Royal Canin Adult Labrador Retriever Köpek Maması

15 ay üstü yetişkin Labrador Retriever ırkı köpekler için kuru mamadır. Labrador Retriever ırkı köpekler, kilo almaya yatkın metabolizmaları ile... detaylı bilgi

Ürün Kodu: 97120
Ayhan Üstünel: "Labrador Cinsi Köpeğim Severek Yiyiyor.tavsiye Ederim."
Hiç Müşteri Fotoğrafı Yok Fotoğraf yükleyin

Sizin için seçtiklerimiz

Bu ürün için seçenekler yok.
  Royal Canin Adult Labrador Retriever Köpek Maması

  Ürün Hakkında

  15 ay üstü yetişkin Labrador Retriever ırkı köpekler için kuru mamadır. Labrador Retriever ırkı köpekler, kilo almaya yatkın metabolizmaları ile bilinirler. Bu formül, uygun kalori miktarı sayesinde, Labrador Retriever ırkı köpeklerin ideal kilosunun korunmasına katkıda bulunur.

  İdeal kilo: Labrador Retriever ırkı köpekler, kilo almaya yatkın metabolizmaları ile bilinirler. Bu formül, uygun kalori miktarı sayesinde,   Labrador Retriever ırkı köpeklerin ideal kilosunun korunmasına katkıda bulunur.

  Kemik ve eklem sağlığı: Özel formül, sağlıklı kemik ve eklem yapısına destek olmaya ve ideal kiloyu korumaya yardımcı olur.

  EPA ve DHA ile zenginleştirilmiştir.

  Sağlıklı deri ve tüyler: Labrador Retriever Adult, özel bilesimi ile derinin bariyer görevine destek olur ve EPA / DHA

  etkisi ile deri ve tüy sağlığını korumaya katkıda bulunur. Hodan yağı ile zenginleştirilmiştir.

  Özel mama yapısı:  Mama tanelerinin yapısı ve formülü, Labrador Retriever ırkı köpekler için özel olarak üretilmiştir. Bu benzersiz yapı, fazla gıda tüketimini azaltmaya yardımcı olacak şekilde tasarlanmıştır.

  İDEAL KİLO: Labrador Retriever ırkı köpekler, kilo almaya yatkın metabolizmaları ile bilinirler. Bu formül, uygun kalori miktarı sayesinde, Labrador Retriever ırkı köpeklerin ideal kilosunun korunmasına katkıda bulunur.

  KEMİK VE EKLEM SAĞLIĞI: Özel formül, sağlıklı kemik ve eklem yapısına destek olmaya ve ideal kiloyu korumaya yardımcı olur. EPA ve DHA ile zenginleştirilmiştir.

  SAĞLIKLI DERİ VE TÜYLER: LABRADOR RETRIEVER Adult, özel bileşimi ile derinin bariyer görevine destek olur ve EPA / DHA etkisi ile deri ve tüy sağlığını korumaya katkıda bulunur. Hodan yağı ile zenginleştirilmiştir.

  ÖZEL MAMA TANESİ: Mama tanelerinin yapısı ve formülü, Labrador Retriever ırkı köpekler için özel olarak üretilmiştir. Bu benzersiz yapı, fazla gıda tüketimini azaltmaya yardımcı olacak şekilde tasarlanmıştır.

  Royal Canin Adult Labrador Retriever Köpek Maması 12 kg - 20503025TR

  Bu ürünle ilgili yorumlar (9)

  Lezzetli
  ürün çok lezzetli köpeğim severek yiyor
  Oğuzhan
  12.21.2017  
  BU MAMAYI SEVDİK
  LABRADOR CİNSİ KÖPEĞİM SEVEREK YİYİYOR.TAVSİYE EDERİM.
  KÖMÜR
  11.22.2016  
  çok lezzetli
  lokum hiç nefes almadan yiyor çok sewdi
  neşe
  08.25.2016  
  çok güzel bir mama,her labrador sahibi mutlaka denemeli
  İlk defa böyle iştahla yediğini gördüm çikolatamin :-D
  mükemmel
  08.13.2015  
  labradorr
  Benim kizin tüyleri muhtesem oldu super bir mama memnunuz.
  mira
  04.24.2015  
  labradorr
  Harika bir mama bu ikinci alisim benim kizin tuyleri bi harika oldu.
  jokey
  04.24.2015  
  Fiyatlar süper!
  Bizim iki labrador köpeğimiz var ve onları küçüklüklerinden beri bu mamayla besliyoruz. İkisinin de tüyleri pırıl pırıl ve çok sağlıklılar

  Zooplus'ın servis kalitesinden de çok memnun kaldım, labrador'u olan herkese kesinlikle tavsiye ederim!
  Hayriye
  12.23.2012  
  Muhteşem!
  2 yaşında bir çikolata rengi labradorumuz var ve bu mamayı çok seviyor! 2 ay önce bu mamayı denemeye karar verdik ve alışma durumları da çok rahat oldu. Şimdi çok daha enerjik, tam oyuncu, sahile götürmeye bayılıyorum!!
  Gizem
  12.23.2012  
  Güzel bir ürün!
  Labrador köpeğimiz mide rahatsızlığından dolayı çok kötü acı çekmişti. Evde yemek pişirmek dahil olmak üzere birçok farklı tür mamayı denedik.Sonra veterinerimiz bu mamayı önerdi ve o yemeyen köpek şimdi sağlığına kavuştu :))

  Deniz
  12.23.2012  

  Kendi Yorumunuzu Yazın

  Sadece bu ürünü satın aldıysanız yorum yazabilirsiniz. Üyelik hesabınınıza giriş yapın veya üye olun

  E-Posta Adresiniz:

  Bileşim

  Kurutulmuş kümes hayvanı proteini, pirinç, buğday, mısır, mısır glüteni, hayvansal yağlar, bitkisel protein izolatı*, hidrolize hayvansal proteinler, bitkisel lifler, pancar küspesi, maya, balık yağı, mineraller, soya yağı, frukto-oligo-sakkaritler, psilyum kabuk ve tohumları, hidrolize kabuklu deniz ürünleri (glukozamin kaynağı), hodan

  yağı (%0,1), yeşil çay ekstraktı (polifenol kaynağı), kadife çiçegi ekstraktı (lutein kaynağı), hidrolize kıkırdak (kondroitin kaynağı).

  *L.I.P.: Yüksek sindirilebilirliği nedeniyle seçilen protein.

  Katkı Maddeleri (kg başına)

  Besleyici katkı maddeleri: A Vitamini 28500 IU, D3 Vitamini 800 IU, E1 (demir) 77 mg, E2 (iyot) 4,8 mg, E4 (bakır) 7 mg, E5 (manganez) 54 mg, E6 (çinko) 185 mg,

  E8 (selenyum) 0,23 mg. Teknolojik katkı maddeleri: Sedimanter kökenli klinoptilolit 10 gr. Koruyucular ve antioksidanlar.

  Analitik bileşenleri için ürün görsellerinde ekli olan tabloları incelemenizi tavsiye ederiz. 

  Tavsiye edilen beslenme rehberini görmek için ürün görsellerinde ekli olan tabloları incelemenizi tavsiye ederiz.