Royal Canin X-Small Ageing +12 Yaşlı Köpek Maması

Küçük ırk yaşlı köpekler için kuru mamadır. Ağırlığı 4 kg’a kadar olan çok küçük, 12 yaş ve üzere köpeklere uygundur... detaylı bilgi

Ürün Kodu: 97368
Hiç Müşteri Fotoğrafı Yok Fotoğraf yükleyin

Sizin için seçtiklerimiz

Bu ürün için seçenekler yok.
  Royal Canin X-Small Ageing +12 Yaşlı Köpek Maması

  Ürün Hakkında

  Küçük ırk yaşlı köpekler için kuru mamadır. Ağırlığı 4 kg’a kadar olan çok küçük, 12 yaş ve üzere köpeklere uygundur. Özel formülü sayesinde X-Small Ageing +12 kolayca ıslatılıp yumuşatılarak, yaşlı köpeklerin iştahla yemesine yardımcı olur.

  Sağlıklı yaşlanma: Mamanın içeriği, sağlıklı köpeklerde yaşlanmayı destekleyen besin maddelerinin seçimiyle oluşturulur. EPA/DHA ve patentli antioksidan kompleksi içerir. Böbrek fonksiyonları, yaş ile birlikte azalabilir. Royal Canin Very Small Dogs X-Small Ageing +12, uygun miktarlı fosfor içeriği ile formüle edilir.

  Sağlıklı bağırsak geçişi: Çok küçük ırk köpekler, kabızlığa yatkındır. Dengeli lif tüketimi (psilyum içerir), bağırsak geçişini kolaylaştırır ve yüksek sindirilebilir proteinler sayesinde dışkı kalitesine katkıda bulunur.

  Kalp sağlığı:  Mamanın formülünde, yaşlı köpeklerde kalp fonksiyonlarını desteklemek için gerekli besin maddeleri bulunur.

  Diş sağlığı: Kalsiyum bağlayan ajanlar sayesinde, tartar oluşumunu azaltmaya yardımcıdır.

  Royal Canin X-Small Ageing +12 Köpek Maması 1,5 kg - 20521006TR


  Bu ürünü yorumlayın 5 zoopara kazanın

  Kendi Yorumunuzu Yazın

  Sadece bu ürünü satın aldıysanız yorum yazabilirsiniz. Üyelik hesabınınıza giriş yapın veya üye olun

  E-Posta Adresiniz:

  Bileşim: 

  Pirinç, mısır unu, mısır, kurutulmuş kümes hayvanı eti, hayvansal yağlar, mısır glüteni, bitkisel protein izolatı*, hidrolize hayvansal proteinler, hindiba küspesi, mineraller, balık yağı, soya yağı, kurutulmuş domates (likopen kaynağı), psilyum husks ve tohumları (% 1), frukto-oligo-sakkaritler, hidrolize maya (manan-oligo-sakkarit kaynağı), hodan yağı, yeşil çay ve üzüm ekstraktı (polifenol kaynağı), kadife çiçeği ekstraktı (lutein kaynağı).

  Katkı Maddeleri (kg başına):

  Besleyici katkı maddeleri: A Vitamini 30200 IU, D3 Vitamini 800 IU, E1 (demir) 48 mg, E2 (iyot) 4,8 mg, E4 (bakır) 9 mg, E5 (Manganez) 62 mg, E6 (çinko) 187 mg, E8 (selenyum) 0,1 mg. Teknolojik Katkı Maddeleri: Pentasodyum trifosfat 3,5 gr.

  Analitik bileşenleri için ürün görsellerinde ekli olan tabloları incelemenizi tavsiye ederiz. 

  Tavsiye edilen beslenme rehberini görmek için ürün görsellerinde ekli olan tabloları incelemenizi tavsiye ederiz.