Spike 4 Mevsim Köpek Kulübesi - M

Dış mekanda yaşayan köpekler için tüm yıl boyunca konfor sunan Spike Dört Mevsim Köpek Kulübesi, tüm köpekler için idealdir. Köpeğinizi... detaylı bilgi

Ürün Kodu: 96347

Sizin için seçtiklerimiz

Trixie Kauçuk Toplu Oyun İpi

%20 49,90 TL
39,90 TL

Trixie Plastik Mama ve Su Kabı

%30 39,90 TL
27,90 TL

Gimcat Senior Kedi Macunu

%18 54,90 TL
44,90 TL

Uzun Kollu Sevimli Oyuncak Maymun

%29 34,90 TL
24,90 TL

85 x 90 x 84 cm

%31 799,00 TL
549,00 TL

  Spike 4 Mevsim Köpek Kulübesi - M

  Ürün Hakkında

  Dış mekanda yaşayan köpekler için tüm yıl boyunca konfor sunan Spike Dört Mevsim Köpek Kulübesi, tüm köpekler için idealdir. Köpeğinizi, rüzgar, güneş, yağmur ve kar gibi olumsuz hava koşullarına karşı etkili şekilde koruyabilir.
  Tüm yıl kullanılabilecek kulübe çift duvarlı olup, duvarlar arasındaki boşluk yalıtımlı köpük ile doldurulmuştur. Çatı, yine yalıtım sağladığı bilinen bitüm ile kaplanmış, zemin ise benzer şekilde köpük yalıtıma sahiptir.
  Spike Dört Mevsim Köpek Kulübesindeki bu yalıtım katmanları, kulübenin plastik kanatlı kapısı sayesinde, köpeğinizi soğuk, sıcak, rüzgar ve rutubetten korumaya yardımcı olur.

  Plastik başlıklar, ahşap ayakları rutubetten korumaya yardımcı olurken, yükseltilmiş zeminin yerden uzakta tutulması da soğuk zeminlere ve rutubete karşı ekstra koruma sunar.

  Yalıtımlı iç duvarlara sahip bu kulübe, önceden monte edilmiş parçalar sayesinde dakikalar içinde kurulabilir. Bahçenize kurulduktan sonra, dört ayaklı dostunuza yıl boyunca koruma ve konfor sunacaktır.

  Spike Dört Mevsim Köpek Kulübesini satın alarak, çevrenin korunmasına da yardımcı olursunuz:
  Bu kulübeyi oluşturmak için kullanılan vernikli ladin tahtalar, sürdürülebilir ormancılık ile elde edilmektedir. Bu suretle, kullanılan ahşabın, çevre dostu bir şekilde yönetilen ve yetiştirilen ormanlardan geldiğinden emin olabilirsiniz.

  Spike Dört Mevsim Köpek Kulübesi için Ölçü Rehberi
       

    M
  Dış boyutlar: 85,1 x 90 x 84 cm
  U x G x Y (çatı tepe noktası)
  İç boyutlar: 62,5 x 68 x 66 x 31,5 cm
  U x G x Y (orta/yanlar)
  Yerden yükseklik: Yaklaşık 6cm
  Köpük yalıtım dahil duvar kalınlığı: 4,5cm
  Çatı çıkıntısı: 8,5 / 7 / 5 cm
  Giriş/yan/arka
  Giriş (yuvarlatılmış): 31-5 x 40 / 35 cm
  G x Y (merkez/dış)
  İdeal cinsler: Beagle, Cocker Spaniel, Pitbull


  Her bir büyüklük için önerilen cinsler, cins standartlarına dair önerilere dayanmaktadır. Kulübe seçerken evcil hayvanınızın büyüklüğü göz önünde bulundurulmalıdır.
  Dış boyutlar çatı ve çıkıntısını içerdiğinden, kararınızı iç boyutlara göre verin.

  Önemli: Köpeğiniz, kendi vücut ısısı ile sıcak ve konforlu kalmakta zorlanabileceğinden, kulübe çok büyük olmamalıdır. Eğer kulübe çok büyük olursa, köpeğinizin soğuktan çok çabuk etkilenmesi riskiyle karşılaşırsınız.

  Lütfen dikkat: Bu ürüne, zararsız, su bazlı vernik uygulaması yapılmıştır. Bu vernik, başlangıçta koruma sağlar, fakat ahşabın kurumasını, kırılgan hale gelmesini veya eğilerek göze hoş görünmeyen bir şekil almasını önlemek için ahşap ürünlerin düzenli olarak temizlenmesi ve bakımının yapılması önemlidir. Eğer kulübe dışarıda bırakılacaksa, bir kat ahşap koruyucu ürün uygulanmasını öneriyoruz. Lütfen, hayvanlara zararlı ve toksik olmayan ürünler kullandığınızdan emin olun. Kulübenizin iyi görünmeye devam etmesini sağlamak için, kötü hava şartlarına maruz kalmayacağı korunaklı bir alana yerleştirilmesi iyi bir fikirdir.

  Önemli montaj talimatları: Çatı parçalarını verilen vidalarla sabitlemeden önce, parçaların eğik üst kısım ile aynı hizada olduğundan emin olun. Sırt çubuğunun doğru şekilde monte edilebilmesini sağlamanın tek yolu budur.

   

  M: 20611031TR - 70352

  Bu ürünle ilgili yorumlar (1)

  Very good dog house for all seasons
  Quick delivery and very well packaged. Assembly didn't even take 15 minutes, and as soon as it was up the dog was in it. Copious size for a medium-large dog. A very well insulated dog house at this price, which will keep us, and more importantly the dog, happy for years to come. We are gonna paint the dog house a different colour in Spring.

  ----------------------------------------------------

  zooplus İngiltere müşterileri tarafından yapılan orijinal yorumlardır.
  -
  07.30.2018  

  Kendi Yorumunuzu Yazın

  Sadece bu ürünü satın aldıysanız yorum yazabilirsiniz. Üyelik hesabınınıza giriş yapın veya üye olun