Schildi 2'si1 Arada Kedi Yatağı

Schildi 2’si 1 arada kedi yatağı olup içerisinde bir de yuva bulundurur. Kaplumbağa şeklindedir, kediniz “kabuğunun” hem üzerinde hem de... detaylı bilgi

Ürün Kodu: 97715
Pinar Çorbacioğlu: "Kedi Sahiplerine Tavsiye Ederim. Kiki Içinde Uyumaya Bayılıyor Eğer Sıcak Gelirse Üzerine Bastırıp Çıkıyor Ve Açık Şekilde Yatıyor Bence Başarılı."
Hiç Müşteri Fotoğrafı Yok Fotoğraf yükleyin

Sizin için seçtiklerimiz

Bu ürün için seçenekler yok.
  Schildi 2'si1 Arada Kedi Yatağı

  Ürün Hakkında

  Schildi 2’si 1 arada kedi yatağı olup içerisinde bir de yuva bulundurur. Kaplumbağa şeklindedir, kediniz “kabuğunun” hem üzerinde hem de içinde yatabilir.

  Bu büyük sevimli kaplumbağa yumuşak bir yatağa sahiptir. Kediniz burada uzanmaya ve dinlenmeye bayılacak. Kediler ve bilhassa yavru kediler etrafı izleyerek uzanmaya ya da uyurken saklanmaya bayılırlar.

  Bu büyük kaplumbağa bunun için uygundur. Sempatik yüzü ve hareket edebilen bacakları sayesinde kediniz asla kalkmak istemeyecek…

  Ürün Tanımının Devamı:

   Kabuğu ters çevirdiğiniz zaman yükseltilmiş oldukça rahat bir yatak haline gelmektedir. Ya da içerisine rahat bir yastık koyabilir ve kabuğun içinde ya da dışında yatma kararını kedinize bırakabilirsiniz.

  Lütfen dikkat: Bu yatakta küçük parçalar bulunabilir ve kediniz bunları yutarak boğulabilir.

  Schildi kedi yatağına kısa bir bakış:

  • Malzeme: %100 Polyester
  • Kılıf 30°C’de yıkanabilir 

  30211029TR - 33734

  Bu ürünle ilgili yorumlar (5)

  Güzel ürün
  Kedim kapalı alanda ya da yatakta yatmayı sevmeyen bir kedi. Bir sürü yatak almama rağmen sadece bu yatağın içine girdi. Yazın hiç girmiyor ama havalar soğuyunca içinden çıkaramıyorum. Kaplumbağanın ayakları kedim içine yatınca yastık işlevi görüyor. Henüz yıkamadım ama şu haliyle kesinlikle tavsiye ederim
  Kubra
  11.01.2017  
  ÇOK FONKSİYONEL
  kedi sahiplerine tavsiye ederim. kiki içinde uyumaya bayılıyor eğer sıcak gelirse üzerine bastırıp çıkıyor ve açık şekilde yatıyor bence başarılı.
  KİKİ
  03.14.2017  
  Güzel Bir Yatak!
  Güzel bir yatak, güzel düşünülmüş. İlk aldığımda içine girip yatıyordu. Şimdi sıcak olduğu için katladım o şekilde kullanıyor. Katlanınca yanlar kaplumbağa formundan dolayı hafif yükseliyor ve sanırım bu şekilde yatmayı seviyor. Orta sehpanın üzerinde duruyor. Ve sanırım yüksekte oluşu daha çok hoşuna gidiyor. Ürünü tavsiye ederim.
  Çakıl
  06.10.2016  
  Tüm ev halkı tarafından seviliyor
  zooplus İngiltere müşterileri tarafından yapılan orijinal yorumlardır. Yandex Translate tarafından çevrilmiştir.

  Biz küçük köpek, iki kedi ve gelincik yani ne zaman satın aldım bu yatak bilmiyordum özel bir hayvan aklında ama biliyordu olurdu kullanılan ve insanlar tarafından sevilen biri özellikle 2 1 tasarım. 5kg benim köpeğim içinde olmaya devam ediyor ve kısa bir süre benim kedi katıldı. Benim kedi birkaç kez içinde bulundu. Dört gelincikleri teneffüs sırasında üzerinde kıvrılıp yatmıştı. Ancak en büyük sürpriz Tapan eski kedim vardı, turtle ısı diskini veya elektrikli ısı pedi ile yatağımın ucunda.

  -------------------------------------------------------------------

  We have small dogs, two cats and ferrets so when i purchased this bed i didn't have a particular animal in mind but knew it would be used and loved by someone especially with the 2 in 1 design. My 5kg dog keeps getting inside it and was briefly joined by my kitten. My kitten has been found inside it a few times. Four ferrets snuggled on it during playtime. But the biggest surprise was my older cat who adores it, the turtle is on the end of my bed with his heat disc or electric heat pad.
  Mrs Wolfberry (06/12/15)
  Bayıldım
  Herkesin belirttiği gibi orta boy kedilere uygun bir yatak, yumuşacık olduğu için patilerini basar basmaz sevdi bizimkiler. Kaliteli, güzel bir ürün
  minnak
  12.20.2015  

  Kendi Yorumunuzu Yazın

  Sadece bu ürünü satın aldıysanız yorum yazabilirsiniz. Üyelik hesabınınıza giriş yapın veya üye olun

  E-Posta Adresiniz: