Royal Canin Yorkshire Terrier Puppy Köpek Maması

10 aylığa kadar Yorkshire Terrier ırkı yavru köpekler için formüle edilmiştir. Bu özel formül, Yorkshire’ın uzun tüylerinin sağlığını korumaya katkıda... detaylı bilgi

Ürün Kodu: 97544
Atanur Kaya: "Yorkshire 0 Numara 700 Gram 3 Aylık Kızımız Için Aldım Ilk Maması Fakat Tadını Sevmedi Galiba Islatarak Veriyorum"
Hiç Müşteri Fotoğrafı Yok Fotoğraf yükleyin

Sizin için seçtiklerimiz

Bu ürün için seçenekler yok.
  Royal Canin Yorkshire Terrier Puppy Köpek Maması

  Ürün Hakkında

  10 aylığa kadar Yorkshire Terrier ırkı yavru köpekler için formüle edilmiştir. Bu özel formül, Yorkshire’ın uzun tüylerinin sağlığını korumaya katkıda bulunur. Uygun miktarlarda Omega 3 (EPA & DHA) ve Omega 6 yağ asitleri, hodan yağı ve biyotin ile zenginleştirilmiştir.

  Sindirim sistemi sağlığı: Sindirim sistemi sağlığını desteklemeye ve dengeli bir bağırsak florası oluşumuna katkıda bulunur.

  Doğal bağışıklık: Yorkshire ırkı yavruların doğal bağışıklık sistemini desteklemeye yardımcıdır.

  Özel mama tanesiyle diş sağlığına destek: Kalsiyum bağlayıcı ajanlar (şelatörler) sayesinde, diş tartarı oluşumunu azaltmaya yardımcıdır.

  TÜY SAĞLIĞI: Bu özel formül, Yorkshire’ın uzun tüylerinin sağlığını korumaya katkıda bulunur. Uygun miktarlarda Omega 3 (EPA & DHA) ve Omega 6 yağ asitleri, hodan yağı ve biyotin ile zenginleştirilmiştir.

  SİNDİRİM SİSTEMİ SAĞLIĞI: Sindirim sistemi sağlığını desteklemeye ve dengeli bir bağırsak florası oluşumuna katkıda bulunur.

  DOĞAL BAĞIŞIKLIK: Yorkshire ırkı yavruların doğal bağışıklık sistemini desteklemeye yardımcıdır

  ÖZEL MAMA TANESİ: DIŞ SAĞLIĞINA DESTEK: Kalsiyum bağlayıcı ajanlar (şelatörler) sayesinde, diş tartarı oluşumunu azaltmaya yardımcıdır.

  Royal Canin Yorkshire Terrier Junior Köpek Maması 1,5 kg - 20521002TR

  Bu ürünle ilgili yorumlar (2)

  yorki
  Yorkshire 0 numara 700 gram 3 aylık kızımız için aldım ilk maması fakat tadını sevmedi galiba ıslatarak veriyorum
  ATANUR KAYA
  06.26.2019  
  yorkshire
  oğlumuzun ilk maması belli bir süre sonra yemeği bıraktı bizde sevmediği için endişelenmiştik fakat onun yaşındaki yorkshirelar için diş değişim süresi olduğu için endişelenmeyin daha yumuşak mamalarla takviye ile yedirebilirsiniz
  Aim
  01.08.2017  

  Kendi Yorumunuzu Yazın

  Sadece bu ürünü satın aldıysanız yorum yazabilirsiniz. Üyelik hesabınınıza giriş yapın veya üye olun

  E-Posta Adresiniz:

  Bileşim:

  Kurutulmuş kümes hayvanı proteini, pirinç, mısır unu, hayvansal yağlar, bitkisel protein izolatı*, pancar küspesi, hidrolize hayvansal proteinler, mineraller, soya yağı, balık yağı, maya, frukto-oligo-sakkaritler, hidrolize maya (manan-oligo-sakkarit kaynağı), hodan yağı (% 0,1), kadife çiçeği ekstraktı (lutein kaynağı).

  *L.I.P.: Yüksek sindirilebilirliği nedeniyle seçilen protein.

  Katkı Maddeleri (kg başına)

   Besleyici katkı maddeleri: A Vitamini 29500 IU, D3 Vitamini 800 IU, biyotin 3,07 mg, E1 (demir) 49 mg, E2 (iyot) 4,9 mg., E4 (bakır) 9 mg, E5 (manganez) 64 mg, E6 (çinko) 192 mg, E8 (selenyum) 0,11 mg. Teknolojik katkı maddeleri: Pentasodyum trifosfat 3,5 gr. Koruyucular ve antioksidanlar.

  Analitik bileşenleri için ürün görsellerinde ekli olan tabloları incelemenizi tavsiye ederiz. 

  Tavsiye edilen beslenme rehberini görmek için ürün görsellerinde ekli olan tabloları incelemenizi tavsiye ederiz.