Spike 4 Mevsim Köpek Kulübesi - XL

Dış mekanda yaşayan köpekler için tüm yıl boyunca konfor sunan Spike Dört Mevsim Köpek Kulübesi, tüm köpekler için idealdir. Köpeğinizi... detaylı bilgi

Ürün Kodu: BND11905
Kubilay Özsoy: "Ambalaj Temiz ,eksiksiz ,10 Dk Da Kurulum Konforlu Ürün ,büyük Irk Için Ideal Ölçü ,herşeyden Önemlisi Ilgili Müşteri Himetleri ,ürünün Teslimine Kadar Sıkı Takip Ve Yarım Elma Gönül Alma Küçük Bir Hediye Teşekkürler Zooplus Sevgiler "
Hiç Müşteri Fotoğrafı Yok Fotoğraf yükleyin 10 zoopara kazanın

Sizin için seçtiklerimiz

102 x 110 x 107 cm

%53 1.698,00 TL
799,00 TL

  Spike 4 Mevsim Köpek Kulübesi - XL

  Ürün Hakkında

  Dış mekanda yaşayan köpekler için tüm yıl boyunca konfor sunan Spike Dört Mevsim Köpek Kulübesi, tüm köpekler için idealdir. Köpeğinizi, rüzgar, güneş, yağmur ve kar gibi olumsuz hava koşullarına karşı etkili şekilde koruyabilir.
  Tüm yıl kullanılabilecek kulübe çift duvarlı olup, duvarlar arasındaki boşluk yalıtımlı köpük ile doldurulmuştur. Çatı, yine yalıtım sağladığı bilinen bitüm ile kaplanmış, zemin ise benzer şekilde köpük yalıtıma sahiptir.
  Spike Dört Mevsim Köpek Kulübesindeki bu yalıtım katmanları, kulübenin plastik kanatlı kapısı sayesinde, köpeğinizi soğuk, sıcak, rüzgar ve rutubetten korumaya yardımcı olur.

  Plastik başlıklar, ahşap ayakları rutubetten korumaya yardımcı olurken, yükseltilmiş zeminin yerden uzakta tutulması da soğuk zeminlere ve rutubete karşı ekstra koruma sunar.

  Yalıtımlı iç duvarlara sahip bu kulübe, önceden monte edilmiş parçalar sayesinde dakikalar içinde kurulabilir. Bahçenize kurulduktan sonra, dört ayaklı dostunuza yıl boyunca koruma ve konfor sunacaktır.

  Spike Dört Mevsim Köpek Kulübesini satın alarak, çevrenin korunmasına da yardımcı olursunuz:
  Bu kulübeyi oluşturmak için kullanılan vernikli ladin tahtalar, sürdürülebilir ormancılık ile elde edilmektedir. Bu suretle, kullanılan ahşabın, çevre dostu bir şekilde yönetilen ve yetiştirilen ormanlardan geldiğinden emin olabilirsiniz.

  Spike Dört Mevsim Köpek Kulübesi için Ölçü Rehberi

   

  XL

  Dış boyutlar:
  U x G x Y (çatı tepe noktası)

  101,4 x 109,5 x 107 cm

  İç boyutlar:
  U x G x Y (orta/yanlar)

  76 x 87,5 x 88,5 x 47,5 cm

  Yerden yükseklik:

  Yaklaşık 5,5cm

  Köpük yalıtım dahil duvar kalınlığı:

  Yaklaşık 4,5cm

  Çatı çıkıntısı:
  Giriş/yan/arka

  10,5 / 8,5 / 3 cm

  Giriş (yuvarlatılmış):
  G x Y (merkez/dış)

  38 x 54 / 48 cm

  İdeal cinsler:

  Boxer, Dalmaçyalı, Labrador Retriever

  Her bir büyüklük için önerilen cinsler, cins standartlarına dair önerilere dayanmaktadır. Kulübe seçerken evcil hayvanınızın büyüklüğü göz önünde bulundurulmalıdır.
  Dış boyutlar çatı ve çıkıntısını içerdiğinden, kararınızı iç boyutlara göre verin.

  Önemli: Köpeğiniz, kendi vücut ısısı ile sıcak ve konforlu kalmakta zorlanabileceğinden, kulübe çok büyük olmamalıdır. Eğer kulübe çok büyük olursa, köpeğinizin soğuktan çok çabuk etkilenmesi riskiyle karşılaşırsınız.

  Lütfen dikkat: Bu ürüne, zararsız, su bazlı vernik uygulaması yapılmıştır. Bu vernik, başlangıçta koruma sağlar, fakat ahşabın kurumasını, kırılgan hale gelmesini veya eğilerek göze hoş görünmeyen bir şekil almasını önlemek için ahşap ürünlerin düzenli olarak temizlenmesi ve bakımının yapılması önemlidir. Eğer kulübe dışarıda bırakılacaksa, bir kat ahşap koruyucu ürün uygulanmasını öneriyoruz. Lütfen, hayvanlara zararlı ve toksik olmayan ürünler kullandığınızdan emin olun. Kulübenizin iyi görünmeye devam etmesini sağlamak için, kötü hava şartlarına maruz kalmayacağı korunaklı bir alana yerleştirilmesi iyi bir fikirdir.

  Önemli montaj talimatları: Çatı parçalarını verilen vidalarla sabitlemeden önce, parçaların eğik üst kısım ile aynı hizada olduğundan emin olun. Sırt çubuğunun doğru şekilde monte edilebilmesini sağlamanın tek yolu budur.

   

  XL: 20611032TR - 70353 (1) + 20611033TR 72050 (2)

  Bu ürünle ilgili yorumlar (2)

  Kaliteli Hizmet ve Kaliteli Ürün
  Ambalaj Temiz ,Eksiksiz ,10 dk da kurulum konforlu ürün ,büyük ırk için ideal ölçü ,herşeyden önemlisi ilgili müşteri himetleri ,ürünün teslimine kadar sıkı takip ve yarım elma gönül alma küçük bir hediye teşekkürler zooplus sevgiler
  The Gambler Jr.
  07.02.2018  
  Mükemmel
  Gerçekten köpeğimi sıcaktan koruyor.Normalde sürekli bir yerlere kaçan köpeğim evini çok seviyor. Çok güzel bir ürün. parasını hakediyor
  Loverdog
  06.22.2018  

  Kendi Yorumunuzu Yazın

  Sadece bu ürünü satın aldıysanız yorum yazabilirsiniz. Üyelik hesabınınıza giriş yapın veya üye olun