Tigerino Nuggies Bebek Pudrası Kokulu İnce Taneli Kedi Kumu

Pudra kokulu, ince taneli doğal kedi kumu
Topaklanan kedi kumu %100 doğal kilden yapılmış olup küçük tanelerinde toz oranı çok düşüktür ve çok hijyeniktir. Yüksek derecede emici olan kumun taze bebek pudrası kokusu vardır ve sabit topaklar oluşturur. ...detaylı bilgi
Ürün Kodu: 97466

Sizin için seçtiklerimiz

Gimdog Multi-Vitamin Köpek Ödülü

%17 30,00 TL
24,90 TL

Gimdog Vitality Köpek Ödülü

%17 30,00 TL
24,90 TL

Gimdog Original Diş Macunu

%17 30,00 TL
24,90 TL

Trixie Yüksek Kenarlı Bagaj Örtüsü

%31 399,00 TL
275,00 TL

Bu ürün için seçenekler yok.
  Tigerino Nuggies Bebek Pudrası Kokulu İnce Taneli Kedi Kumu

  Ürün Hakkında

  Tigerino Nuggies topaklaşan kedi kumu tamamıyla doğaldır. Kum, %100 doğal kilden yapılmıştır ve özellikle ince taneli olup toz oranı çok düşüktür. Tigerino, hassas bebek pudrası kokusuna sahiptir ve kötü kokuların tutulmasını sağlayarak yaşamı ev hayvanları ve sahipleri için daha hoş bir hale getirir.

  Bir bakışta Tigerino Nuggies topaklaşan kedi kumu:

  • Hemen topaklaşabilme özelliği,
  • Geleneksel kumdan 4 kat daha etkili – aşırı derecede emicilik
  • %100 doğal kil
  • Kimyasal katkı içermez
  • Kokuların bastırılmasını sağlar
  • İnce taneli, toz oranı düşük

  Katı halde bulunan Tigerino Nuggies kedi kumu, hızlı bir şekilde sabit topaklar haline dönüşür ve geriye kalan kumun temiz ve kuru kalmasına yardımcı olur. Topaklaşan kumun düzenli bir şekilde kum kepçesi ile çıkarılması geriye kalan kumun taze ve hijyenik kalmasına yardımcı olacaktır.

  30611005TR - 22761

  Bu ürünle ilgili yorumlar (27)

  Her daim favori
  Her daim favori kum markası budur benim için. Kokusu da şahane. ^^
  Didem TOSUN
  06.12.2018  
  çok beğendim
  Güzel bir kum, hiç toz kaldırmıyor. Herkeze öneririm.
  Fuat
  03.21.2018  
  Fena değil
  Tigerino Canada kadar iyi bir kum değil ama idare eder. Topaklanması iyi sayılır, yalnız çok ince bir kum, deniz kumu gibi nerdeyse. Fiyat-performans açısından tatmin edici.
  Ayça
  01.09.2018  
  eh işte
  Tigerino Bahar kokulusunun ardından bu ürünü de denemek istedim, kokusu rahatsız edici, topaklanma performansı iyi, çok fazla tozutma yapmıyor.
  Şakir Paşa
  12.14.2017  
  berbat
  en iyisini bulabilmek için bazen değişik kumlar deniyorum güvendiğim birinin tavsiyesi üzerine aldım fakat tam anlamıyla berbat bir kum topaklanmadan çamur gibi oluyor oğlumun çişiyle beraber çamurlaşıp orada kalıyordu hemen bıraktım paketi bitmedi bile uzun zamanlı kullanımda tehlikeli olabilir hiç tavsiye etmem
  oscar
  12.11.2017  
  Maalesef
  Canada adlı Tigerino ürününden çok memnunuz ve aynı markanın bu ürünü daha uygun diye deneyelim dedik ama pişman olduk. Parfümlü kumlar çok ağır kokuyor.
  bibo
  09.21.2017  
  ilk deneme
  Aradigim Kuma yakin bi kum.kokuyu cok iyi hapsediyor.7kediye ragmen patilere az yapisiyor fazla dagilmiyor.topaklanmasida iyi.fiyatina gore iyi tavsiye ederim
  lyla
  09.18.2017  
  tavsiye edemem
  En sevdiğim kum bu markanın canada isimli olanıyken denedğim en kötü kum ise bu ürün oldu her yer toz leş gibi bir koku ve elerken dağılan topaklar... rezalet
  appa&momo
  09.07.2017  
  harika
  ürün güzel.kokusuda hoş.fakat tigerino kanada kadar iyi topak olmuyor.ben tigerino kanadanın içine katmak için alıyorum.ikisi bir arada iyi oluyor.tavsiye ederim.
  vovin
  08.09.2017  
  Fena Değil
  Daha önce Tigerino Canada isimli ürünü kullandım uzun süre. Şimdiye kadar kullandığım en şahane kedi kumdu. Aynı marka olmasına rağmen diğer ürün bundan üç kat daha pahalıydı. Kalitesini karşılaştıracak olursam topaklanma konusunda ciddi anlamda sıkıntılı. Çok çabuk dağılıyor. Kokuyu çok çok iyi hapsettiğini söyleyemem. Tozlanma yok. Patiye de yapışmıyor. Artılarını eksilerini hesaba kattığımızda orta halli bir ürün diyebilirim
  Kumpir
  06.15.2017  
  güzel
  ürünün doğal ve verimli kullanabilmesi çok güzel.topaklar biraz dağılıyor ama onuda farklı bir kumla karıştırarak çözdüm.kedimde çok sevdi bu kumu.
  vovinya
  06.14.2017  
  muhteşem
  Şimdiye kadar bir sürü kum deneyimimiz oldu. 2 yetişkin ve 2 de onların 3 aylık yavruları 4 kedi sahibiyiz. Kullanmaya başladığımızdan beri toz olayı yok oldu. patilerine yapışmıyor ve temizlemesi çok kolay. Sıvıyı çok güzel bir şekilde topaklıyor. Diğer kullananları bilmiyorum ama bana mucize gibi geldi bu kum. ilk siprişte sadece ince kumlu olanı vardı. çeşitlendiğini görünce çok sevindim. Yeniden sipariş verdiğimde bu sefer kalın taneli olanıyla birlikte alıp karıştırıp kullanmayı düşünüyorum. Herkese şiddetle tavsiye ederim.
  temmy
  06.12.2017  
  Çok çok iyi
  Şuana kadar kullandığım en iyi kum
  Nalan
  04.23.2017  
  mükemmel
  memnunum kızımda sevdi
  mia
  03.20.2017  
  çok başarılı
  bu kum gerçekten işini iyi yapıyor. idrarı çok iyi topluyor. uçuşmuyor. temizlemesi çok kolay. bu zamana kadar denediğim markalar arasında en çok bunu beğendim.
  ceqirqe
  03.01.2017  
  başarılı bir ürün
  bu ürünü ikinci defa sipariş ediyorum. çok memnun kaldım, kokmuyor ve beklediğinde kabın içinde çamur olmuyor.
  gözde
  01.06.2017  
  Tozsuz
  Cok begendik fiati gayet uygun
  Emine Betül
  12.18.2016  
  Çok başarılı
  Tigerino çok başarılı. Kuzenimin kullandığı bir marka idi ve ben de Kanada menşeili olduğu için kayıtsız kalamadım açıkçası. =) Ben de çok memnun kaldım. Fiyat-performans açısından bence şahane. =)
  algoloji
  12.02.2016  
  Ağır bir koku yapıyor
  Kokuyu bastırmak için üretilen tüm kokulu ürünlerde olduğu gibi ambalaj açıldığında hoş gelen koku ilk kullanımdan hemen sonra yerini ağır bir kokuya bırakıyor. Bu açıdan alerjik astım hastalarına ve hassas kedilere tavsiye edemeyeceğim.

  İnceliği güzel. Markanın Canada ürününü uzun süre beğenerek kullandık. Bu da topaklanma açısından ona yakın kalitede denebilecek bir ürün.
  bibo
  10.28.2016  
  başarılı
  biz çok beğendik. kedim rahatsızlık çekmeden, kolayca tuvaletini yapabiliyor. tavsiye ediyorum.
  helva
  10.27.2016  
  başarılı
  biz çok beğendik. kedim rahatsızlık çekmeden, kolayca tuvaletini yapabiliyor. tavsiye ediyorum.
  helva
  10.27.2016  
  yavru kedileriçin uygun
  tozsuz olması büyük avantaj ama biraz çamurlaşıyor
  kelebek
  10.11.2016  
  Süper
  Kumdan çok memnunuz. Hem kokuyu çok iyi hapsediyor, hem de daha az ortalığa saçılıyor. Teşekkürler
  Lulu
  09.27.2016  
  Kum
  Güzel kum sadece tanecikleri cok kucuk olmasını sevmedim
  Gamzelimia
  09.08.2016  
  kedi kumu
  gerçekten güzel ve fiyatı uygun bir ürün herkese tavsiye ederim
  semihdincoz
  07.15.2016  
  İyi Bir Değer Temiz Kum
  Kümeleri bazı alan küçük bir iken ayrılmışlar, denedim diğerleri için bu kumu tercih ettim iken geçerlidir. Açık bir tepsi kullanıyorum ve çok az dışarı atılır ya tabi çok az Yukarı süpürme kedimin pençeleri üzerinde izledi. Kokuları tutar mükemmel ve hafif kokusu hoş. Çok uzun bir zaman sürer çöp kendisi. Havaya çantayı aç bırakarak bu çöp birikimine artırmak gibi görünüyor bulduk.

  Bu yorum Yandex Çeviri tarafından zooplus İngiltere'deki müşteri yorumundan tercüme edilmiştir.
  ------------------------------------------------------------

  Whilst it is true that some of the clumps might break up a little whilst taking them out, I prefer this litter to all the others I have tried. I use an open tray and very little is thrown out or is trailed on my cat's paws so less sweeping up is needed. Holds odours perfectly and light fragrance is pleasant. The litter itself lasts a very long time. I have found that leaving the bag open to the air seems to help improve clumping with this litter.
  Robin H
  Tigerino Nuggies kedi kumu
  Uzun bir süredir çöp tepsileri ve döner kedi kumu bir evden de kaldırmak kolay olduğunu yığılma bir çöp bulmak için aradı. Bu ürün sadece tasarıyı uygun değil ama çok mis kokulu. Tepsileri temizlerken 6 kedim var ve kesinlikle hayatım o kadar kolay yapar. Ayrıca çok titiz kediler benim her zaman temiz ve güzel kokulu bir tepsi kullanmak mümkün olduğu gerçeği takdir eminim.

  Bu yorum Yandex Çeviri tarafından zooplus İngiltere'deki müşteri yorumundan tercüme edilmiştir.
  ------------------------------------------------------------

  I searched for a long time to find a clumping litter that was easy to remove both from litter trays and a revolving cat litter house. This product does not only fit the bill but is sweet smelling too. I have 6 cats and it certainly makes my life easier when cleaning trays. Also I am sure my very fussy cats appreciate the fact that they always are able to use a clean and nice smelling tray.
  Lesley Hayes

  Kendi Yorumunuzu Yazın

  Sadece bu ürünü satın aldıysanız yorum yazabilirsiniz. Üyelik hesabınınıza giriş yapın veya üye olun