Tigerino Nuggies Taze Pamuk Kokulu Kedi Kumu

Bu Tigerino Nuggies topaklanan kedi kumu, hoş ve ferah pamuk kokusuna sahiptir. %100 doğal kilden üretilip, yıkanmış temiz çamaşır kokusundadır... detaylı bilgi

Ürün Kodu: 95561
Oya Aydemir: "Diğer Kumlara Göre Çok Güzel"
Hiç Müşteri Fotoğrafı Yok Fotoğraf yükleyin

Sizin için seçtiklerimiz

Bu ürün için seçenekler yok.
  Tigerino Nuggies Taze Pamuk Kokulu Kedi Kumu

  Ürün Hakkında

  Bu Tigerino Nuggies topaklanan kedi kumu, hoş ve ferah pamuk kokusuna sahiptir. %100 doğal kilden üretilip, yıkanmış temiz çamaşır kokusundadır. Özellikle ince taneciklidir ve fazla toz oluşturmaz. Kötü kokuları içeri hapseden ve ferah çamaşır kokusu sunan bir Koku Kontrol Formülü içerir. Tüm bunlar, evcil hayvanlar ve sahipleri için hayatı daha da güzelleştirir.

  Tigerino Nuggies kedi kumuna hızlı bakış:

  • Hoş ve ferah pamuk kokusu,
  • %100 doğal kil,
  • Kimyasal katkı yoktur,
  • Anında topaklanır,
  • Yüksek düzeyde emicidir - sıradan kumdan 4 kat daha etkilidir,
  • Kokuları içeri hapseder,
  • İnce tanecikli, düşük toz oluşumludur.

  İpucu: Kum kabını ılık, kuru bir odada tutmak iyi bir fikirdir. Kirlenen Tigerino Nuggies kedi kumu, hızla sert topaklara dönüşerek, kalan kumun temiz ve kuru kalmasına yardımcı olur. Topaklanan kumun bir kum küreği ile düzenli olarak alınması, kumun geri kalanını temiz ve hijyenik tutar. Çok nadir durumlarda, kediniz Tigerino'ya hemen alışamayabilir. Tigerino Nuggies'i eski kumunuzla karıştırabilirsiniz, ancak bu durum verimi etkileyebilir.

  Kullanma talimatları:

  1. Temiz kum kabını yaklaşık 7 cm Tigerino Nuggies topaklanan kumla doldurun.
  2. Kirli topak ve dışkıları en az günde bir alın. Gerekirse daha fazla kum ekleyebilirsiniz.
  3. Kum kabını yaklaşık ayda bir kez temizleyin.
  4. Kirli kumu, evsel atıklarınızla birlikte atın veya büyük miktarda kedi kumunun atılmasına yönelik yerel düzenlemelere göre atın. Tigerino Nuggies'i asla tuvalete atmayın.

  78106 - 30611043TR

  Bu ürünle ilgili yorumlar (9)

  MEMNUN KALMADIM
  farklı kumlar arayışındayken pamuk kokulu olandan 14 lt aldım kumu koyduğum ilk gün daha koku yaptı . yorumlarda herkes memnun kalmış ancak bundan önceki kumumda böye bir koku yoktu bir daha almayacağım.
  CANAN UNUT
  09.25.2019  
  karamel
  Diğer kumlara göre çok güzel
  OYA AYDEMİR
  07.10.2019  
  Güzel
  Kum bentonit degil kilden yapılma o yüzden dağılıyor. Cok az bentonit karıştırırsanız sorun olmaz. Tozu hiç yok. Yüzeye yapışma da yapmıyor.
  Limon
  05.04.2019  
  Yorumunuzun Başlığı
  pek memnun kalmadım.topaklanırken dağılıyor.tozsuzluğu kokusu iyi ama topaklanma yeteri kadar iyi olmayınca kum ekonomik olmuyor sürekli değiştirmek gerekiyor
  The Mask
  03.02.2019  
  Toz yok.
  Bugune kadar kullandigim en iyi kum diyebilirim ever clean le ayni belki daha iyi kalitede.Toz hic yok gibi ve kokusu agir degil hafif pamuk kokusu var.
  Furkan
  02.19.2019  
  Topaklanama
  Ürünü taze pamuk içeriği nedeni ile aldık gerçekten de hoş fakat topaklanma konusunda hayal kırıklığına uğradık bu nedenle tekrar eski kumumuza geri döneceğiz.
  habibe tetik
  02.04.2019  
  ever clean çok pahalı güç yetmiyor
  umarım memnun kalırım
  merve kaya
  01.17.2019  
  harika
  Everclean kullanıcısı olarak fiyatındaki abartı artış miktarı beni farklı bir kum arayışına itti. Piyasadaki bir çok kumu denedim ama sonunda kumumuzu buldum. Toz miktarı oldukça az, güzel topaklanıyor ve benim için en önemli unsur kürekle eleme işlemi yaparken topaklar dağılmıyor. Umarım 54,90 liradan satın aldığım bu kumun da everclean gibi ciddi fiyat artışları ile hayatımızdaki yeri değişmez.
  Kontes
  01.16.2019  
  The best cat litter I’ve tried!
  My cats are two now and I’ve tried various cat litters. For cleanliness and for ease. This cat litter is perfect, when they go for a wee it clumps together and is so easy to remove. It stays fresher for longer. Would highly recommend.

  ----------------------------------------------------

  zooplus İngiltere müşterileri tarafından yapılan orijinal yorumlardır.
  -
  11.22.2018  

  Kendi Yorumunuzu Yazın

  Sadece bu ürünü satın aldıysanız yorum yazabilirsiniz. Üyelik hesabınınıza giriş yapın veya üye olun

  E-Posta Adresiniz: