Trixie 4 Adet Renkli Top Kedi Oyuncağı

Renkleriyle hem minik dostunuzu heycanlandırsın, hem de evinizi şenlendirsin! Ürün gökkuşağı renklerindedir ve paket içerisinden 4 adet top çıkmaktadır. Kedilerin... detaylı bilgi

Ürün Kodu: 95904
Hatice Doğruöz: "Bu Toplarda Önceden Kuş Tüyü De Vardı. 6 Senedir Sürekli Alıyordum. Ama Şimdi Tüylüsünü Bulamıyorum Malesef. Kedimin Favaori Oyuncağı Olmuştu. Umarım Yeniden Tekrar Satışa Sunulur."
Hiç Müşteri Fotoğrafı Yok Fotoğraf yükleyin

Sizin için seçtiklerimiz

Bu ürün için seçenekler yok.
  Trixie 4 Adet Renkli Top Kedi Oyuncağı

  Ürün Hakkında

  Renkleriyle hem minik dostunuzu heycanlandırsın, hem de evinizi şenlendirsin! Ürün gökkuşağı renklerindedir ve paket içerisinden 4 adet top çıkmaktadır. Kedilerin hayır diyemeyeceği bir eğlencenin kapılarını açar.

  30504048TR - Trx: 4097

  Bu ürünle ilgili yorumlar (3)

  öneri
  bu toplarda önceden kuş tüyü de vardı. 6 senedir sürekli alıyordum. ama şimdi tüylüsünü bulamıyorum malesef. kedimin favaori oyuncağı olmuştu. umarım yeniden tekrar satışa sunulur.
  hatice doğruöz
  12.16.2018  
  Çok seviyorlar
  Yavru kedilerim bu toplarla oynamayı çok seviyor. Oradan oraya atıp peşinden koşturuyorlar. İyiki almışım, çok memnunuz.
  Asuman Gümüş
  07.06.2018  
  Süper
  Kedim bayılıyor bu toplarla oynamaya. Boyu küçük olduğu için koltukların altına kaçıyor kaybediyor, yedekli olsun diye 4 lü aldım. Çok memnunuz.
  Güneş
  05.19.2018  

  Kendi Yorumunuzu Yazın

  Sadece bu ürünü satın aldıysanız yorum yazabilirsiniz. Üyelik hesabınınıza giriş yapın veya üye olun

  E-Posta Adresiniz: