Sheba Sığır Etli Yaş Kedi Maması, 5 Adet x 85 gr

Yetişkin kediler için sığır etli pouch mamadır. İçindekiler: Et ve et türevleri (%4 sığır eti içerir), tahıllar, mineraller.

Analitik... detaylı bilgi

Ürün Kodu: BND827701
Serife Ozden: "Bizim Can Kedimiz Çirkin Mama Konusunda Secicidir Herseyi Yemiyor Ama Bu Mamaya Bayılıyor.hele Bide Yeni Acılmıssa Mama Mama Diye Dolanıyor Secici Kedilere Tavsiye Ediyorum."
Hiç Müşteri Fotoğrafı Yok Fotoğraf yükleyin

Sizin için seçtiklerimiz

5 adet x 85 gr

%65 28,75 TL
10,00 TL (19,61 TL/kg)

  Sheba Sığır Etli Yaş Kedi Maması, 5 Adet x 85 gr

  Ürün Hakkında

  Yetişkin kediler için sığır etli pouch mamadır. İçindekiler: Et ve et türevleri (%4 sığır eti içerir), tahıllar, mineraller.

  Analitik Bileşenler (%): Protein  8.5, Yağ içeriği  5, İnorganik madde 2.2, Ham Selüloz 0.3, Nem 81, Enerji: 88  kcal/ 100g

  Kg Başına Katkı Maddeleri: Besinsel Katkılar: B1 Vitamini: 17 mg, E Vitamini: 11 mg, Kalsiyum iyodat anhidre: 0.3 mg, Bakır sülfat pentahidrat,: 4.9 mg, Demir sülfat monohidrat 32 mg, Mangan sülfat monohidrat: 5.9 mg, Çinko sülfat monohidrat 41.5 mg

  Besleme talimatı: 4kg’lık bir kedi günlük 2 ½ adet poşet yaş mamaya ihtiyaç duyar. 4kg’lık bir kedi günlük 2 adet poşet yaş mama ve 15g  kuru mamaya ihtiyaç duyar. Mama miktarını kedinizin aktivite seviyesine ve vücut kondisyonuna göre ayarlayınız. Her zaman yanında taze içme suyu bulundurunuz. Mamasını oda sıcaklığında servis ediniz, artan mamayı buzdolabinda iki güne kadar saklayabilirsiniz. Kedinizi nasıl beslemelisiniz? Web sitemizi ziyaret edebilir veya bizi arayabilirsiniz. Mama değiştirirken geçiş dönemini göz önünde bulundurunuz. En uygun ambalaj üzerinde belirtilen tarihten once tüketilmelidir (bkz. ambalajın arka alt kısmı). Parti no ve fabrika kimlik numarası ambalajın arka alt kısmındadır.  

  Menşei Ülke: Litvanya

  30317006TR

  Bu ürünle ilgili yorumlar (5)

  Mutlu kedi
  Sığır etli bir şey yemeyen kedim bunu yemek için heyecanlanıyor! Çok başarılı ve gayet kaliteli bir mama
  Büşra
  07.14.2019  
  Çok Güzel
  Paketi elimde görür görmez 2 kedim de mest oluyor. Önceleri tekli paketlerle hediye geliyordu beğendiklerini görünce almaya karar verdim. Güzel bir yaş mama.
  FıstıkBadem
  08.26.2017  
  gurme
  Bizim can kedimiz çirkin mama konusunda secicidir herseyi yemiyor ama bu mamaya bayılıyor.Hele bide yeni acılmıssa mama mama diye dolanıyor secici kedilere tavsiye ediyorum.
  özge
  11.17.2016  
  Kedilerim çok seviyor
  Denemek için almıştım.Kedilerim Royal Canin seviyorlar ama buna da bayıldılar.Özellikle sığır etli olana..
  mimo
  05.19.2016  
  Bayıldım
  Benim kediler çok beğendiler ağız dolusu yediler.tafsiye ederim
  Minik Boncuk
  12.21.2015  

  Kendi Yorumunuzu Yazın

  Sadece bu ürünü satın aldıysanız yorum yazabilirsiniz. Üyelik hesabınınıza giriş yapın veya üye olun

  E-Posta Adresiniz:

  İçindekiler: Et ve et türevleri (%4 sığır eti içerir), Tahıllar, Mineraller

  Analitik Bileşenler (%): Protein  8.5, Yağ içeriği  5, İnorganik madde 2.2, Ham Selüloz 0.3, Nem 81, Enerji: 88  kcal/ 100g

  Kg Başına Katkı Maddeleri: Besinsel Katkılar: B1 Vitamini: 17 mg, E Vitamini: 11 mg, Kalsiyum iyodat anhidre: 0.3 mg, Bakır sülfat pentahidrat,: 4.9 mg, Demir sülfat monohidrat 32 mg, Mangan sülfat monohidrat: 5.9 mg, Çinko sülfat monohidrat 41.5 mg

  Besleme talimatı: 4kg’lık bir kedi günlük 2 ½ adet poşet yaş mamaya ihtiyaç duyar. 4kg’lık bir kedi günlük 2 adet poşet yaş mama ve 15g  kuru mamaya ihtiyaç duyar. Mama miktarını kedinizin aktivite seviyesine ve vücut kondisyonuna göre ayarlayınız. Her zaman yanında taze içme suyu bulundurunuz. Mamasını oda sıcaklığında servis ediniz, artan mamayı buzdolabinda iki güne kadar saklayabilirsiniz. Kedinizi nasıl beslemelisiniz? Web sitemizi ziyaret edebilir veya bizi arayabilirsiniz. Mama değiştirirken geçiş dönemini göz önünde bulundurunuz. En uygun ambalaj üzerinde belirtilen tarihten once tüketilmelidir (bkz. ambalajın arka alt kısmı). Parti no ve fabrika kimlik numarası ambalajın arka alt kısmındadır.