Royal Canin X-Small Puppy Yavru Köpek Maması

10 aya kadar çok küçük ırk yavru köpekler için kuru mamadır. Yüksek enerji miktarıyla çok küçük ırk yavru köpekler için... detaylı bilgi

Ürün Kodu: 99093
Tuğkan Binici: "50 Günlük Maltese Terrier Köpeğimiz Seçici Istahlı Bir Irk Olmasına Rağmen Sorunsuz Yiyor"
Hiç Müşteri Fotoğrafı Yok Fotoğraf yükleyin

Sizin için seçtiklerimiz

Bu ürün için seçenekler yok.
  Royal Canin X-Small Puppy Yavru Köpek Maması

  Ürün Hakkında

  10 aya kadar çok küçük ırk yavru köpekler için kuru mamadır. Yüksek enerji miktarıyla çok küçük ırk yavru köpekler için özel olarak formüle edilmiştir. Üstün bir sindirim toleransı için dengeli bir bağırsak florası sağlar, bağışıklık sistemini kuvvetlendirir. Çok küçük köpeklerin seçici iştahlarını tatmin eder. Büyüme evresinde diş oluşumunu destekler ve diş sağlığını korur. Çok küçük ırk yavru köpeklerin büyüme dönemindeki çok yüksek enerji ihtiyaçlarını karşılar ve zor beğenen iştahları doyurur.

  Royal Canin x-small junior küçük boyutlu taneleriyle 4 kg’ın altındaki köpeklerin minyatür çenelerine mükemmel uyum sağlaması için geliştirilmiştir. Özel formülü, çok küçük ırk köpeklerin zor beğenen iştahlarını uyarmaya da yardımcı olur.

  Sağlıklı sindirim ve bağırsaklardan geçiş: Besin maddelerinin sindirim sisteminin sağlığını (L.I.P.proteinleri) ve dengeli bir bağırsak florasını (prebiyotikler) desteklemeye yönelik özel bir kombinasyonu sunar. Küçük ırk yavru köpekler kabızlığa yatkındırlar. Liflerin (psilyum gibi) dengeli bir şekilde alımı bağırsaklardan geçişi kolaylaştırır.

  Yoğunlaştırılmış enerji içeriği: Çok küçük ırk yavru köpeklerin büyüme dönemindeki çok yüksek enerji ihtiyaçlarını karsılar ve zor beğenen iştahları doyurur.

  Diş sağlığı: Kalsiyumda bulunan şelatlasma maddeleri sayesinde tartar oluşumunun azaltılmasına yardımcı olur.

  Doğal savunma mekanizmaları: Özellikle patentli bir antioksidan kompleksi ve prebiyotikler sayesinde köpek yavrusunun doğal savunma mekanizmalarını desteklemeye yardımcı olur.

  BAĞIŞIKLIK SİSTEMİ DESTEĞİ: Büyüme, köpeğinizin hayatında önemli bir evredir: büyük değişimler, keşifler ve yeni karşılaşmaların zamanıdır. Bu önemli dönemde, yavru köpeğin bağışıklık sistemi yavaş yavaş gelişir. X-SMALL Puppy, özellikle de Evitamini içeren patentli* bir antioksidan kompleksi sayesinde yavru köpeğinizin doğal savunmasını desteklemeye yardımcı olur. *Fransa, patent No EP1146870.

  SAĞLIK SİNDİRİM VE BAĞIRSAK GEÇİŞİ: Bağırsak geçişini kolaylaştırmaya yardımcı olmak ve iyi dışkı kalitesine katkı sağlamak için dengeli bir lif alımı (pisilyum dahil).

  YOĞUN ENERJİ İÇERİĞİ: Çok küçük cins yavru köpeklerin büyüme dönemi sırasındaki enerji ihtiyaçlarını karşılar ve titiz iştahları tatmin eder.

  Royal Canin X-Small Puppy Köpek Maması 1,5 kg - 20503044TR

  Royal Canin X-Small Puppy Köpek Maması 500 + 500 gr: 20521028TR

  Bu ürünle ilgili yorumlar (11)

  puki bunu sevdi
  50 günlük maltese terrier köpeğimiz seçici istahlı bir ırk olmasına rağmen sorunsuz yiyor
  Tuğkan
  04.03.2019  
  tanelerin ufak olmasını sevdik
  2 bebeğim de bayılarak yedi, özelllikle tanelerinin küçüklüğü yavru chihuahualar için çok uygun
  Beste Göçmen
  02.25.2019  
  Süper kalite
  Bizim erkek yavru 3 aylık süper yiyo silip götürüyo anında
  Cemo
  12.29.2018  
  Kaliteli mama
  Mama gayet kaliteli ve kızım çok severek yiyor paketleme özenliydi teşekkürler zooplus
  SAKIZ
  05.24.2018  
  Tavsiye ediyorum
  Yanlış mama siparişi vermişim ama köpeğim bunu da sevdi
  Blg
  03.12.2018  
  ,
  Yanlış mama siparişi vermişim ama bunu da severek yedi
  Blg
  03.12.2018  
  kuru mama beğenmeyen köpekler için öneririm
  MAŞALLAH kuru mama yemeyen köpeğim beğendi..
  tuna
  05.10.2017  
  Mükemmel
  Mama konusunda çok seçici olan minyatür pinscher köpeğim bayılarak yedi. Hatta yetişkin kedim bile gelip yiyor. Diğer markaların minyatür ırka özel mamalarını da denedim ama en iyisi bu
  Asya
  11.06.2015  
  oglum tek guvendigim marka
  guvenlir tek yedirdigim mama
  pasa
  03.15.2015  
  super
  royal canin yemini cok severek ve guvenerek aldim bir yem oglusuma. ( cinsi boo ve daha 3 aylik ve kolaylikla yiyebliyor) ,
  pasa
  01.08.2015  
  tavsiye ederim
  çok uygun fiyatlı ve fiyatına göre kaliteli bir ürün köpeğim normalde mama seçer ama bu mamayı çok beğendi seçici dostlara göre güzel ürün
  Gizmo
  12.04.2013  

  Kendi Yorumunuzu Yazın

  Sadece bu ürünü satın aldıysanız yorum yazabilirsiniz. Üyelik hesabınınıza giriş yapın veya üye olun

  E-Posta Adresiniz:

  Bileşim

  Kurutulmuş kümes hayvanları eti, pirinç, mısır, hayvansal yağlar, sebze, protein izolatı*, mısır glüteni, hidrolize hayvansal proteinler, pancar küspesi, mineraller, soya yağı, psilyum kabukları ve tohumları (%1), balık yağı, Frukto-Oligo-Sakkaritler, hidrolize maya (manno-oligo-sakkaritlerin kaynagı), kadife çiçeği özü (lütein kaynağı).

  Katkı Maddeleri (kg başına)

  Besleyici katkılar: A Vitamini: 21800 IU, D3 Vitamini:1 000 IU, E1 (Demir): 46 mg, E2 (Iyot): 4,6 mg, E4 (Bakır): 9 mg, E5 (Manganez): 59 mg, E6 (Çinko): 178 mg, E8 (Selenyum): 0,08 mg - Teknolojik katkı maddeleri: Pentasodyum trifosfat: 3,5 g, Koruyucular - Antioksidanlar 500g, 1,5kg ve 3kg olarak mevcuttur

  *L.I.P.: yüksek sindirim düzeyi nedeniyle seçilen protein.

  Analitik bileşenleri için ürün görsellerinde ekli olan tabloları incelemenizi tavsiye ederiz. 

  Tavsiye edilen beslenme rehberini görmek için ürün görsellerinde ekli olan tabloları incelemenizi tavsiye ederiz.