Tigerino Nuggies Bebek Pudrası Kokulu Kalın Taneli Kedi Kumu

%100 doğal kilden yapılan kalın taneli, topaklanan kedi kumu çok hijyeniktir ve toz oranı düşüktür. Yüksek derecede emici kum, sıkı... detaylı bilgi

Ürün Kodu: 96546
Abdullah Dündar: "Ürün Çok Iyi. Koku Hapsetme Durumu Da Öyle. Ayrıca Ince Taneli Kumlar Gibi Yayılmıyor Etrafa. Belirli Bir Süre Temizlemezseniz Yine Yayılabiliyor."
Hiç Müşteri Fotoğrafı Yok Fotoğraf yükleyin

Sizin için seçtiklerimiz

Bu ürün için seçenekler yok.
  Tigerino Nuggies Bebek Pudrası Kokulu Kalın Taneli Kedi Kumu

  Ürün Hakkında

  %100 doğal kilden yapılan kalın taneli, topaklanan kedi kumu çok hijyeniktir ve toz oranı düşüktür. Yüksek derecede emici kum, sıkı topaklara dönüşür ve hoş bir bebek pudrası kokusuna sahiptir. Tigerino Nuggies kalın taneli, topaklanan kedi kumu, kedinizin patilerinin altına yapışarak evde toz yapma olasılığı daha düşük büyük tanelere sahiptir. Hijyenik kum, orta ve uzun tüylü kediler için de idealdir. Kötü kokuları hapseden %100 doğal kilden yapılmıştır. Kil kum, hayatı kediler ve sahipleri için daha hoş kılan, rahatsız etmeyen bir bebek pudrası kokusuna sahiptir.

  Tigerino Nuggies Kalın Taneli topaklanan kedi kumuna hızlı bakış:

  • Anında topaklanır
  • Çok emicidir - geleneksel kumdan 4 kat daha etkilidir
  • %100 doğal kil
  • Kötü kokuları hızla hapseder
  • Kimyasal katkı yoktur
  • Düşük toz oranı, iri taneler
  • Sürüklenme olasılığı düşük
  • Uzun tüylü kediler için idealdir

  İpuçları: Kedinizin tuvalet kabının sıcak ve kuru bir yerde bulunduğundan emin olun. Hızlı Topaklanan Tigerino Nuggies kedi kumu, hızla sert topaklara dönüşerek, kalan kumun temiz ve kuru kalmasına yardımcı olur. Topaklanan kumun bir kum küreği ile düzenli olarak alınması, kumun geri kalanını temiz ve hijyenik tutar. Arada sırada bazı kediler, farklı bir kuma geçişte sorunlar yaşar. İlk Tigerino Nuggies poşetini eski kumdan bir miktar ile karıştırmanız yardımcı olabilir (bu işlem kumun etkinliğini değiştirebilir).

  Tigerino Nuggies Kedi Kumunu Kullanma:

  1. Kum kabını yaklaşık 7 cm Tigerino Nuggies Kalın Taneli Kum ile doldurun

  2. Kirli topakları en az günde bir alın

  3. Kum kabını yaklaşık ayda bir kez temizleyin

  4. Kumu normal çöpünüze atın, asla tuvalete dökmeyin.

  Kedi kumu deodorantlarıyla, kumda oluşan kötü kokuları giderip, kumun ömrünü uzatabileceğinizi biliyor muydunuz? Göz atmak için buraya tıklayınız.

  30611007TR - 69193

  Bu ürünle ilgili yorumlar (43)

  Felaket
  Canada'yı kullanıp beğenmiştim, ancak hiç bu kadar kötü topaklanan kum kullanmadım temizlemeye çalışırken dağılıyor. 2 paket almıştım 2.sini kullanmayacağım sanırım.
  rıfat
  04.17.2019  
  Çok İyi
  Diğer markaların çoğunu denememe rağmen bundaki kadar hiç birisini beğenmemiştik. Gerçekten topaklanması ve kokuyu hapsetmesi çok iyi. Eve giren hiç bir misafirim kedimin tuvaletinden rahatsız olmuyor.
  Cexay
  04.03.2019  
  çok kötü
  İndirimde denemek için almıştım, hiç beğenmedim. Topaklanma o kadar kötü ki, düzgün temizlemek mümkün değil. Parfümü rahatsız edici, temizlenemediği için daha da ağır bir koku yapıyor. Kedilerimin kum kabını kullanmaktan kaçınmak için yemeyi içmeyi azalttığını fark edince kumu öylece attım, kesinlikle tavsiye etmiyorum.
  Gülnihal
  03.26.2019  
  Berbat
  Yıllardır kullandığım en kötü kum. Topaklanmıyor ve dağıldığı için koku yapıyor. Aynı markanın sensitive olanını uzunca bir süredir kullanıyordum ve memnunum. Bunu denediğime pişmanım, marketten alınan kumlar bile bundan çok daha iyi.
  Pınar
  03.20.2019  
  Beğenmedim
  Kokuyu hapsetmesi iyi ancak topaklanma kabiliyeti çok zayıf ve inanılmaz tozlu. Kedim çişini yaptıktan 3-4 saat sonra topak halde alabiliyorum. Ancak bu süre içinde kedim tekrar tuvaletini yaparsa durum fena, temiz yer açmak için eşeleniyor, çiş topağına denk getirmişse dağılıyor ve canım kedim toz içinde kalıyor.
  Şükran Kuleaşan
  03.13.2019  
  indirim talebi
  fiyatın birden ikiye katlaması hiç uygun olmamakla birlikte kullanıcı sayısını umarım yarıya düşürür ve fiyatı eski haline dönmese de makül bir hale geriler.
  osmik
  01.04.2019  
  indirim talebi
  Belki de tek memnun olduğum kum ama fiyatı ne olmuş böyle en son 39 tl idi :( zooplus indirim lütfen
  MİA
  11.26.2018  
  FİYAT
  11 Ekim’de 39 TL’ye almış olduğum kum şu an 70 TL. Gerçekten harikasınız
  GÜLÇİN
  11.14.2018  
  zeytoşşşş
  İlkkez aldım bugün geldi gelir gelmez eski kumu komple döküp bu kumu döktüm hiç diyemem ama çok az tozuttu zeytin hanım da hemen içine girdi önceki kumda hayvanımın burnu falan hep toz oluyodu yapışıyodu bunda olmadı fiyatıda gayet iyi akşam bakıcam koku durumuna da ama günlük temizlik yapıldığında yoğun bir koku oluşacağını düşünmüyorum
  Eda Zeytin
  10.18.2018  
  kedi kumu
  ara ara topaklanma sıkıntısı olsa da fiyat performans oranı gayet iyi
  hiç koku yapmıyor. kedimizin patilerine de yapışmıyor.
  osmik
  10.04.2018  
  Orta
  Şu şekilde yorumlayabilirim...çok süper oldugunu diyemem...daha önce kullandığım kum Biokats bahar kokulu fakat kalın taneliydi...aşırı derecede memmnun kalmışdım fakat Türkiyede yok bende biokats ince taneli aldim o da çok iyi bir kumdu ama ince taneli kumlar eve ister istemez patileri ile taşınıyor..
  Tigerinonum bu kumu tozlu kokusu yoğun değil topaklanmasi da orta derece...dikatli ve nazik eşelenmesi gerekli yoksa topaklar dağılıyor...şimdilik idare ediyoruz
  Mila
  09.10.2018  
  deneyeceğim
  yeni alacağım. Umarım memnun kalırım.

  tenzule
  tenzule
  07.25.2018  
  Bu sefer hayal kırıklığı
  İlk aldığım paketten o kadar memnun kalmıştım ki tekrar sipariş etmiştim. Ama maalsef ikinci paket tam bir faciaydı. Topaklar deniz kumu gibi dağıldı. Topaklanan kum alıp almadığını kontrol ettim emin olamadım gerçek olduğuna. Diğer markalara göre daha ağır kum taneleri var. Kumu sürekli dışarı dağıtan kedim için çok başarılı oldu. Ama maalesef topaklanmadan eser yoktu. Paketten pakete değişiyor sanırım.
  Kedi
  07.11.2018  
  Çok Kötü
  Buraya yazılan yorumlara bakınca bana farklı kum mu geldi acaba diye düşünüyorum. Kalın taneli değil taş gibi kocaman taneleri var. Tozlu ve pudra kokusu yok gibi. Topaklanması kötü ve kokuyu hiç hapsetmiyor. 10 aydır ilk kez evde keskin bir tuvalet kokusu hissettik.
  tarçın
  06.20.2018  
  Çok güzel
  Patilere yapışma problemimiz olduğundan bu kumu tercih ediyorum. Hem kalın taneli hem de kokusu çok güzel. Diğer kumlara göre çok daha az tozlu
  AYŞEGÜL TEZEL
  05.30.2018  
  performansı gayet iyi
  İlk kez ve biraz da tereddütle aldım daha önce Pisi Pisi ve Mırmır alıyordum,çocuklarım çok fazla eşelenip evi kuma boğdukları için kalın taneli kum tek çarem..Tigerino beni şaşırttı,performansı gayet iyi,görünüşü çimento gibi:) ama işe yarıyor,topaklanıyor,çok dağılmıyor ve kil içeriğinden dolayı çocuklarıma zarar vermiyor...koku konusunda da diğerleri kadar kokuyu hapsediyor diyebilirim...Yani memnun kaldım,kullanmaya devam edeceğim...
  JÜLİDE TURAN
  05.28.2018  
  Herkese tavsiye ederim.
  Çoğu kumu denedik. Eczacıbaşı'nın Pisi Pisi kumu ile başladık, topaklanıyordu ama yeteri kadar değil ve pudralı aldığımız halde leş gibi kokuyordu. Daha sonra Vancat'in bebek pudrası kokulu ince taneli kumunu denedik o da kokuyu hapsetse de ne kadar bol koyarsak koyalım topaklaşırken sıkıntı çıkarıyordu ve kum kabına yapışıyordu bazen çamur gibi oluyordu. Quick ve Lindocat'İn ince ve kalın taneli kumlarına geçiş yapmıştım, ikiside diğer kullandığım Pisi Pisi kuma ve Vancat'e göre daha iyiydi ama yine yapışma sorunu ve topaklaşan kumun dağılma sorununu çözemedik ve kedime mama bakarken doğal kilden üretilmiş olan kumu görünce ve fiyatını da uygun görünce denemek istedik ve çok memnun kaldık, iyiki almışız diyorum. Kesinlikle tavsiye ederim, mümkünse tuvaletini yaptıktan hemen sonra değil bir kaç saat sonra temizleyin ki kum güzel topaklaşsın ve topaklar kurusun, o zaman daha rahat temizleniyor.
  BÜŞRA
  05.20.2018  
  Bıdık
  ürün çok iyi. koku hapsetme durumu da öyle. Ayrıca ince taneli kumlar gibi yayılmıyor etrafa. Belirli bir süre temizlemezseniz yine yayılabiliyor.
  Abdullah Dündar
  05.10.2018  
  on yıldız!!
  Ben bu kumu keşfettiğimden beri başka kum kullanmayı aklımdan bile geçirmedim. TAşlaşınca harika bir şekilde ve aslla yapışmadan dağılmadan tek bir beton top halinde alınıyor. Koku örtüyor da diyemem örtmüyor da diyemem, piyasadaki diğer kumlar gibi işte. Ama kullanımı gerçekten kolay. Kesinlikle tavsiye ederim, on yıldız olsa on yıldız veririm.
  Frida Rızvanoğlu
  04.14.2018  
  Beğenmedim
  1 hafta dayanamadık. Koku rezalet topaklanma sıfır.
  Filiz
  04.12.2018  
  MUHTEŞEM
  topaklaşan raaht bir kum iri olunca biraz çabuk bitiyor.ama rahat ettik koku dışarı vermiyor
  AYŞEGÜL ÖZKAN
  04.04.2018  
  Korkunç
  Şimdiye kadar zooplustaki kumların %90ını denedim. Buranın haricinde de sayısız kumu denedim. Bir daha asla asla almam dediğim tek kum bu oldu. En ucuz kum bile bundan iyiydi. 2. günden kokan kum mu olur.. Ama ne kokmak..
  Aylin
  03.30.2018  
  iyi
  iyi bir kum, kokulu pudra ile beraber kullanıyorum
  kk
  03.11.2018  
  orta seviye
  topakaşma başarılı, koku orta seviye
  kk
  03.11.2018  
  toz duman
  ilk aldığımız paket gayet iri ve güzel çıkmıştı. ikinci paket daha küçük taneli çıktı ve yine aynı toz bulutu. hiç memnun kalmadık. kedimiz öksürüp duruyor her kumu kullanışında
  böcek
  02.02.2018  
  Fena değil
  İnce taneli olanıyla karıştırıp kullanmayı denedik. Tek başına verimli bir kum değil gibiydi, ince taneli kullanabiliyorsanız onu tavsiye ederim.
  Z
  01.27.2018  
  İşte bu!!!
  Silikadan nefret ediyorum ama aradığım gibi bir betonit de bulamamıştım. Vancat kalın taneli diyor ama yine de dağıtıyor, ayrıca topaklanıp sertleşmesi uzın sürüyor. Pisipisi aldım, o da iyi ama kokuyu asla örtmüyor. Bu kumu ne görmüş ne duyöuştum açıkçası ama şansa denedim. Paketi ilk açtığımda "bu ne, adamlar betonu öğütüp kedi kumu yapmış" dedim renginden dolayı beğenmedim. Ama taneleri vancata göre de pisipisiye göre de daha kalın ve daha az dğılıyor bu bir.. koku konusunda kefil değilim ama idare eder bu iki... ve asla ama asla çamur falan değil bildiğiniz tostoparlak hiç dağılmayan bir kütle çıkarıyorum kedimin kum kabjndan. Çamur oluyor diyenlere tavsiyem, kedinizin kumunu kirlettiği anda temizlemeyin, tabii ki henüz çamur olur o zaman. 2-3 saat sonra deneyin bakın nasıl tostoparlak bir kütle çıkacak.
  Ben çok beğendim.
  Frida
  01.23.2018  
  Yetersiz
  Bir süredir kum arayışım var. Tigerino'nun ürünlerini deniyorum. Daha önce ince tanelileri denemiştim. Ama bu üründen memnun kalmadım. Asla tpaklanmıyor. Temizlemek isteseniz de kum pis kalıyor.
  Blondi
  01.08.2018  
  MUHTEŞEM
  ÇOK İYİ KUM TAVSİYE EDERİM.
  ponçik
  01.05.2018  
  Güzel
  Biraz topaklanma sorunu olsa da, o da sanırım tüm kalın taneli kumlarda mevcut bir durum, en yakın indirim döneminde tekrar sipariş vermeme engel olmayacak. Fiyat-performans açısından değerlendirildiğinde gayet iyi bir ürün.
  Mia
  12.23.2017  
  tavsiye etmem
  tigerino canadayla karıştırmak için aldım ama aşırı tozlu ve partikülleri kum değil de taş gibi
  efe
  12.21.2017  
  memnunuz
  oldukça iri taneli bir kum. kum demek zor taş neredeyse. orta taneli bir kumla karıştırarak kullanıyorum oldukça memnunum. kedimin hapşırması çok azaldı. çok uzun tuylu kedimiz artık eve kum da taşımıyor. sadece ambalajından memnun değilim gelirken yıpranmıştı.
  Böcek
  12.14.2017  
  ÇOK İYİ
  İRİ KUMDAN ÇOK MEMNUNUM TAVSİYE EDERİM.
  ponçik
  12.07.2017  
  mükemmel
  bentonit kum kullanıyorum.denemediğim yerli marka ve cins kalmadı.ince /kalın taneli.parfümlü /sade..kimisi topaklanmıyor, kimisi direkt balçık.kimisi kokuyu maskelemediği gibi kötüleştiriyor. kimisi tozutuyor, kedilerim soluksuz kalıyor..vancatten memnundum, yaz ortası çok bozdu.ilettim iki defa,sonuçsuz.yerli ve yabancı yorumlarda tigerinoyu öğrendim.baktım zooplusta var,denedim.mükemmel.bentonit değil kilmiş (aynı şey değil). orta taneli denebilir.toz yok. kendi parfümü kedilerimi rahatsız etmeyecek hafiflikte.kum pislendiğinde ise koku oluşumu olmadı. topaklanma ince kumlar kadar iyi.dahası..patilere yapışmıyor.dolayısıyla evin heryerine kum taşınmamış oluyor ve kediler de temizlenirken patilerinden kum yalamamış oluyorlar.hemen 4 adet daha aldım.piyasada varken depolamalı.
  giku
  11.12.2017  
  mükemmel
  bentonit kum kullanıyorum.denemediğim yerli marka ve cins kalmadı.ince /kalın taneli.parfümlü /sade..kimisi topaklanmıyor, kimisi direkt balçık.kimisi kokuyu maskelemediği gibi kötüleştiriyor. kimisi tozutuyor, kedilerim soluksuz kalıyor..vancatten memnundum, yaz ortası çok bozdu.ilettim iki defa,sonuçsuz.yerli ve yabancı yorumlarda tigerinoyu öğrendim.baktım zooplusta var,denedim.mükemmel.bentonit değil kilmiş (aynı şey değil). orta taneli denebilir.toz yok. kendi parfümü kedilerimi rahatsız etmeyecek hafiflikte.kum pislendiğinde ise koku oluşumu olmadı. topaklanma ince kumlar kadar iyi.dahası..patilere yapışmıyor.dolayısıyla evin heryerine kum taşınmamış oluyor ve kediler de temizlenirken patilerinden kum yalamamış oluyorlar.hemen 4 adet daha aldım.piyasada varken depolamalı.
  giku
  11.12.2017  
  kötü
  kesinlikle topaklanmıyor ve çamura dönüşüyor
  whisky
  11.09.2017  
  Beğendim
  EverClean kumla karıştırarak kullanıyorum. Daha önce kullanmış olduğum kumdan kaynaklı koku şu anda yok. Bu şekilde karıştırarak kullanmanın ekonomik olduğunu düşünüyorum. Almaya devam edeceğim.
  pinknivory
  10.27.2017  
  en ideali
  ortamda hiç kötü koku bırakmıyor ve tozlanması oldukça az, hem kedinizin hem de kendi sağlığınız için en ideali..
  temmy
  10.08.2017  
  Bir Daha Asla
  Kokuyu asla hapsetmiyor ve topaklanma yapmadığı için tüm kumu değiştirmek zorunda kalıyorsun. Bir daha almayacağım bir ürün.
  Jedi
  10.02.2017  
  yeteri kadar iyi
  ince kuma göre daha iyi topaklanıyor ama daha tozlu paketi açınca görüntüsü tatmin etmedi kalın taneler taş parçaları gibi gözüküyor.fiyat performans olarak memnun kaldım.ayrı kapta ince kumla karıştırarak kullanmaya başladım daha iyi sonuç verdi
  The Mask
  09.11.2017  
  Kalın Taneli ve Uygun Fiyatlı
  Ben Tigerino'nun ince taneli kumlarını kullanıyorum genelde. İnce tanelisinden de diğer ince taneli kumlara oranla daha çok memnundum ama kalın taneliyi görür görmez aldım ve gayet memnun kaldım. Stok yapılası bir kum bence. ^^
  algoloji
  09.08.2017  
  Tavsiye ediyorum
  Silica kum alışkanlığımızı bozdu, tavsiye ederim.
  Derry
  06.18.2017  
  Mrs
  Tigerino is the best litter on the market, it does exactly as it says on the packaging. The grains are so small it smells lovely, my cat actually plays in it when I clean it. I order for my sister's cat also. 10 out of 10.

  --------------------------------

  zooplus İngiltere müşterileri tarafından yapılan orijinal yorumlardır.
  Barbara Alldritt
  05.04.2017  

  Kendi Yorumunuzu Yazın

  Sadece bu ürünü satın aldıysanız yorum yazabilirsiniz. Üyelik hesabınınıza giriş yapın veya üye olun

  E-Posta Adresiniz: