Beaphar Stain Remover Leke Çıkarıcı Sprey

Beaphar leke çıkarıcının aktif içerikleri yararlı bakteri ve mikroorganizmalardan oluşur. Beaphar leke çıkarıcı lekeler ile temasa girer girmez bakteriler harekete... detaylı bilgi

Ürün Kodu: 99076
Mihrican Atilla: "Evimde Köpeğimden Oluşan Kir Lekeleri Yok Artık. Tavsiye Derim."
Hiç Müşteri Fotoğrafı Yok Fotoğraf yükleyin

Sizin için seçtiklerimiz

Bu ürün için seçenekler yok.
  Beaphar Stain Remover Leke Çıkarıcı Sprey

  Ürün Hakkında

  Beaphar leke çıkarıcının aktif içerikleri yararlı bakteri ve mikroorganizmalardan oluşur. Beaphar leke çıkarıcı lekeler ile temasa girer girmez bakteriler harekete geçerek lekeyi çıkarır. Leke nemli olduğu sürece (örneğin üstüne nemli bir bez yerleştirilerek) bakteriler haftalarca çalışmaya devam ederler. Beaphar leke çıkarıcı kedi ve köpeklerin idrar, dışkı ve kusmuk lekelerini çıkarır, geride iz ve koku bırakmaz. Ayrıca kırmızı şarap, kan, kahve, kola, süt, çimen gibi lekelerin çıkarılması için de uygundur.

  Nasıl uygulanır:

  1) Kullanmadan önce çalkalayın.

  2) Lekenin üzerine bol miktarda sıkın. Temiz nemli bir bezle temizleyin.

  3) Tekrar lekenin üzerine spreyi uygulayın.

  4) Özellikle halı gibi materyallerde derin penetrasyon sağlamak için lekenin üzerine nemli bir bez koyun ve organizmaların çalışmaları için zaman tanıyın.

  5) Lekenin olduğu nokta kuruduğunda elektrikli süpürgeyle iyice süpürün.

  Dikkat: Hayvanların üzerine uygulamayın. Ürünü uygulamadan önce görünmeyen bir yerde test edin. Renk kaybetmeyen kumaşlara ve halı liflerine zarar vermez.

   21007001TR

  Bu ürünle ilgili yorumlar (12)

  Harika!
  Hayat kurtarıcı bir ürün gerçekten. Uzun süreli lekeleri bile, tarif edildiği gibi kullandığınızda çıkarma yeteneğine sahip. İkinciyi satın alıyorum. Kesinlikle elinizin altında bulunmalı. Kokusu da gayet güzel. Tüm koltuğu siliyorum bununla, resmen parlıyor.
  İdil Totay Ayhan
  10.15.2019  
  Mutlaka Alın
  Yavru bir köpek sahiplendim, bence yavru eğitiminde el altında olması gereken bir ürün.
  Yorumcu
  12.07.2018  
  Süper
  Herkesin evinde olması gereken bir ürün hemen lekeleri çıkartıyor.
  Mösyö
  04.11.2018  
  Gayet Başarılı
  En ağır kokuları sorunsuz yok edip güzelce temizliyor. Koltuk kumaşı gibi yüzeylerde silindikten sonra herhangi bir deterjan izi, bir renk değişikliği yapmaması da güzel. Tavsiye ederim
  Topik
  03.17.2018  
  Harika
  Erkek kedimin kısırlaştırılmadan önce koku bırakma ve o koku bıraktığı yerlere istemsiz şekilde çiş yapmaya başlamasıyla böyle bir ürün arayışına girdim. Evdeki temizlik malzemelerinden hangisini denediysem çare olmadı maalesef çok asidik bir kokusu vardı koku bıraktığı noktaların ve geçmiyordu. Leke kalıyor sildikçe işine işliyor kokusuda gitmiyordu. Araştırmalarıma göre önerilen ürünler genelde çok pahalıydı o kadar para verip işe yaramazsa diye korkuyordum sonra cesaret edip hem uygun fiyat hemde olumsuz bir yorum görmediğim için bu ürünü aldım. Sonuç inanılmazdı gerçekten herkese öneriyorum fotoğrafı da paylaşıcam burada 3 aşamalı olarak çektim ve kolajladım fotoğrafları yorum sizin :) Kedilerin burnu bizden daha hassas sildiğim leke gözükmeyen koku almadığım yerlerde sürekli gidip patisiyle kapatma hareketini yapıyordu bu ürünle temizlediğim nokta hem leke kalmadı hem koku orada o hareketide yapmıyor artık :) Teşekkürler zooplus en yakın zamanda stok yapıcam :)
  FıstıkBadem
  10.23.2017  
  İlyada
  Aracımın arka koltuğunda gerçekleşen bir çiş kazasını temizlemek için yol ararken denk geldim bu ürüne.
  Koltuğu 2 kere yıkattım, sildirdim en sonunda söktürüp yıkatacaktım ki bir de bunu denemek istedim.
  Aracın koltuğunu sprey ile ıslatıp ürünü uyguladım, tekrar ıslatarak kurumaya bıraktım. Koltuk yıkama makinelerinin, temizleyicilerin yapamadığını bu ürün yaptı! 2 gün sonra kuruduğunda ne koku ne leke hiç bir şey kalmamıştı. Muhteşem bir ürün teşekkürler Zooplus!
  İnanılmaz!
  08.18.2017  
  harika bir ürün
  gerçekten çok işime yarıyor bayıldım
  Marley
  03.08.2017  
  güzel
  beğendim, işe yarıyor.
  gümüş
  08.12.2016  
  gerçekten harika
  kendine has bir koku bırakmasada mevcut kokuyu yok ettiği doğrudur. üzerine oda spreyide kullanırsanız. siz söylemediğiniz sürece evde bir köpek olduğunu evinize gelenler anlamayacaktır
  gypsy
  01.03.2015  
  Leke mi?
  Leke diye bir derdim kalmadı artık teşekkürler
  Mavi Melek
  12.25.2014  
  Temizlik Şart
  Evimde köpeğimden oluşan kir lekeleri yok artık. Tavsiye derim.
  Mihrican
  11.18.2013  
  çok memnunum
  Bu ürün gerçekten çok etkili, pati'min bütün delillerini ortadan kaldırıyor :))
  Duygu
  11.18.2013  

  Kendi Yorumunuzu Yazın

  Sadece bu ürünü satın aldıysanız yorum yazabilirsiniz. Üyelik hesabınınıza giriş yapın veya üye olun

  E-Posta Adresiniz: