Sanicat Duo Portakallı & Vanilyalı Kedi Kumu

SaniCat Duo %100 doğal bentonit kedi kumu, vanilya ve mandalin kokusuyla evinize ferahlık getirir. Topaklaşma özelliği sayesinde saniyeler içerisinde sıvıyı... detaylı bilgi

Ürün Kodu: 98909
Zeynep Güven: "Topanması Çok Iyi. Kokusuz, Tozsuz. Diğer Sanicat Kullandım Açıkçası En Çok Bundan Memnun Kaldım. Tavsiye Ederim. Sanicat Erkek Kedilerin Kızgınlık Dönemi Idrar Kokularını Bile Kamufle Etti Daha Ne Olsun."
Hiç Müşteri Fotoğrafı Yok Fotoğraf yükleyin

Sizin için seçtiklerimiz

Bu ürün için seçenekler yok.
  Sanicat Duo Portakallı & Vanilyalı Kedi Kumu

  Ürün Hakkında

  SaniCat Duo %100 doğal bentonit kedi kumu, vanilya ve mandalin kokusuyla evinize ferahlık getirir. Topaklaşma özelliği sayesinde saniyeler içerisinde sıvıyı emer ve kötü kokuların oluşmasını engeller.

  * Ekonomik ve kalıcı.

  * Topaklaşan ve hafif.

  * Doğal ve temiz.

  * Yumuşak ve ferah.

  * Kötü kokular  için mükemmel kontrol.

  * Kedi ve sahibi için ideal

  Kedi kumu deodorantlarıyla, kumda oluşan kötü kokuları giderip, kumun ömrünü uzatabileceğinizi biliyor muydunuz? Göz atmak için buraya tıklayınız.

  10 Lt: 30606002TR

  Bu ürünle ilgili yorumlar (83)

  Kedi kumu
  Marsilya sabunlu olan bence daha güzel. Bunun kokusu çok ağır geldi bize
  DAMLA
  07.18.2019  
  tavsiye ediyorum
  yorumları okuyup almıştım bir kaç aydır kullanıyoruz Luna da memnun bende
  aydan KILIÇ
  06.24.2019  
  Hoş koku
  Sanicat’ın marsilya sabun kokulusuyla birlikte yorumlara bakarak aldım. Marsilya sabunluyu kullanıyoruz ancak bunu henüz açmadık ama aynı marka olduğundan memnun kalacağımızı zannediyorum. Bi kere kokusu çok hoş tozlanma oluyor ama çok değil fiyat performansa bakılırsa alınası bir ürün..
  Mix’in anası
  05.31.2019  
  tekrar sipariş edeceksiniz.
  inanılmaz memnun kaldık . vet önerisiyle aldım.artık sadece bu kumu kullanıyoruz.Özellikle koku sorunu çözüldü.Doğal bir kum olması da kedimin sağlığı açısından tercih sebebim.Kesinlikle çok güzel kokuyor topaklanması fena değil.tekrar sipariş edeceğim.
  Gizem Tintaş
  05.10.2019  
  İyi
  Kokusu güzel ancak kedim ilk başlarda garipsedi. Sabun kokusunu pek önemsemiyordu ama buna da alıştı zamanla. Başka markayla karıştırıyorum. Bunun kokuyu hapsetmesi ve diğer kumun topaklanmasının iyi olmasıyla gerçekten güzel bir kum elde ettim:)
  CatMommy
  04.22.2019  
  c
  koku emmesi başarılı denilebilir. Topaklanma orta seviyenin bir tık üstü. Etrafa daha fazla koku yaymasını beklerdim ama az sanırım ama ideal bir kedi kumu denilebilir.
  Sezgin Tümürtürkan
  04.21.2019  
  Ortalama
  Kokusu etkili fakat idrarı yapıldıktan hemen sonra alırsanız dağılıyor
  Deliha
  04.15.2019  
  Koku kontrolü konusunda başarılı
  Yorumları okuyarak sipariş verdim, memnun kaldım, sanicatin bazı çeşitleri gibi patileri boyamıyor, topaklanması gayet güzel, toz oranı az, kısacası ben memnun kaldım.
  Kitty
  04.09.2019  
  Başarılı
  Tavsiye üzerine almıştım. Kesinlikle koku problemini çözdü. Topaklanma hızı biraz yavaş.
  Patron
  04.01.2019  
  En iyisi
  Bu zamana kadar kullandığım en güzel kokulu ve güzel topaklanan kedi kumuydu
  Umut
  12.12.2018  
  diğerlerine tercih ettim
  Kokuyu tutma özelliği iyi, kedilerim için de sorun yok ama topaklanma hızı yavaş.
  Songül Sonal
  11.02.2018  
  Karıştırarak kullanin
  İki farklı tür kumu birbirine karıştırıyorum tabiki bunlardan biri sanicat. Ve etrafa yayılma ve dağılma konusunda büyük yol kat etmiş bulunuyoruz. Topaklanmasi da oldukça başarılı bir kum tavsiye ederim.
  Lattethecat
  10.02.2018  
  auri
  çok toz yapmıyor ve kokuyu tutuyor.
  daha iyi topaklanabilirdi...
  c. ç.
  10.02.2018  
  İdare Eder
  Fena değildi ama çok memnun kalmadım.
  Merve A.
  09.18.2018  
  Topaklanma çok iyi DEĞİL
  Kokusu fena değil, tozuma oranı vancatın benzer ürününe göre kesinlikle daha az ancak topaklanması çok iyi değil.ben günde iki kez temizliyorum ondan tam topaklanmıyor alırken dağılıyor. Kokuyu hapsetmesi de orta denebilir. . Bir daha tercih edermiyim topaklanmama yüzünden etmem daha iyisini bulana kadar denemeye devam
  Pıtır
  08.31.2018  
  Çok Başarılı
  Tatildeyken almak petshopta başka marka olmadığı için almak zorunda kaldık. İyi ki zorunda kalmışız. Çok memnun kaldık. Daha önce kullandığımız kum kadar toz yapmıyor temizlerken ve kokusunu neredeyse kum ömrünün sonuna kadar koruyor. Biraz daha pahalı ama tavsiye edilir.
  PINAR DÖRTEL
  08.28.2018  
  başarılı
  Bu markanın mandalina&vanilyalı ürününü kullanıyoruz oldukça memnunuz kedilerimiz daha önce kullanmış olduğumuz kumdan rahatsız olduklarından sorunlar yaşıyorduk bu marka sayesinde ilgili sorunu giderdik ilk defa portakallısının siparişini verdik birde bunu deneyeceğiz.
  Ceren Çiçek
  07.11.2018  
  fena değil
  Kötü değil ancak topaklaşması biraz zaman alıyor ve kokusu fazla keskin olduğu için rahatsız edici olabilir.
  Demet
  06.23.2018  
  Gayet iyi
  Özellikle toz olayında diğerlerinden farklı. Yine var ama öksürük krizine sokmuyor beni diğerleri gibi. Topaklanması da diğerlerinden farklı değil, orta şeker. Koku bastırması başarılı. Diğer kumları kullansam da yine buna dönüyorum.
  Yeliz Kanal
  06.08.2018  
  -
  Topaklanması çok iyi değil, idare eder. Onun dışında güzel.
  Merve A.
  05.15.2018  
  memnun
  Bu markanın sabunlusuna göre daha hafif ve hoş kokuyor. topaklanması fena değil.tekrar alacağım
  kevser temtek
  04.30.2018  
  yoğun parfüm kokusu rahatsız edici
  Topaklanması orta. ama rahatsız edecek kadar çok yoğun parfüm kokusu bırakıyor geniz yanmasına neden oluyor. patilere her kum kadar yapışıyor. yoğun portakal kokusu yüzünden kesinlikle bir daha almam.
  Chico
  04.28.2018  
  Topaklanmalı kötü
  Kesinlikle çok güzel kokuyor ama topaklanma konusunda bende sınıfta kaldı. Daha kumu koyalı bir hafta olmadı ama çiş dibe yapışıyor. Bir daha alacağım bir ürün değil
  Çakıl
  04.14.2018  
  Başarılı
  Kokusu çok güzel diğer kumlara oranla kokusu daha kalıcı ve güzel absorbe ediyor. Bu kumu kullanalı başka kum denemiyoruz bile. Kesinlikle tavsiye ediyorum.
  merve arın
  04.11.2018  
  vanilya kokusu
  çok memnun kaldık, özellikle koku sorununa kesin çözüm diyebilirim
  KÖPÜK
  03.12.2018  
  Başarılı
  En sık kullandığım kedi kumu. Kokusu güzel, güzel topaklanıyor, hemen almaya kalkmazsanız dağılmıyor..tozuması az..ancak benim tek sıkıntım, kum siparişlerimde en az 4-5 kere başıma geldi, kum torbaları gerek sağlam paketlenmediği için, gerek kargonun dikkatsiz ve özensiz taşıması sebebiyle patlaması ve kargo kutusunun içine akması..buna da sağlam bir çözüm bulunabilirse çok memnun olacağım..
  Nurhak
  03.06.2018  
  Harika
  Arkadaşımın önerisi ile almıştım. Ama inanılmaz memnun kaldık.Artık sadece bu kumu kullanıyoruz. Özellikle koku sorunu çözüldü.Doğal bir kum olması da kedimin sağlığı açısından tercih sebebim.
  Lokum
  02.19.2018  
  Kumumuzu bulduk
  Bir çok kum denedik en sonunda bu kumda aradığımızı bulduk topaklanması güzel koku yapmıyor
  SEVGI
  01.07.2018  
  basarılı
  gayet güzel bir kum topaklanıyor ve kokuyu hapsediyor, memnunum oldukca^^
  mia
  11.06.2017  
  Fena değil
  Kokuyu hapsetmesi oldukça iyi ama topaklanma konusunda biraz sıkıntılı, çişi tam olarak tutmuyor ve dağılıyor ne yazık ki. Bunun dışında bir sorunu yok.
  Puan
  09.10.2017  
  En iyisi
  Her cesit kum kullandim en iyisi bu diyebilirim
  Ladygirlmia
  08.18.2017  
  eh işte
  topaklanması iyi kokuyu da hapsediyor fakat kedimi kokladığımda portakal kokunca rahatsız oluyorum.yavru olduğu için arka aayaklarına giren ince kumları temizleyemediği oluyor.ever clean less trail deneyeceğim.yine de kötü bir ürün değil idare eder
  minnoş
  08.14.2017  
  Best
  Köyü yorumları okuyunca açıkcası üzüldüm çünkü gerçekten iyi bir kum. Çok fazla kul denedim kokulu kokusuz bunun kadar memnun kaldığım olmadı. Topaklanması çok güzel. Kokusu da çok güzel. Kedinizin çişi çamur gibi kesinlikle olmuyor ayrıca uzun süre de gidiyor. Ben memnunum ve severek kullanıyorum.
  Ceren
  08.13.2017  
  Berbat
  Beni çıldırtan bir kum oldu. Çakıl taşı gibi büyüklüğü..Sıfıra yakın bir topaklanmaya sahip. Koku ise fenaydı. Bitirmek için ince dokulu ve topaklanan diğer marka kumla karıştırdım. Asla tavsiye etmiyorum..
  neriii
  07.30.2017  
  .
  Kullanışlı, topaklanıyor ve kokuyu hapsediyor.
  nibay
  07.11.2017  
  yoğun parfüm kokusu
  Kum çok yoğun derecede parfüm kokuyor. Kumun çevresine yaklaşınca yoğun kokudan benim bile burnum yandı, kedimi düşünemiyorum. Dolayısıyla kedim kumu kullanmayı reddetti ve ilk kez evin içine tuvaletini yaptı. Daha önce kullandığım kokulu kumlara göre çok daha fazla parfümlü, eğer daha önce kullanmadıysanız kedinizin alışması zor olabilir. Yani denemesi riskli.
  çağla
  06.29.2017  
  güzel
  kesinlikle çok memnun kaldım. kokuyu hapsetmesi mükemmel. topaklanmasıda iyiydi
  gizem
  06.22.2017  
  süper
  şimdiye kadar denediğim kumların içinde en güzeli süper bir kum...
  süslü
  05.22.2017  
  Marsilya sabunlusu daha iyi.
  Daha önce marsilya sabunlusunu almıştım.Onun kokusu eve yayılıyordu ve tuvaleti parça parça dağılmıyordu. Tek değişen kokusu olacak sandım ama vanilya &portakal kokusu okadar hafif ki duyulmuyor nitekim kedinin tuvalet kokusu da duyulmuyor. Ayrıca tuvaletinde dağınık topaklar buluyorum. Küreğinin deliğinden düşüyor toplanmıyor.
  Tülin
  04.23.2017  
  En iyisi
  Simdiye kadar deneme yanilma yontemiyle her cesit kumu denedim. Bence tum kumlarin en iyisi. Toz yok. Etrafa kum sicratan kediler icin derin bir bebek kuveti alabilirsiniz ben oyle yaptim
  Mialp
  03.01.2017  
  evin her yerinde
  kumun kokusu cok yogun. evet, guzel kapatiyor kotu kokuyu yogunlugunu gecebilirim, ama butun ev kum oldu, galiba cok ince ve her yere dagiliyor, tuvalet kutusu kapali oldugu halde. bir daha almayacagim, hatta iki paketten acilmamis olani iade ediyorum.
  xburcus
  11.07.2016  
  Sanicat
  Kokusu gayet güzel, portakal'ın kokusu kötü kokuyu tamamen engelliyor. 10 lt olmasıda daha kullanışlı benim açımdan.
  Behlül'ün annesi
  09.29.2016  
  Vasat
  Sanicat active daha iyi bir performansa sahip. Bu ürünün kokusu güzel fakat topaklanmada sıkıntı var.
  Mercimek hanım
  09.06.2016  
  iyi
  Topaklanma ve koku başarılı ama kumu evin her yerinde görebilirsiniz...
  Ella
  09.02.2016  
  Güzel
  Kokusu ve topaklanması benim hoşuma gitti başka markaları da denedim ama bu en içime sinen oldu tekrar sipariş etcem
  Khaleesi
  08.22.2016  
  Küçük ve dağılıyor
  Kaliteli bir kum sayılır fakat çok daha iyilerini kullandım. Küçük olduğu için kedim dağıtıyor etrafa ve koku emiciliği çok az.
  Ömer E.
  08.17.2016  
  güzel
  severek kullandık. uzun süre idare etti
  arya
  06.10.2016  
  Kokusu güzel
  ürünün kokusu çok hoş ama topaklaşması çok kötü
  Bistan
  06.07.2016  
  Çok kullanışlı
  Su ana kadar pisimizin denediği en guzel kum. Kokusu hafif, sıvıyı tutusu cok iyi. Tavsiye ederim.
  Mario
  06.01.2016  
  en memnun kaldığım kum
  markanın en çok memnun kaldığım kumu, bir dahakine silika olanları deneyeceğim. topaklanan kumlarda en iyisi.
  lorem
  05.30.2016  
  muhteşem
  topaklanması active olana göre çok daha iyi. koku hapsetmesi ve odayı mis gibi portakal kokutması süper.
  merve
  05.28.2016  
  Sonunda
  Herhalde bu denediğimiz 10. marka ama sonunda dur dedik. Sanicat meğer ne kadar iyiymiş?! Koku var ancak parfüm seviyesi gölgeliyor, temizlerken sanki oda parfümü kokuyor gibi, biz çok memnunuz. Ha yapışma derseniz, hepsinde var ama bunda biraz daha az.
  Engin
  05.02.2016  
  EN iyisi
  kullandığım en iyi kum. en ufak koku dahi yapmıyor. birçok kum kullandım ama hiçbiri bu kadar iyi değildi.
  kartopu
  05.01.2016  
  çok güzel
  çok memnun kaldım, hem doku olarak yumuşak hem kokusu güzel. patilerimize de yapışmıyor.
  duygue
  04.28.2016  
  Başarılı
  Topaklanma ve koku saklama konusunda çok başarılı, Hills mama kullandığım için de dışkıda fazlaca koku olduğunu düşünüyorum onu da Royal Caninle değiştirdiğinde sorun tamamen ortadan kalkacak sanırım :)
  Selcan Ö.
  03.31.2016  
  Güzel
  Gerçekten çok güzel koku yapmıyor.
  Oguz
  03.21.2016  
  Güzel kokulu
  Kokusu guzel ve topaklasan kumu ilk kez deniyorum ve memnun kaldim. Kalın taneli kum ile karıştırarak kullandım.
  Bettie
  02.05.2016  
  çok iyi
  sürekli kullandığım kum tozu yok kokuyu kesinlikle dısarı vermiyor bunun yanında diğer iri taneli kum aldım karısik kullanıyorum çok ince taneli olduğu için patilere yapısıyor tek eksi yönü bu karısık kullanarak bu sorunu azda olsa çözebiliyoruz.
  furkan141
  01.19.2016  
  Güzel
  Kokusu gerçekten çok iyi, koku asla sızdırmıyor. Topaklanması da harika, temizliği çok kolay.

  Taneleri biraz ince bence ama, kalın taneli kumlara göre daha çok yapışıyor patilere.
  brkk620
  01.14.2016  
  Güzel
  Kokusu gerçekten bir harika. Kullandığımız ikinci marka bu ikisi de gayet başarılıydı fakat koku konusunda bu fazlasıyla önde.
  Feride
  01.13.2016  
  Denediğim en iyi kum
  şu zamana kadar denediğim en iyi kum markası, tozu çok az ve kokusu müthiş. biraz topaklanma sorunu olduğunu söyleyebilirim ama diğer markalardan çok farklı değil. tuvaletten çıkarken hapşuran kedim artık hapşurmuyo.
  nero
  01.12.2016  
  ...
  Topaklanması gayet iyi
  Kedicik
  01.11.2016  
  harika
  topanması çok iyi. kokusuz, tozsuz. diğer sanicat kullandım açıkçası en çok bundan memnun kaldım. tavsiye ederim. sanicat erkek kedilerin kızgınlık dönemi idrar kokularını bile kamufle etti daha ne olsun.
  lrm
  01.08.2016  
  Harika koku
  Kokusu harika. Çok ince taneli olmadığından sıvı topaklarda dağılma olabiliyor fakat genel performans olarak oldukça iyi.
  Muskat
  01.08.2016  
  ....
  Kokusu güzel beğendim
  Kedicik
  12.18.2015  
  Harika
  Kullandığım kumlar arasında en memnun kaldığım kum bu oldu Topaklanması da güzel, mandalina kokuları yayılıyor,
  Minik Boncuk
  12.06.2015  
  sanicat
  koku konusunda başarılı bir kum.topaklaşma ise orta derecede,hemen alırsanız dağılıyor ama biraz beklenirse daha iyi sertleşiyor sorun olmuyor. tek sorunu tozlu olması maalesef..
  totoro
  11.17.2015  
  en iyi kum!!
  Ben bir çok kumu denedim bu markanın da farklı kokulularını denedim en çok sevdiğim marka oldu kendisi topaklanma da sorun var diyenler olmuş fakat katılmıyorum en iyi topaklanan kum bence dışkıyı tabi ki bir arada tutmuyor amaç idrarın topaklanması idrarı kurumuşsa eğer kesinlikle dağılmıyor ama daha kurumamışsa tabi ki dağılıyor dikkat etmek lazım tek sıkıntı bana biraz tozlu geliyor kedime dokunacak diye tedirgin oluyorum ve herkese tavsiye ederim
  lokum
  10.27.2015  
  En iyisi
  Kullandığımız en iyi kum bence.
  Ayda
  10.16.2015  
  mükemmel
  Şu ana kadar kullandığım kumlar arasında en memnun kaldığım kum bu oldu , kokusu çok güzel ve etkili . Topaklanması da gayet iyi ve tozsuz . Tavsiye ederim .
  Dizel
  10.10.2015  
  kesinlikle tavsiyemdir
  bu kumu daha önceleride kullandık arada bir çok farklı markalarıda kullandık,bence daha iyisi yok asla kokuyu dışarı vermiyor çok hoş kokusu var,toz kesinlikle yok sadece ince olduğu için etrafa dağılabiliyor.bu kumun yanında birde kalın kum alıp karıştırdım bayağı faydası oluyor.tuvalet önü paspasıda kullanırsanız tamamdır ..
  furkan141
  10.08.2015  
  mükemmel
  sanicatin her çeşitinden cok memnunum...
  cupid
  10.06.2015  
  Kokusuz, Topaklanma Orta Seviye
  4 aydan beri denediğim kumlar arasında koku olayında en başarılı kum. Topaklanması pek iyi değil, temizlerken topaklar parçalanıyor. Topaklanması çok daha iyi olan bir kumla karıştırıp, deneyerek sonuca bakacağım.
  serkan
  10.02.2015  
  kokusu bir harika
  bu kumun kokusuna bayılıyorum, kedimin kumunu temizlerken dahi midem bulanmıyo artık. ayrıca toz olmaması da alerjim açısından beni çok rahatlatıyo
  mubidick
  10.01.2015  
  pek memnun kalmadık
  kedim dogal talaş kumdan sonra pek alışamadı. fakat koku olarak gerçekten güzel. ve tahmin ettiğimden daha ince kumlu evin heryeri kum oldu.
  corc
  09.09.2015  
  Koku güzel
  Bu siteden aldığım üçüncü kum her seferinde farklı bir markayı deniyorum en iyisini bulana kadar bu böyle olcak sanırım. Kokusu öncekilere göre çok güzel bakalım uzun sürede aynı sonucu alacakmıyız? Bir kaç gün oldu şimdilik gayet iyi
  Yulaf
  09.04.2015  
  Sanicat
  Sanicat bu işi çözmüş. Topaklaşan kumlar arasında bence en iyisi.
  Ayda
  07.29.2015  
  güzel bir ürün
  Kum hemen topaklaşıyor ve koku olarak süper, kumu temizlerken ve değiştirirken çıkan kokuya bayılıyorum resmen :D
  fbilgili
  07.22.2015  
  kötü koku gitti
  kapalı tuvalet kullanmama rağmen kedimin dışkısı bütün odayı sarıyordu ve kendi üstüne de siniyordu ama bu kum sayesinde artık hoş bi koku yayılıyor.
  british annesi
  03.25.2015  
  Beğendim
  Bu markanın tüm kumlarını beğeniyorum. Bunu da aldım ve gayet memnun kaldım. Topaklanması da güzel, yaydığı aroma da.
  Aylin
  01.15.2015  
  sanicat duo
  kokusu çok hoş bundan sonra bu kuma devam..
  furkan141
  12.01.2014  
  portakal kokusu mis
  kedimiz idrarını yaptıkça etrafa portakal mandalina kokuları yayılıyor, harika
  misha
  07.20.2014  
  toz yok koku yok
  Bu kum gerçekten çok iyi yorumları okuyup almıştım topaklaşma açısından süper başarılı diyemeyeceğim topaklar kolayca alırken çözülüveriyor ama kesinlikle sıfır toz ve sıfır koku.. Benim için hiç toz olmaması ve kokuyu bu kadar iyi hapsetmesi çok önemliydi o yüzden başarılı buldum. Evde kedi tuvaleti mi var resmen unuttuk diyebilirim. Tabii kumu çok kastırmadan 3 haftada bir değiştiriyoruz iyi diye ürünü çok da zorlamamak lazım :) Yalnız alırken dikkat edin bu markanın bir topaklaşan bir de emici tür kumları var ben topaklaşanları tavsiye ediyorum emici türünden memnun kalmadım.
  kediannesi
  07.10.2014  

  Kendi Yorumunuzu Yazın

  Sadece bu ürünü satın aldıysanız yorum yazabilirsiniz. Üyelik hesabınınıza giriş yapın veya üye olun

  E-Posta Adresiniz: