Trixie Berto Elekli Açık Kedi Tuvaleti

Trixie Berto Açık Kedi Tuvaleti çok pratik ve hijyeniktir, iki tepsi ve kullanışlı bir elekten oluşan bölme sistemi sayesinde kolay... detaylı bilgi

Ürün Kodu: 96108
Fırat Koç: "Bu Kedi Tuvaleti Çok Kullanışlı. Bir Defa Tüm Tuvalet Tabanı Kocaman Bir Elek Dolayısıyla Topaklanan Dışkıyı Bulmak Için Kürekle Uğraşmıyorsunuz. Bir Defada Kaldırınca Hepsi Meydana Çıkıyor, Toplu Şekilde Atıyorsunuz. Yalnız Kumu Çok Doldurmanız Gerekli Çünkü Az Doldurursanız Eleğin Altına Yapışma Ister Istemez Oluyor. Eleme Işlemi Için De Biraz Geniş Bir Çöp Alanına Ihtiyacınız Var. Ben Üst Kısmındaki Mandalları Koymayı Başaramadım, Onlarsız Kullanıyorum. Oldukça Memnunum."
Hiç Müşteri Fotoğrafı Yok Fotoğraf yükleyin 5 zoopara kazanın

Sizin için seçtiklerimiz

Gimdog Vitality Köpek Ödülü

%17 30,00 TL
24,90 TL

Gimdog Original Diş Macunu

%17 30,00 TL
24,90 TL

Trixie Balık Desenli Seramik Kap

%25 19,90 TL
14,90 TL

Gimdog Multi-Vitamin Köpek Ödülü

%17 30,00 TL
24,90 TL

59 x 39 x 22 cm

%44 179,00 TL
99,90 TL

  Trixie Berto Elekli Açık Kedi Tuvaleti

  Ürün Hakkında

  Trixie Berto Açık Kedi Tuvaleti çok pratik ve hijyeniktir, iki tepsi ve kullanışlı bir elekten oluşan bölme sistemi sayesinde kolay temizleme olanağı sunar. Kedi tuvaletini temizlemeniz gerektiğinde, üst tepsiyi çıkarın ve eleği kumla doldurun. Kirli kum topakları ve dışkı parçaları 6 mm’lik delikleri olan elekte toplanır ve temiz kumlar doğrudan filtre edilir. Bu akıllı, yeniden kullanılabilen sistem kumun ekonomik olarak kullanılmasını sağlar.

  Trixie Berto Açık Kedi Tuvaletinin çıkartılabilen gövdesi, tepsiye basit Easy Click sistemiyle sağlam şekilde tespit edilir. Kumların tepsiden dışarı dökülmesini ve evinizin kirlenmesini ve dağılmasını önlemeye yardımcı olur, kum tepsisinin etrafında optimum temizlik ve hijyen sağlar. Çok yüksek olmayan girişi ve büyük boyutları Trixie Berto Kedi Tuvaletini klasik kedi tuvaletini tercih eden her büyüklükteki kedi için mükemmel hale getirmektedir. Modern görünüşü ve son moda turkuaz ve boz kahverengi tonlarındaki renkleriyle tuvalet kedili her ev cazip bir üründür.

  Trixie Berto Açık Kedi Tuvaletine kısa bir bakış:

      Her büyüklükte kedi için tuvalet
      Hijyenik bölme sistemi: İki tepsi ve bir elek

      Kolayca ve hızlı temizleme: Dışkıları ve topakları temizlemek ancak temiz kumu muhafaza etmek için kumu eleyin

      Ekonomik kum kullanımı: Elenen kum yeniden kullanılabilir
      Easy click bağlantılar: Tepsi ile gövde arasında kuvvetli bağlantı için
      Temizlik: Çıkartılabilen gövde, kumun ve kirlerin tepsinin dışına dökülmesini ve evinizin hijyenik olmayan hale gelmesini engeller
      Modern tasarım: Şık renkler ve görünüş
      Renk: Turkuaz, boz kahverengi, granit
      Malzeme: Plastik
      Boyutlar:
          Toplam boyutlar: 59 x 39 x 22 cm (U x G x Y)
          İç boyutlar: Yaklaşık 57 x 37 cm (U x G)
           
          Ön giriş yüksekliği: Yaklaşık 16 cm
          Arka tepsi yüksekliği: Yaklaşık 23 cm
          İç kısımdaki kenar girintisi: Yaklaşık 4 cm
          Elek delikleri: Maksimum 25 x 6 mm

  30111069TR - 73868

  Bu ürünle ilgili yorumlar (2)

  Teşekkür
  Kürek ve torba rafa kalktı, oldukça kullanışlı, standartı yüksek şık bir ürün. Ayrıca Zooplus online müşteri ilişkileri hizmeti görevlilerinin ilgilerine teşekkür ederim.
  Fırat Koç
  06.14.2018  
  Harika!
  Bu kedi tuvaleti çok kullanışlı. Bir defa tüm tuvalet tabanı kocaman bir elek dolayısıyla topaklanan dışkıyı bulmak için kürekle uğraşmıyorsunuz. Bir defada kaldırınca hepsi meydana çıkıyor, toplu şekilde atıyorsunuz. Yalnız kumu çok doldurmanız gerekli çünkü az doldurursanız eleğin altına yapışma ister istemez oluyor. Eleme işlemi için de biraz geniş bir çöp alanına ihtiyacınız var. Ben üst kısmındaki mandalları koymayı başaramadım, onlarsız kullanıyorum. Oldukça memnunum.
  NOVA
  03.26.2018  

  Kendi Yorumunuzu Yazın

  Sadece bu ürünü satın aldıysanız yorum yazabilirsiniz. Üyelik hesabınınıza giriş yapın veya üye olun