zooplus Sosyal Sorumluluk Çalışmaları

zooplus gururla sunar:  zooplus ve Haçiko iş birliği!

Başladığımız ilk günden beri operasyonlarımızda mükemmeli hedefliyoruz. zooplus her zaman için sosyal sorumluluk projelerine çok önem vermiş ve hizmet verdiği tüm ülkelerde çeşitli derneklerle uzun soluklu pek çok projeye imza atmıştır. Biz de zooplus Türkiye olarak, sokak hayvanlarının sağlığı ve hayvan barınaklarına yardım ulaştırılması konusunda destek vermeyi kendimize amaç edindik.

https://haciko.org.tr/wp-content/uploads/2017/09/logo.png

Sosyal sorumluluk projemiz Haçiko: Hayvanları Çaresizlik Ve İlgisizlikten Koruma Derneği ile iş birliği içinde yürütülmektedir.

Toplumda hayvan sevgisi bilincini geliştirmeyi ve hayvan hakları ihlallerini önlemeyi kendilerine birincil amaç edilmiş ve kurulduğu tarihten itibaren sokak hayvanları başta olmak üzere tüm hayvanların yaşam hakları ile refahlarını sağlamaya yönelik sayısız başarılı çalışmaya imza atmış olan Haçiko artık zooplus’ın yürüttüğü barınak bağışlarında iş ortağıdır.

Her ay 1 ton mama bağışlıyoruz

Sokaktaki dostlarımızı çok seviyoruz. Her ay 1 ton mama bağışlıyoruz.

Peki, hangi mamalar bağışlanıyor?

Onlar tıpkı kendi kedimiz, köpeğimiz için mama seçiyormuşuz gibi özenle Super Premium kalite mamalarla beslendi. Böyle takviyelere çok ihtiyaçları var. Birkaç örnek vermek gerekirse: Acana, Hill’s, Royal Canin bunlardan sadece bazıları!

İlk bağış nereye yapıldı?

İlk bağışımız Şile ormanlarındaki köpeklere yönelikti, ulaştırdığımız mamalar onların karınlarını doyururken, gösterdikleri sevgi de bizleri ihya etti.      

İşte o günden kareler….

Barınak Bağışı Barınak Bağışı 

Barınak Bağışı Barınak Bağışı 

Barınak Bağışı Barınak Bağışı