Savic Yavaş Yemek Yediren Melamin Mama Kabı

Bu kaymayan Savic melamin kase, kedinizin yiyeceklerini dışarı atmasını durduracak entegre bir yüksekliğe sahiptir. Kedinizin yemeğini "engel" etrafında yemesi gerekecek... detaylı bilgi

Ürün Kodu: 95993
Yeliz Durgut: "Detaylarda Ölçü Belirtilmemiş 18,20Cmx18,20Cmx5,70Cm No:1 Ürün Görünüşü Çok Kaliteli Porselen Görünümünde Ama Melamin.alt Kısım Ince Şerit Şeklinde Tamamen Kaydırmazlı Arka Kısmında Tutma Oyuntusu Var.kaliteli. Kedim Hızlı Yemek Yediği Için Aldım Fakat Biraz Büyük Geldi.kedim 4500 Gr Ağırlığında. Küçük Orta Irk Köpekler Için Daha Uygun Olabileceğini Düşünüyorum."
Hiç Müşteri Fotoğrafı Yok Fotoğraf yükleyin

Sizin için seçtiklerimiz

Bu ürün için seçenekler yok.
  Savic Yavaş Yemek Yediren Melamin Mama Kabı

  Ürün Hakkında

  Bu kaymayan Savic melamin kase, kedinizin yiyeceklerini dışarı atmasını durduracak entegre bir yüksekliğe sahiptir. Kedinizin yemeğini "engel" etrafında yemesi gerekecek ve bu da onun yemeğini hızlı yemesini önleyecektir. Bu kase sayesinde, yemek zamanı %50'ye kadar yükselir. Bu kap, tüm gıdalar ve su için uygundur. Yavaş yeme, birçok olumlu avantaja sahiptir. Kediniz daha hızlı tokluk hissi duyacak ve bu da onun aşırı yemek yemesini önleyecektir. Çiğneme safhası da daha uzun olacaktır. Bu, tükürük üretimini arttırarak sindirim sistemine yardımcı olacaktır. Daha uzun bir çiğneme fazı, diş hijyeni için iyidir. Melamin, özel, çok hafif, çizilmeye ve darbeye dayanıklı bir plastiktir. Sağlamdır ve sıcaklık değişimlerine tepki vermez. Yüzey neredeyse porselen benzeridir ve çok hijyeniktir, bu da yiyecek sunmak için mükemmel bir üründür.

  Kasenin temizlenmesi kolaydır - sadece bulaşık makinesine koymak yeterlidir. Üzerinde kaymayı önleyen kauçuk bir halka vardır.

  Savic Gobble-Stop Kaseye kısa bir bakış:

      Renkler: Fildişi
      Malzeme: Melamin, çizilmeye ve darbelere dayanıklı
      Kapasite: 400 ml
      Geliştirilmiş diş hijyeni ve sindirim sistemi
      Daha yavaş beslenme, evcil hayvanınızın daha çabuk doyduğu anlamına gelir ve aşırı yemeyi önlemeye yardımcı olur
      Sindirimi iyileştirir ve gıdaların yutulmasının, gazının ve bağırsağın kıvrılmasının engellenmesine yardımcı olur.
      Tüm gıdalar ve su için uygundur.
      Bulaşık makinesinde yıkanabilir.

  Boyut Kılavuzu:

  Kapasite

  Çap
  - Taban -

  Çap
  - Kase İçi -

  400 ml

  18 cm

  15 cm

  20111034TR - 400 ml - 36278

  Bu ürünle ilgili yorumlar (2)

  Kedi için kullanılacaksa ölçülerini gözden geçirin
  Detaylarda ölçü belirtilmemiş 18,20cmx18,20cmx5,70cm no:1 ürün görünüşü çok kaliteli porselen görünümünde ama melamin.alt kısım ince şerit şeklinde tamamen kaydırmazlı arka kısmında tutma oyuntusu var.kaliteli. Kedim hızlı yemek yediği için aldım fakat biraz büyük geldi.kedim 4500 gr ağırlığında. Küçük orta ırk köpekler için daha uygun olabileceğini düşünüyorum.
  Yeliz
  03.23.2019  
  Does what it says it should
  I bought this for my young cat who does a credible impression of a hungry hippo when eating biscuits - opens her mouth, shovels the food in and uses the far end of the bowl to push everything in! This bowl has stopped that, much to her disgust. The biscuits last a lot longer.

  ----------------------------------------------------

  zooplus İngiltere müşterileri tarafından yapılan orijinal yorumlardır.
  -
  10.23.2018  

  Kendi Yorumunuzu Yazın

  Sadece bu ürünü satın aldıysanız yorum yazabilirsiniz. Üyelik hesabınınıza giriş yapın veya üye olun

  E-Posta Adresiniz: