Royal Canin Labrador Adult 12 + 2 kg HEDİYELİ!

LABRADOR RETRIEVER ırkı köpeklere özel bu mama, yüksek seviyede protein (%30), düşük yağ (%13) oranı ve yağ metabolizmasına yardımcı L-karnitin... detaylı bilgi

Ürün Kodu: 98923

Sizin için seçtiklerimiz

Bu ürün için seçenekler yok.
  Royal Canin Labrador Adult 12 + 2 kg HEDİYELİ!

  Ürün Hakkında

  LABRADOR RETRIEVER ırkı köpeklere özel bu mama, yüksek seviyede protein (%30), düşük yağ (%13) oranı ve yağ metabolizmasına yardımcı L-karnitin ile Labrador Retriever'ların ideal kilosunun korunmasına yardımcı olur. Hızlı yeme alışkanlıklarını bastırmak için özel olarak tasarlanmış delikli taneler içerir. Güçlü kemik yapısı için destek sağlar. Tüylerin yumuşaklık ve parlaklığını arttırmaya yardımcı olur. Güçlü kemik yapısı için destek Labrador’ların güçlü kemik yapısını desteklemeye yardımcı olur. Güzel ve sağlıklı, su geçirmez tüyler Labrador’ların güzel ve kendilerine özgü su geçirmeyen tüylerinin güzelliğini ortaya çıkarır ve derisinin bariyer görevini sürdürmesine yardımcı olur. Görme desteği Gözlerin antioksidan koruma mekanizmasını destekler.

  12+2 Kg: 20503054TR

  Bu ürünle ilgili yorumlar (1)

  Fiyatlar süper!
  Bizim iki labrador köpeğimiz var ve onları küçüklüklerinden beri bu mamayla besliyoruz. İkisinin de tüyleri pırıl pırıl ve çok sağlıklılar

  Zooplus'ın servis kalitesinden de çok memnun kaldım, labrador'u olan herkese kesinlikle tavsiye ederim!
  Hayriye

  Kendi Yorumunuzu Yazın

  Sadece bu ürünü satın aldıysanız yorum yazabilirsiniz. Üyelik hesabınınıza giriş yapın veya üye olun

  İçindekiler Kurutulmuş kümes hayvanları eti, mısır, pirinç, mısır gluten, hayvansal yağlar, hidrolize hayvansal proteinler, bitkisel protein izolat*, bitkisel lifler, pancar küspesi, maya, mineraller, balık yağı, soya yağı, fsilyum kabuğu ve tohumları, frukto-oligo-sakkaritler, hidrolize edilmiş kabuklu hayvanlar (glukozamin kaynağı), hodan yağı, yeşil çay ve üzüm özleri (polifenoller kaynağı), kadife çiçeği özü (lutein kaynağı), hidrolize edilmiş kıkırdak (kondroitin kaynağı). İLAVELER (her kg için): Beslenmeye dayalı ilaveler: Vitamin A: 23900 IU, Vitamin D3: 800 IU, E1 (Demir): 39 mg, E2 (Iyot): 2,7 mg, E4 (Bakır): 1 mg, E5 (Manganez): 52 mg, E6 (Çinko): 194 mg, E8 (Selenyum): 0,1 mg - Teknolojik ilaveler: Pentasodyum trifosfat: 3 g - Koruyucular - Antioksidantlar. ANALİTİK BİLEŞENLERİ: Protein: %30 - Yağ: %13 - Kül: %6,6 - Diyetsel lif: %3,6.
  Genel Hatırlatmalar Nemli, sıcak ve güneş ışığına maruz kalan bir yerde saklamayınız. Kuru mama ile birlikte sürekli taze ve temiz içme suyu bulundurunuz. Ürünün ambalajı üretici firma tarafından değiştirilebileceğinden.Ambalajı değişik olan ürünler olabilir.Ama ürün içeriği aynıdır.