
  Emine
  02.09.2018  
  Taşıma çantası
  Kedi için çok büyük ve hiç kullanışlı değil
  Mukerreme ozmen
  05.19.2017  
  kaliteli ve büyük
  öncelikle hızlı ve cok cok korumalı kargolamanızdan dolayı zooplusa cok teşekkür edıyorum.ürün kalıtelı ve cok buyuk.rahatlıkla kulanabılırsınız
  sem
  05.12.2017  
  Hayat kurtarıcı
  zooplus İngiltere müşterileri tarafından yapılan orijinal yorumlardır. Google Translate tarafından çevrilmiştir.

  Bu kafesin hayat kurtarıcı olmasının nedeni tam anlamıyla geçiş evresini evimden veterinere çok daha kolay hale getirdiği için. Tatlım seyahat etmekten hoşlanır ama arabaya her bindiğimizde hep kucağıma tırmanmaya ısrar ediyor. Bu konforlu, kolay erişilebilir köpek kafesi, bir kazada bulunmamı engeller ve ona ihtiyacı olan konforu sağlar. Bu dayanıklı ve pratik hayvan kafesini herkese tavsiye ederim.
  ------------------------------------------------------------
  Life Saver
  The reason this cage is a life saver is because it literally makes the transition stage from my house to the vet so much easier. My sweetie likes to travel, but every time we get in the car, she always insists to climb into my lap. This comfortable easy to access dog cage prevents me from getting in a wreck, and gives her the comfort that she needs. I would recommend this durable and practical pet cage to anyone.
  Jeffrey Notting
  12.08.2016  

  Kendi Yorumunuzu Yazın

  Sadece bu ürünü satın aldıysanız yorum yazabilirsiniz. Üyelik hesabınınıza giriş yapın veya üye olun

  E-Posta Adresiniz: